منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

به آرامی اما مطمئنا، ایالت به ایالت، ایالات متحده در حال تبدیل شدن به حشیش دوست‌تر است. با افزایش تعداد ایالت هایی که علف های هرز را قانونی می کنند (یا حداقل جرم زدایی می کنند)، تعداد شرکت هایی که محصولات شگفت انگیزی را برای مصرف کنندگان شاهدانه ایجاد می کنند نیز افزایش می یابد.

آیا دوستی دارید که مشروب بنوشد و در مکانی خنک زندگی کند؟ در این فصل تعطیلات، چرا تجربه خود را با برخی از فن آوری فوق العاده متمرکز بر حشیش ارتقا ندهید؟ در ادامه مجموعه‌ای از محصولات از استارت‌آپ‌ها، سازندگان و شرکت‌های لوازم خانگی ارائه می‌شود که تلاش می‌کنند به بازار بزرگ نفوذ کنند.

در اینجا چیزی برای همه وجود دارد، از دستگاه های مصرف کننده گرفته تا ظروف ذخیره سازی و اقلام میز قهوه. هیچکدام از اینها مناسب نیست؟ یک پیش رول بدهید. همه عاشق پیش بارگذاری خوب هستند.

این مقاله حاوی پیوندهایی به شرکای وابسته در صورت وجود است. هنگامی که از طریق این پیوندها خرید می کنید، TechCrunch ممکن است کمیسیون وابسته به دست آورد.

DynaVap

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: DyanVap

DynaVaps ترجیح من است. آنها اندازه جیبی هستند و ابر بزرگی از بخار تولید می کنند. آن را به عنوان یک بخار آب یکبار مصرف با دماسنج در نظر بگیرید. ابتدا نوک را با یک مشعل یا بخاری القایی گرم کنید. کلاهک حدود 3 تا 5 ثانیه کلیک می کند و به کاربر اطلاع می دهد که گیاه در دمای مناسب و آماده ضربه زدن است. شاهدانه حدود سه تا چهار چرخه طول می کشد. از آنجایی که درپوش از گل زمینی در برابر شعله محافظت می کند، هیچ سوختگی یا دودی وجود ندارد – فقط بخار – و بوی بسیار کمی وجود دارد.

بخارسازهای DynaVap در کارخانه DeForest، ویسکانسین شرکت CNC ماشینکاری می شوند. جورج برووا این شرکت را در سال 2015 راه اندازی کرد و در حال حاضر حدود 40 کارمند دارد. این شرکت نسخه‌های مختلفی از ویپ فلزی کوچک را به فروش می‌رساند که از مدل ۵۰ دلاری “B” شروع می‌شود و تا Omni تیتانیوم ۲۲۰ دلاری می‌رود.

هشدار: من DynaVap های زیادی را به دوستان داده ام و متوجه شده ام که مردم یا آن را دوست دارند یا از آن متنفرند. برای به دست آوردن یک ابر خوب، کمی تمرین نیاز است.

پروکسی پافکو

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: مت برنز

پافکو مدت‌ها پیش در زمینه تبخیرکننده‌های کانابیس نوآورانه پیشرو بوده است. Puffco Peak Pro به راحتی یکی از بهترین سیستم های الکترونیکی موجود است و این شرکت به تازگی یک Vape جدید به نام Proxy معرفی کرده است. بهترین‌های Peak Pro را ارائه می‌دهد و می‌توان آن را در قالب‌های مختلفی قرار داد.

با لوله دوست داشتنی منحرف نشوید. این فقط یک تکه شیشه است. پروکسی داخل قطعه شیشه ای می لغزد. پروکسی را به عنوان یک پلتفرم استقرار ماژولار در نظر بگیرید که می تواند در هر شکلی که برای دستگاه ایجاد شده است، قرار گیرد. حباب ساز؟ مطمئن. شیشه؟ بله لوله؟ به طور مشخص.

پلتفرم مستقل 299 دلاری به اندازه یک باتری سلول D بلندتر است. در داخل همان عنصر گرمایش موجود در پرچمدار دیگر این شرکت یعنی Peak Pro وجود دارد. باتری را می توان از طریق USB-C شارژ کرد و دستگاه از قبل با چهار سطح گرمای مختلف برنامه ریزی شده است.

هیتوکی صابر

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: هیتوکی

این را بررسی کنید: هیتوکی سابر از یک لیزر قدرتمند برای احتراق یک کاسه استفاده می کند. این ارزان نیست، اما یک جایگزین عالی (و سرگرم کننده) برای فندک بوتان است. فقط دکمه را فشار دهید و لیزر در یک کاسه بسته بندی شده شلیک می شود. بهترین از همه، با آداپتور مناسب با هر شیشه ای کار می کند. همچنین از همه بهتر، لیزرها

Saber دومین دستگاه هیتوکی است که سیستم لیزری تریدنت یکپارچه خود را معرفی کرد. Trident بسیار بزرگتر از Sabre است، اما دارای یک اتاقک آب و دهانی یکپارچه است.

روشن کردن گلدان با لیزر راه حل ارزانی نیست. هر دو محصول هیتوکی دارای قیمت های مناسبی هستند: قیمت سابر 359 دلار و ترایدنت 499 دلار است.(در یک پنجره جدید باز می شود)

کوشکردها

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: کوشکردها

کوش کارت عالی هستند. همانطور که در بالا گفتم، اگر چیز دیگری در زندگی خود ندارید، یک پیش رول به آنها بدهید. اگر می‌خواهید آن پری رول بسیار خاص به نظر برسد، آن را در کوش کارت قرار دهید.

هر یک از این کارت‌های تبریک هوشمندانه دارای یک فضای اختصاصی برای پیش آگهی هستند و حول خطوط یکپارچه بامزه‌ای مانند «مشترک با جهان» یا «روشن کردن تعطیلات» طراحی شده‌اند.

کارت‌ها از 7 دلار شروع می‌شوند و شامل یک گزینه بسته‌بندی با موضوع تعطیلات می‌شوند.

فندک ماشین برای گیاه داخلی

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: گیاه خانگی

نام تجاری علف های هرز ست روگن محصولات حشیش عالی تولید و به فروش می رساند. بهترین؟ این فندک ماشینه این یک تغییر کاربری سرگرم کننده از فندک کلاسیک و پاپ آپ ماشین است که همه ما در کودکی انگشت شست خود را می سوزاندیم و اکنون در یک بلوک جامد قرار گرفته است که برای میز قهوه مناسب است. فقط فندک را به سمت پایین فشار دهید – چند ثانیه بعد بیرون می زند و آماده است تا مفصل بعدی شما را روشن کند.

فندک خودرو از سنگ مرمر ساخته شده و در دو رنگ سبز و خاکستری عرضه می شود. با قیمت 280 دلار، کمی یک بیانیه است.

سبز: راهنمای میدانی برای ماری جوانا

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: سبز: راهنمای میدانی برای ماری جوانا

Green: A Field Guide to Marijuana یک کتاب میز قهوه شگفت انگیز پر از عکس های زیبا از گونه های کلاسیک است. این کتاب به‌عنوان یک کتاب راهنما ارائه می‌شود، اما برای من کتابی دوست‌داشتنی است که می‌توان آن را در طول یک جلسه سیگار کشیدن سرد ورق زد. شما با اصل و نسب، طعم و اثرات تولید شده توسط 170 نوع ماری جوانا آشنا خواهید شد. و عکاسی بی نظیر است!

برای پرورش دهندگان مشتاق علف های هرز در زندگی خود، این کتاب را انتخاب کنید. کتاب راهنمای پرورش دهنده ماری جوانا که توسط اد روزنتال نوشته شده است (او یک معامله بزرگ است)، منبع کاملی برای تبدیل یک دانه به یک برداشت پربار است.

Storz & Bickel Mighty+

Storz & Bickel Mighty+

اعتبار تصویر: استورز و بیکل

این بهترین بخارساز موجود است. قابل اعتماد است، می تواند بسیاری از گیاهان را بپزد، و برخی از بهترین پول را در بین هر دستگاهی تولید می کند. مطمئناً، معایب خود را دارد – از جمله اندازه بزرگ و قیمت 399 دلار – اما ارزشش را دارد.

Storz & Bickel نسخه اصلی را در سال 2014 منتشر کرد و نسخه به روز شده آن را در اکتبر 2021 منتشر کرد. Mighty+ جدید دارای زمان گرم شدن سریع تر، شارژ مجدد USB-C و محفظه پرکننده سرامیکی است که تمیز نگه داشتن آن بسیار آسان تر از محفظه اصلی است. .

نکته سریع: Mighty+ دارای دکمه های پیکان نارنجی است، در حالی که نسخه های اصلی خاکستری هستند. شما جدید را می خواهید.

مارکوس استورز در سال 1996 کار بر روی یک دستگاه بخور گیاهی را آغاز کرد و در سال 2002 یورگن بیکل به هیئت مدیره پیوست و Storz & Bickel را تشکیل داد. این شرکت همچنان دستگاه آتشفشانی اصلی و پیشگام خود و چندین محصول ارزان‌تر را به فروش می‌رساند. این شرکت در آلمان مستقر است، جایی که بخارسازهای آن دارای گواهینامه تجهیزات پزشکی هستند. در سال 2018، غول حشیش کانادایی Canopy Growth Storz & Bickel را خریداری کرد. یورگن بیکل در شرکت باقی می ماند و بر عملیات روزانه نظارت می کند.

چیزی کوچکتر می خواهید؟ Crafty+ ارزان‌تر و کوچک‌تر است، اما همچنان تقریباً همان قدرت Mighty+ را ارائه می‌دهد.

ظروف نگهداری

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: جاناتان آدلر (در یک پنجره جدید باز می شود)

سال 2022 است. جوانه خود را در کیسه پلاستیکی نگهداری نکنید. ظرف مناسب سبزی شما را بهتر حفظ می کند و گزینه های بی شماری دارید.

Libbey BudShield ظریف نیست، اما دارای نمای بیرونی زیبا و ساختار تمام شیشه ای است: 35 دلار برای 3 عدد.

Staze دارای طراحی منحصر به فرد مقاوم در برابر بو و سیلر خلاء ضد هوا داخلی است: 18 دلار.

میسون جار با استانداردهای بالاتر یک میسون جار بهبود یافته است. شیشه 8 اونسی ضد کودک است که در آمریکا ساخته شده است و شامل یک پیله 100٪ سیلیکونی با مارک استانداردهای بالاتر است که دور شیشه می پیچد: 30 دلار.

جاناتان آدلر کالاهای خانگی مدرن می فروشد. در سال 2022، تعداد کمی از محصولات مرسوم تر از چمن هستند. شرکت لوازم خانگی دارای یک سری ظروف ذخیره سازی است که به وضوح برای نمایش طراحی شده اند، از جمله این ظرف چینی دوست داشتنی با برچسب Weed غول پیکر و نقاشی شده با دست: 30 دلار.

آیا نیاز به مخفی کردن انبار خود دارید؟ ظروف ذخیره سازی انحرافی بیشماری در آمازون و اتسی وجود دارد. این نسخه Barbasol مورد علاقه من است: 18.99 دلار.

(در یک پنجره جدید باز می شود)

گیاه (جعلی) گلدانی

9 ایده هدیه با فناوری پیشرفته برای مصرف کنندگان حشیش در زندگی شما • TechCrunch

اعتبار تصویر: یک گیاه گلدانی

در این عید یک گیاه گلدانی هدیه دهید. اما واقعی نیست. اینها گیاهان جعلی هستند که برای نمایش در نظر گرفته شده اند. آنها در اندازه های مختلف و گونه های مصنوعی هستند. کلون (کوچکترین گزینه) 10 اینچ قد و 30 دلار قیمت دارد. این امر ظریف است زیرا مانند یک کلون واقعی، گیاه پلاستیکی قرار گرفتن در حالتی را شبیه سازی می کند که هنوز جوانه ندارد.

ارتفاع گیاه نوجوان 16 اینچ است و دارای چندین جوانه کوچک است. بزرگسالان 22 اینچ با چندین جوانه در حال رشد مصنوعی روی ماشین اصلی است. گیاه 36 اینچی مادر گلدانی 165 دلاری، یک گیاه جعلی هیولایی است که جوانه های یخ زده در سراسر گیاه رشد می کنند.