منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Binance.US دارایی های Voyager Digital را به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری می کند • TechCrunch

Binance.US دارایی های Voyager Digital را به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Binance.US دارایی های Voyager Digital را به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری می کند • TechCrunch

سال طولانی برای وویجر دیجیتال بوده است. پس از اعلام ورشکستگی، وام دهنده کریپتو فکر کرد که می تواند با فروش دارایی های خود به FTX، بخشی از وجوه را به مشتریان خود برگرداند. همانطور که می دانید در FTX هم اوضاع خوب پیش نمی رود. به همین دلیل است که Binance.US امروز وارد عمل شده و پیشنهاد خرید دارایی های Voyager Digital را به قیمت 1.022 میلیارد دلار می دهد.

همه چیز با پیش فرض Three Arrows Capital در اوایل امسال شروع شد. این پیامدهای مهمی در سراسر اکوسیستم کریپتو داشت. به طور خاص، Voyager Digital متوجه شد که Three Arrows Capital بیش از 650 میلیون دلار به آن بدهکار است. در نتیجه او چاره ای جز ثبت نام برای فصل 11 نداشت.

Voyager Digital پس از بررسی گزینه های استراتژیک متمرکز بر به حداکثر رساندن ارزش بازگشتی به مشتریان در یک بازه زمانی تسریع شده، Binance.US به عنوان بالاترین و بهترین کاندید برای دارایی های ما انتخاب شد. در توییتر گفت امروز.

با پیشنهاد امروز، Binance.US با خرید سبد رمزنگاری Voyager به مبلغ 1.002 میلیارد دلار موافقت کرده است. همچنین 20 میلیون دلار دیگر را برای سایر دارایی های “ارزش افزوده” هزینه می کند.

Binance.US می خواهد ارزهای دیجیتال را به مشتریان Voyager Digital بازگرداند. آنها می توانند به Binance.US متصل شوند و برخی از دارایی های رمزنگاری را بر اساس موقعیت های قبلی خود در Voyager Digital مشاهده کنند.

برایان شرودر، مدیرعامل Binance.US در بیانیه‌ای گفت: «پس از بسته شدن تراکنش، کاربران می‌توانند به صورت یکپارچه به دارایی‌های دیجیتال خود در پلتفرم Binance.US دسترسی داشته باشند، جایی که به دریافت پرداخت‌های آتی از دارایی Voyager ادامه خواهند داد.»

البته کاربران نیز می توانند موقعیت های خود را تسویه کرده و پول نقد دریافت کنند. اما Binance.US احتمالاً با این معامله کاربران جدیدی به دست خواهد آورد. برخی از آنها ممکن است شروع به استفاده از Binance.US به عنوان صرافی رمزنگاری خود کنند. دیگران به سادگی برای برداشت وجوه خود از Voyager Digital ثبت نام می کنند.

ماه گذشته، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، که با نام CZ نیز شناخته می شود، گفت که بازوی آمریکایی آن پیشنهاد جدیدی برای دارایی های Voyager Digital خواهد کرد. اکنون که FTX دیگر قادر به انجام این تعهد نیست، Binance.US پیشنهاد دیگری برای Voyager ارائه خواهد کرد. او گفت.

معامله هنوز انجام نشده است با توجه به فرآیند فصل 11، جلسه رسیدگی در 5 ژانویه 2023 برگزار خواهد شد. دادگاه ورشکستگی تصمیم خواهد گرفت که آیا این معامله را تایید کند یا خیر.