منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Airtable بیش از 250 نفر را اخراج می کند زیرا مدیرعامل اهمیت “لاغر بودن” را ذکر می کند • TechCrunch

Airtable بیش از 250 نفر را اخراج می کند زیرا مدیرعامل اهمیت “لاغر بودن” را ذکر می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Airtable بیش از 250 نفر را اخراج می کند زیرا مدیرعامل اهمیت "لاغر بودن" را ذکر می کند • TechCrunch

Airtable بیش از 250 نفر را اخراج می کند زیرا مدیرعامل اهمیت "لاغر بودن" را ذکر می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام پنجشنبه مبارک امروز اخبار زیادی وجود دارد، بسیاری از آنها در حین نوشتن این مطلب منتشر می شوند – برای مثال، کمیسیون تجارت فدرال اکنون شکایت کرده است تا مایکروسافت را از خرید Activision مسدود کند. پس پچ پچ کمتر، شوخی بیشتر. – کریستین

3 برتر TechCrunch

  • بیایید به آنها چیزی برای صحبت کردن بدهیم: با همه محبوبیت ChatGPT اخیراً در اخبار، جای تعجب نیست که یک شرکت مرتبط امروز خبر برتر باشد. به جای گرفتن اسکرین شات، ایوان می‌گوید، ShareGPT پیوندی به مکالمات ChatGPT شما ایجاد می‌کند که می‌توانید در عوض آن را بگیرید.
  • فراپوچینوی خود را با یک طرف NFT تهیه کنید: استارباکس برنامه وفاداری مبتنی بر بلاک چین و جامعه NFT خود را به اولین مجموعه آزمایش کننده های بتا باز کرده است. سارا گزارش ها. «مبرهای سفر» تجربه‌های جدیدی را فراتر از نوشیدنی‌ها و غذاهای رایگانی که افرادی که مکرر مصرف می‌کنند از Stars دریافت می‌کنند، باز می‌کند.
  • پرواز در آسمان دوستانه پایتخت: چیزی در هوا وجود دارد. TripActions 400 میلیون دلار اعتبار از بانک گلدمن ساکس و سیلیکون ولی در اقدامی تضمین کرد که کمتر از دو ماه پس از اعلام ارزیابی 9.2 میلیارد دلاری شرکت مدیریت هزینه سفر انجام شد. مری ان باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

جابجایی، شروع یک کار جدید و ازدواج در مدت زمان کوتاه سه گانه استرس برای هر کسی است (من از تجربه شخصی می دانم). در دنیای استارتاپ، این trifecta می تواند با استارتاپ فناوری بازاریابی Banzai اتفاق بیفتد. اینگرید می‌گوید که این شرکت Hyros را خریداری کرد، 100 میلیون دلار جمع‌آوری کرد و از طریق SPAC وارد بورس شد. تبریک می گویم؟

در همین حال، فرانسه دارای سرمایه خطرپذیر خوبی است. مایک چندین صندوق جدید از جمله IRIS Capital را اعلام کرد که برای اولین بار 110 میلیون یورو بسته شد، زیرا برای رسیدن به هدف 150 میلیون یورویی برای صندوق سرمایه گذاری جدید خود کار می کند.

من بیشتر می خواهم؟ در اینجا پنج مورد دیگر وجود دارد:

برای آماده شدن برای یک رکود، یک مدل با سه مورد بسازید

تصویر حلقه های متقاطع با کره در پس زمینه سبز.

اعتبار تصویر: MirageC (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

استارت‌آپ‌هایی که مدل‌های موردی را توسعه می‌دهند، آمادگی بیشتری برای مقابله با مشکلات احتمالی دارند. تجسم اینکه دقیقاً چگونه تغییرات احتمالی بازار می تواند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد، راهی عالی برای آماده شدن برای موارد غیرمنتظره است.

مت باربیری، شریک مدیریت شرکت حسابداری Wiss & Co می نویسد: یک مدل سه موردی سعی می کند بهترین حالت، بدترین حالت و سناریوهای پایه را پیش بینی کند.

«معمولاً سناریوی موردی پایه بین افراط‌ها قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در مدل‌سازی مالی، می‌توان گفت که پلوتن هم «بهترین حالت» و هم «بدترین حالت» را در یک سال تجربه کرد.

چهار مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

تمام اخراج‌های فنی باعث شد Airtable در اوایل این هفته یادداشتی منتشر کند و ابزارهای خود را برای جویندگان کار تبلیغ کند. کارمندان Airtable اکنون ممکن است مجبور شوند از آنها استفاده کنند. ناتاشا ام گزارش‌ها حاکی از آن است که این شرکت که آخرین ارزش آن برای نرم‌افزار بدون کدش 11 میلیارد دلار بود، بیش از 250 نفر را اخراج کرده است. مدیر ارشد مردمی و مدیر ارشد تولید.

و در اینجا پنج مورد دیگر برای شما آورده شده است: