منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CoinDCX Okto را راه‌اندازی می‌کند تا اپلیکیشن‌های DeFi را به عموم مردم بیاورد – TechCrunch

CoinDCX Okto را راه‌اندازی می‌کند تا اپلیکیشن‌های DeFi را به عموم مردم بیاورد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
CoinDCX Okto را راه‌اندازی می‌کند تا اپلیکیشن‌های DeFi را به عموم مردم بیاورد - TechCrunch

CoinDCX Okto را راه‌اندازی می‌کند تا اپلیکیشن‌های DeFi را به عموم مردم بیاورد - TechCrunch

نصب پیچیده و تجربه کاربری بهایی است که مردم برای استفاده از برنامه های غیرمتمرکز می پردازند – و همچنین یکی از دلایل عدم استفاده بیشتر از این خدمات است. یک صرافی ارز دیجیتال هندی می‌خواهد این مشکل را برای کاربران سراسر جهان برطرف کند.

CoinDCX روز جمعه Okto را راه‌اندازی کرد، یک پلتفرم تلفن همراه که میزبان سایر برنامه‌های غیرمتمرکز است و کاربران را ملزم نمی‌کند که یک رشته طولانی از کلمات را به عنوان رمز عبور خود به خاطر بسپارند. این پلتفرم قسمت هایی از کلید را ذخیره می کند و بقیه را به دستگاه مشتری متصل می کند، جایی که با استفاده از شناسه بیومتریک آنها احراز هویت می شود.

استارت آپ تحت حمایت گروه B Capital و Coinbase Ventures در میان حامیان خود گفت: “برای دسترسی بیشتر به فرصت های سرمایه گذاری غیرمتمرکز، Okto فناوری محاسبات چند وجهی را برای حل مسائل کلید خصوصی ادغام کرده است و به کاربران کمک می کند تا کلید دسترسی و سرمایه خود را به طور یکپارچه بازیابی کنند.”

نیراج کهندلوال، یکی از بنیانگذاران CoinDCX، در مصاحبه ای گفت: Okto قصد دارد به معرفی وب 3 به توده ها کمک کند. او گفت: “اکثریت مردم با راه اندازی حساب های کیف پول خود و ذخیره و به خاطر سپردن کلید راحت نیستند.”

او گفت که پلتفرم جدید از بیش از 20 زنجیره و بیش از 100 پروتکل پشتیبانی می کند و از همه هزینه های تراکنش بین زنجیره ها چشم پوشی می کند. کاربران در سراسر جهان به Okto دسترسی خواهند داشت که امروز در لیست انتظار راه اندازی شد. او گفت که این استارتاپ شروع به تعامل با توسعه دهندگان برای دریافت برنامه های خود در Okto کرده است.

CoinDCX هشت ماه پیش کار روی Okto را آغاز کرد و یک تیم اختصاصی متشکل از 50 نفر دارد. این استارت‌آپ علی‌رغم رکود بازار و گسترش رقیب اصلی آن (CoinSwitch) به عملکردهای استاندارد فین‌تک مانند مدیریت ثروت، بر روی ارزهای دیجیتال تمرکز می‌کند.

با بلوغ فناوری، سازندگان در حال ایجاد موارد استفاده برای باز کردن ارزش و تبدیل اینترنت به فضای منصفانه‌تر هستند. پیشنهاد جدید DeFi ما اولین گام در این مسیر است. در سه تا پنج سال آینده، ما تصور می‌کنیم که تمام پلتفرم‌های CeFi دارای یک بازوی DeFi باشند که کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و فرصت‌های گسترده‌تری را برای همه افراد در اکوسیستم فراهم کند.