منو سایت

CES، NYE، SBF و FTX. lol • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
CES، NYE، SBF و FTX. lol • TechCrunch


سلام و خوش آمدید به Equity، پادکست کسب و کار راه اندازی که در آن اعداد و تفاوت های ظریف پشت سرفصل ها را آشکار می کنیم. برای شروع سال به شما خوش آمد می گوییم ربکا شکوتاک به عنوان یک میزبان در حال بازگشت به ما بپیوندید الکس در مرخصی پدری است ما خوشحالیم که او را برای چند ماه داریم، پس از او به گرمی استقبال کنید!

با آن، ناتاشا، مری ان و بکا به میکروفون بازگشتند تا جدیدترین و بهترین‌های هفته اول را باز کنند. سال 2022 گاهی طوفانی تاریک و بی امان بوده است، اما ما را نیز شگفت زده می کند که چقدر نوآوری به این رکود تازه می کند. شروع سال 2023 تفاوتی نداشت.

در اینجا چیزی است که ما خودمان را درگیر آن کردیم:

  • برخی از نکات برجسته اولیه از CES، نمایشگاه سالانه لوازم الکترونیکی مصرفی که در حال حاضر لاس وگاس را در اختیار گرفته است. بله، ما در مورد بالشتک‌های راحت صحبت می‌کنیم که حتی راحت‌تر از آنچه فکر می‌کنید، یک ماشین لباسشویی هوشمند هوشمندتر و یک دوربین کنترل امنیتی برای رانندگانی که سوار آن‌ها می‌شوند.
  • سپس به معاملات هفته روی آوردیم که شامل Doorstead و صندوق 200 میلیون دلاری آب و هوای USV بود.
  • اولین موضوع ما به آخرین توسعه در حماسه FTX و SBF رفت. اگر شما هم مثل ما هستید، آنقدر اتفاق افتاده است که پیگیری همه پیچ و خم ها سخت است. اما این نیز به طور فزاینده ای مهم است زیرا Becca به ما دیدگاه زنانه خانه واقعی را می دهد تا در نظر بگیریم.
  • ما در حال پایان دادن به یک گفتگو در مورد اخراج‌هایی هستیم که این هفته روی کارمندان Stitch Fix، Amazon، Salesforce و غیره تأثیر گذاشت. ما به آخرین داستان بلند ناتاشا پرداختیم، که در آن او به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه استعدادهای اخراج شده در مورد ریسک شغل بعدی خود فکر می‌کنند.

مثل همیشه، دوشنبه برمی گردیم تا با شما صحبت کنیم! در عین حال، می توانید ما را در توییتر دنبال کنید @EquityPod.

ارزش سهام در ساعت 10 صبح PT هر دوشنبه و 7 صبح PT در روزهای چهارشنبه و جمعه کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه ریخته گری ها TechCrunch همچنین یک نمایش رمزنگاری عالی دارد، برنامه‌ای که با بنیان‌گذاران مصاحبه می‌کند، نمایشی که جزئیات چگونگی جمع‌آوری داستان‌های ما و موارد دیگر را دارد!