منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • AlterPacks مستقر در سنگاپور زباله های مواد غذایی را به ظروف غذا تبدیل می کند • TechCrunch

AlterPacks مستقر در سنگاپور زباله های مواد غذایی را به ظروف غذا تبدیل می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
AlterPacks مستقر در سنگاپور زباله های مواد غذایی را به ظروف غذا تبدیل می کند • TechCrunch

ضایعات مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی بخش قابل توجهی از دفن زباله های جهان را به خود اختصاص داده است. AlterPacks به هر دو مشکل مربوط به فناوری تبدیل ضایعات غذا به جعبه‌های بیرون‌بر و سایر ظروف می‌پردازد. این استارت‌آپ مستقر در سنگاپور با مشارکت Earth Venture Capital و آلیس فو، سرمایه‌گذار فرشته، یک میلیون دلار پیش‌مالی به رهبری Plug and Play APAC و Seed Capital جمع‌آوری کرده است.

بودجه جدید برای تجاری سازی AlterPacks، از جمله تولید و تحویل، در بازارهایی مانند آسیا، استرالیا و اروپا استفاده خواهد شد.

ماده اولیه AlterPacks که در سال 2019 برای مقابله با پلاستیک های یک بار مصرف تاسیس شد، غلات مصرف شده است، محصول جانبی تولید مواد غذایی مانند آبجو. دانه های مصرف شده معمولاً برای خوراک دام، کود یا دور ریخته شده استفاده می شود. AlterPacks از طریق فرآیند تولید خود، غلات مصرف‌شده را به ظروف غذا تبدیل می‌کند که می‌توان آن‌ها را به اشکال مختلف قالب‌گیری کرد، در فریزر و مایکروویو ایمن هستند و می‌توان آن را در خانه کمپوست کرد.

کارن چی موسس و مدیر عامل شرکت TechCrunch گفت که زمانی که به سفر می‌رفت و جوامعی را دید که با مقدار ظروف پلاستیکی و زباله‌های غذایی دور ریخته می‌شوند، به توسعه جایگزین‌هایی برای ظروف یکبار مصرف علاقه‌مند شد. AlterPacks از دانه های مصرف شده استفاده می کند زیرا به راحتی در دسترس هستند.

تیم موسس AlterPacks

بنیانگذاران AlterPacks استیون تان، کارن چی و هربین چی

او گفت: “خواص لوبیا مصرف شده و حجم لوبیاهای موجود در سطح جهانی دو عامل کلیدی بود.” “با استفاده مجدد از غلات، ارزش اقتصادی جدیدی ایجاد می کنیم و آنچه را که در غیر این صورت محصول جانبی دور ریخته شده به عنوان خوراک دام یا به سمت دفن زباله و کمپوست می شود، به عنوان ظروف غذای قابل استفاده مجدد در زنجیره تامین قرار می دهیم. برای جایگزینی لوازم پلاستیکی یکبار مصرف استفاده کنید. ”

چیا توضیح داد که فرآیند تبدیل حبوبات مصرف‌شده به ظروف غذای AlterPacks شبیه به تولید خمیر کاغذ است. AlterPacks می تواند ظروف را در مقیاس با ماشین های خودکار تولید کند که مواد خام را تمیز می کند، فرمول آنها را مخلوط می کند و سپس آنها را به شکل های مختلف ظروف فشار می دهد.

ظروف AlterPacks از دسامبر به صورت تجاری در دسترس هستند. استراتژی ورود به بازار آن یک مدل B2B است و شامل همکاری با شرکای توزیعی است که به مشاغل غذا و نوشیدنی مانند رستوران ها و هتل ها مواد می فروشند. ظروف AlterPacks از دسامبر وارد بازار شده اند. این استارت آپ همچنین در حال توسعه بیوپلت ها به عنوان جایگزینی برای رزین های مبتنی بر نفت مورد استفاده در ماشین آلات تولیدی است. آنها از غلات مصرف شده و سایر ضایعات کشاورزی مانند پوسته نارگیل ساخته می شوند.

در بیانیه ای در مورد سرمایه گذاری APAC Plug and Play، شریک مدیریت Jupe Tan گفت: “در حالی که به دنبال استارت آپ های مناسب برای برنامه نوآوری اتحاد برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی بودیم، با AlterPacks مواجه شدیم و آنها علاقه قابل توجهی را از اعضای اتحاد به خود جلب کردند. که طبیعتا این است. یک سیگنال برای ما برای انجام تحقیقات لازم برای سرمایه گذاری بیشتر. ما خوشحالیم که توانستیم از مشارکت خود با SEEDS Capital برای رهبری و سرمایه گذاری در اولین راه اندازی کسب و کار پایدار خود در منطقه آسیا اقیانوسیه استفاده کنیم و امیدواریم این اولین سرمایه گذاری از بسیاری از سرمایه گذاری های پایدار با SEEDS Capital باشد.