منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • AI Point-E جدید به کاربران این امکان را می دهد که اشیاء سه بعدی را از اعلان های متنی دقیق ایجاد کنند • TechCrunch

AI Point-E جدید به کاربران این امکان را می دهد که اشیاء سه بعدی را از اعلان های متنی دقیق ایجاد کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
AI Point-E جدید به کاربران این امکان را می دهد که اشیاء سه بعدی را از اعلان های متنی دقیق ایجاد کنند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

در طول ماه گذشته، ما روی یک سری راهنمای هدیه کار کرده ایم. راهنمای دوین برای هدست های بازی امروز منتشر شد! اگر هیچ یک از راهنماهای هدیه ما را از دست دادید، در اینجا خلاصه کامل آنها تا کنون آمده است!

هدیه مورد علاقه ما «ساعت‌های بیشتر در روز» و «یک هفته خواب» خواهد بود، اما در صورت عدم موفقیت، شاید مقداری شکلات داغ و سه ساعت زمان خواندن کتاب بدون وقفه بسیار باشکوه باشد. – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • ایجاد سه بعدی از متن: این چیز جدید OpenAI است زیرا Point-E را منتشر می کند، یک هوش مصنوعی که مدل های سه بعدی تولید می کند. و نه هیچ مدلی، کایل می نویسد – “ابرهای نقطه ای یا مجموعه های جداگانه ای از نقاط داده را در فضا ایجاد می کند که یک شکل 3 بعدی را نشان می دهد – از این رو مخفف گستاخ است.”
  • یکی با 911 تماس بگیرد: یک پورشه 911 با سوخت مصنوعی از کارخانه آزمایشی این خودروساز در شیلی کار می کند. این حرکت پس از سالها صحبت در مورد آن انجام شد، تیم استیونز نوشتن.
  • هوش مصنوعی بیشتر: کایل داستان پرخواننده دیگری از هوش مصنوعی داشت، این بار در مورد Petals که یک شبکه رایگان و توزیع شده برای کار با هوش مصنوعی تولید متن ایجاد کرد.

استارت آپ ها و VC ها

یک بود سالهمه شما برایان، کایل، مری انو ناتاشا ام منعکس کنید که بررسی امسال برای نوشتن چندان جالب نبود. هیچ کس نمی خواهد شاهد شکست استارت آپ ها باشد، اما همه ما می دانیم که اکثر آنها در نهایت موفق می شوند. رقمی که معمولاً ذکر می شود نشان می دهد که 90٪ این شرکت ها در نهایت شکست خواهند خورد. اما حتی با در نظر گرفتن این موضوع، سال 2022 به طور متفاوتی اتفاق افتاد… در اینجا “به یاد آوردن استارتاپ هایی که در سال 2022 از دست دادیم” است.

برای مرور سال، میراندا بهترین عکس‌های تیم TechCrunch+ را گردآوری کرد، از جمله خرید آمازون از One Medical، استارت‌آپ‌های جالب، و اینکه آیا اگر توییتر از صفحه نمایش ما محو شود، تیم TC غمگین خواهد شد.

و، البته، ما به آینده نگاه می کنیم، با اسب هاگزارش برادلی تاسک از Tusk Ventures و سه پیش‌بینی غیرقابل پیش‌بینی سال 2023 برای ماسک، SFB و حتی کرافت.

خوب، در مورد گذشته و آینده کافی است. در اینجا پنج داستان از همین جا، همین الان وجود دارد.

معیارهای بیهودگی را از استارتاپ خود حذف کنید

تصویر یک زن جوان که در مقابل یک شبح با پنج ستاره بالای سر ایستاده است.

اعتبار تصویر: ما هستیم (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

خیلی خوب است که به تیم سختکوش اهدافی بدهید که می توانند برای رسیدن به آن کار کنند، اما معیارهای بیهوده (مثلاً ثبت نام ایمیل X در روزهای Y، 20٪ ریتوییت بیشتر) مانند یک شام جوایز لیگ کوچک است. همه برنده به خانه می روند!

Haje Jan Kamps می نویسد: «حقیقت این است که سرمایه گذاران می دانند که کشش چگونه است.

“اعداد کرکی و معیارهای بیهودگی را با استراتژی بازاریابی خود اشتباه نگیرید.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

شما ویدیو را در فید خود تماشا کردید، اما اکنون TikTok به شما می گوید که چرا الگوریتمش آن را برای شما انتخاب کرده است. عایشه نوشتن. این شرکت گفت: «این ویژگی یکی از راه‌هایی است که ما برای شفاف‌سازی معنادار برای افرادی که از پلتفرم ما استفاده می‌کنند، کار می‌کنیم و بر اساس تعدادی از گام‌هایی است که ما برای رسیدن به این هدف برداشته‌ایم.»

ما چهار مورد دیگر برای شما داریم: