منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Awais Ahmed از Pixxel درباره استفاده فراطیفی در جلسات TC صحبت می کند: فضا • TechCrunch

Awais Ahmed از Pixxel درباره استفاده فراطیفی در جلسات TC صحبت می کند: فضا • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Awais Ahmed از Pixxel درباره استفاده فراطیفی در جلسات TC صحبت می کند: فضا • TechCrunch

تصویربرداری مداری در صنعت و دفاع رایج شده است، اما نگاه به فراتر از طیف مرئی هنوز به جریان اصلی نفوذ نکرده است. Pixxel با ماهواره های تصویربرداری فراطیفی خود آماده است تا این وضعیت را تغییر دهد و یکی از بنیانگذاران Awais Ahmed در TC Sessions: Space در لس آنجلس در 6 دسامبر به ما خواهد پیوست تا به ما بگوید چرا این فناوری اهمیت دارد.

تصاویر فراطیفی شامل طول موج هایی بسیار فراتر از آنچه انسان ها و دوربین های سنتی می توانند ببینند، می شود و به ماهواره ها اجازه می دهد مواردی مانند گازهای آلوده کننده، سطح هیدراتاسیون خاک یا غلظت مواد معدنی مطلوب را تشخیص دهند. رویکرد Pixxel مدرن و قابل انطباق است، با یک پشته تصویربرداری جدید که طیف وسیع‌تر را به برش‌های بسیار نازک تقسیم می‌کند و تشخیص‌های بسیار خاصی را امکان‌پذیر می‌کند که معمولاً به یک طیف‌سنج یا مأموریت علمی نیاز دارند.

Pixxel در اوایل سال جاری 25 میلیون دلار جمع آوری کرد، یک کودتا برای بنیانگذاران جوان، احمد و Kshitij Khandelwal، همکار فارغ التحصیل او از BITS Pilani در راجستان، هند. این دو تصمیم گرفتند تا تصویربرداری مداری را تغییر دهند و اکنون در موقعیتی سودمند قرار دارند زیرا چندین صنعت، ارتش و آژانس های نظارت بر آب و هوا مزایای داده های تصویربرداری فراطیفی را مشاهده می کنند.

احمد اخیراً به TechCrunch گفته است که فشار جدید برای ESG، و همچنین بخش جدیدی از بودجه فدرال برای راه‌حل‌های آب‌وهوایی، در حال تقویت علاقه موجود از طرف سهامداران در این زمینه، از فعالان آب و هوا گرفته تا شرکت‌های گاز و نفت است. و البته، اهمیت استراتژیک این نوع داده ها به راحتی قابل درک است، به همین دلیل است که احمد برای بحث در مورد بخش نوظهور استفاده دوگانه، که در آن استارتاپ هایی مانند Pixxel فرصتی دوگانه دارند – اما همچنین یک مسئولیت دوگانه، به ما می پیوندد. .

TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود. همین امروز مجوز خود را بخرید و سپس به ما بپیوندید تا آخرین فناوری‌های فضایی را از باهوش‌ترین ذهن‌های این صنعت ببینید و در مورد آن بیاموزید، درباره فرصت‌ها ارتباط برقرار کنید و یک استارت‌آپ قوی‌تر به سوی ستاره‌ها بسازید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.