منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Blaseball، بازی آنلاین محبوب فرقه، در 9 ژانویه باز خواهد گشت • TechCrunch

Blaseball، بازی آنلاین محبوب فرقه، در 9 ژانویه باز خواهد گشت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Blaseball، بازی آنلاین محبوب فرقه، در 9 ژانویه باز خواهد گشت • TechCrunch

لیگ ورزشی فانتزی مورد علاقه اینترنت، Blaseball، بالاخره تاریخ بازگشت دارد. در 9 ژانویه، متاگیم ترسناک به دنبال اثبات آن خواهد بود که چیزی فراتر از یک موفقیت همه‌گیر ویروسی است.

Blaseball یک شبیه‌ساز بیسبال ترسناک و مشارکتی، در آگوست ۲۰۲۰، اولین ماه کامل آنلاین، ۱.۷۵ میلیون بازدید به‌دست آورد. در ماه بعد، ترافیک وب تقریبا دو برابر شد. بیش از دو سال از اولین حضور انفجاری Blaseball می گذرد، اما در استودیوی مستقل The Game Band، موفقیت آنی بازی چالشی غیرقابل حل را برای استودیو کوچک و کم منابع به وجود آورد.

سام روزنتال، بنیانگذار و مدیر خلاق The Game Band در مصاحبه ای در سپتامبر به TechCrunch گفت: «زمانی که ساخت Blaseball را شروع کردیم، مانند پنج یا شش نفر بودیم. «در مورد ناپایدار صحبت کنید. ما این کار را به عنوان یک نمونه اولیه سریع و کثیف انجام دادیم که منفجر شد.»

با وجود این محدودیت‌ها، بلیزبال توانست به عنوان نامزد جایزه هوگو و سحابی به رسمیت شناخته شود. اکنون، پس از افزایش سرمایه‌های مخاطره‌آمیز و پنج برابر کردن کارکنان، گروه بازی بیسبال را پس از بتا خود بازگرداند. نه تنها بازی‌های Blaseball دوباره در 9 ژانویه عرضه می‌شوند، بلکه The Game Band برنامه‌های iOS و Android را نیز برای این بازی منتشر خواهد کرد. تا به حال، Blaseball فقط در یک مرورگر قابل بازی بود.

بلیزبال دقیقا چیست؟ در ساده‌ترین شکل آن، این یک شبیه‌ساز بیسبال خیالی است که در آن بازیکنانی مانند دنیم آلفردو و زفیر مک‌کلاد در مقابل تیم‌هایی مانند The Kansas City Breath Mints و New York Millennials قرار می‌گیرند. اما Blaseball ذاتاً یک بازی مشارکتی است، مانند نسخه‌ای با تم ورزشی مبهم از Twitch Plays Pokémon یا یک کمپین غیرهمزمان چند نفره Dungeons & Dragons. شما با شرط‌بندی روی بازی‌ها با ارز درون‌بازی، رای دادن در نظرسنجی‌های هفتگی که به طرفداران اجازه می‌دهد داستان بازی را دیکته کنند، یا کمک به تیم مورد علاقه‌تان در بازسازی استادیوم خود شرکت می‌کنید. فقط در مورد زمان همکاری طرفداران برای اجرای necromancy در فصل 6 نپرسید.

اگر همه اینها کمی گیج کننده به نظر می رسد، نگران نباشید – اما Blaseball اضافه کردن اخبار و ویژگی های اجتماعی را در اولویت قرار داده است که داستان عجیب و غریب و رویدادهای پویا را تا حد امکان برای طرفداران جدید در دسترس قرار می دهد.

روزنتال به TechCrunch گفت: «یکی از اصلی‌ترین کارهایی که ما سعی می‌کنیم انجام دهیم این است که بسیاری از مکالمات خارج از بازی را وارد بازی کنیم. ما نمی‌خواهیم مجبور شوید ما را در توییتر دنبال کنید تا بفهمید چگونه می‌توانید روی بازی تأثیر بگذارید یا به Discord و مواردی از این دست بپیوندید.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد سفر Blaseball از تأثیر همه‌گیری تا راه‌اندازی مجدد آن، گفتگوی ما با توسعه‌دهندگان بازی Blaseball از سپتامبر را اینجا بخوانید.