منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BlackRock سهام اقلیت را در SMB 401(k) تامین کننده منافع انسانی بدست می آورد • TechCrunch

BlackRock سهام اقلیت را در SMB 401(k) تامین کننده منافع انسانی بدست می آورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
BlackRock سهام اقلیت را در SMB 401(k) تامین کننده منافع انسانی بدست می آورد • TechCrunch

غول سرمایه گذاری بلک راک روز جمعه اعلام کرد که سهام اقلیت را در استارتاپ فین تک Human Interest با پشتوانه سرمایه گذاری می گیرد.

شرایط معامله اعلام نشده است.

به گفته این شرکت، پلتفرم مزایای بازنشستگی دیجیتال Human Interest به کاربران این امکان را می دهد که “یک برنامه بازنشستگی را در چند دقیقه راه اندازی کنند و آن را به صورت خودکار قرار دهند.” همچنین تبلیغ می کند که تمام هزینه های تراکنش 401 (k) را حذف کرده است. این استارت‌آپ پیشتر به TechCrunch گفته بود که با «انواع کسب‌وکارهای کوچک و متوسط» کار می‌کند – از استارت‌آپ‌های فناوری گرفته تا شرکت‌های حقوقی، دندان‌پزشکان، سگ‌گردان، شرکت‌های تولیدی و سازمان‌های غیرانتفاعی عدالت اجتماعی.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو از زمانی که توسط پل ساوایا و راجر لی در سال 2015 تأسیس شد، مجموعاً 336.7 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. که آن را به وضعیت تک شاخ رساند. سایر حامیان عبارتند از SoftBank Vision Fund 2، Crosslink Capital، NewView Capital، Glynn Capital، US Venture Partners، Wing Venture Capital، Uncork Capital، Slow Capital و Susa Ventures. Human Interest از زمان بسته شدن آن دور، در یک پست وبلاگ گفت که بیش از 400 درصد رشد در تعداد مشتریان و درآمد داشته است. در زمان افزایش این افزایش، مدیران به TechCrunch گفتند که این شرکت یک IPO سنتی در سال 2023 را هدف قرار داده است، به این امید که “200 میلیون دلار بالاتر از نرخ فعلی درآمد قبل از عرضه عمومی” داشته باشد. طبق گفته مدیران اجرایی، از آگوست 2021، «درآمد فعلی ده‌ها میلیون بود و هر ماه میلیون‌ها درآمد جدید اضافه می‌کرد.

BlackRock تیمی باورنکردنی دارد که بر روی ارائه پس‌اندازهای بازنشستگی و گزینه‌های سرمایه‌گذاری با کیفیت بالا متمرکز شده است. جف اشنابل، مدیرعامل Human Interest در بیانیه ای کتبی گفت: ما از همکاری با BlackRock برای یافتن راه هایی برای بازنشستگی میلیون ها کارگر اضافی در سال های آینده هیجان زده هستیم.

آن آکرلی، رئیس گروه بازنشستگی بلک راک در بیانیه ای گفت: “ما مشتاقانه منتظر کمک به Human Interest هستیم تا شکاف دسترسی را پر کند.”

بنیانگذار Human Interest لی سال‌ها پیش ادامه داد و اخیراً استارت‌آپ دیگری را تأسیس کرد، Comprehensive.io و اجرای یک ردیاب افزونگی اختصارات FYI بلافاصله پس از شیوع بیماری همه گیر COVID-19.

آیا می خواهید اخبار فین تک بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ ثبت نام اینجا.