منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 سرمایه گذار سیاه پوست در مورد آنچه در سال 2023 به دنبال آن هستند صحبت می کنند • TechCrunch

3 سرمایه گذار سیاه پوست در مورد آنچه در سال 2023 به دنبال آن هستند صحبت می کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 سرمایه گذار سیاه پوست در مورد آنچه در سال 2023 به دنبال آن هستند صحبت می کنند • TechCrunch

بنیانگذاران و سرمایه گذاران به طور مشابه برای سال 2023 سخت آماده می شوند زیرا اقتصاد نشانه کمی از بهبود نشان می دهد. اما سؤالات زیادی در هوا وجود دارد: آیا کامیون پودر خشک VC وارد بازار خواهد شد؟ آیا در صورت ادامه فشار بر نمرات، اخراج های بیشتری وجود خواهد داشت؟ آینده هوش مصنوعی چیست؟

با این حال، می‌توانیم به برخی سؤالات پاسخ دهیم: برخی از روندها مانند علاقه به هوش مصنوعی همچنان باقی می‌مانند و ارزهای دیجیتال حتی با توجه به آینده بازار، همچنان تحت نظارت خواهند بود. جنبه‌های دیگری از دنیای سرمایه‌گذاری وجود دارد که احتمالاً تغییر نخواهند کرد، مانند کمبود بودجه برای بنیان‌گذاران اقلیت و زن.

برای اطلاع از نحوه برنامه ریزی سرمایه گذاران اقلیت برای سال 2023، با سه سرمایه گذار سیاه پوست فعال صحبت کردیم. برای جادین برایدون، معاون Xfund، اقتصاد سازندگان یکی از نقاط داغی است که ارزش تماشای آن در ماه‌های آینده را دارد. او گفت: “من انتظار دارم که شاهد ادامه حرکت در اقتصاد خلاق باشیم زیرا افراد بیشتری برای ساختن برندهای خود و تکیه بر ابزارهای جدید برای تولید محتوا و کسب درآمد از آن اقدام می کنند.”

الکسیس آلستون، مدیر Lightship Capital، معتقد است که آینده روشن برای شرکت هایی خواهد بود که فناوری ایجاد می کنند تا به دیگران در انجام تجارت کمک کنند و هزینه ها را کاهش دهند. بیشتر در مورد ابزارهای بهینه سازی فروش و ایجاد محتوا به عنوان جایگزینی برای تیم های بسیار زائد که قبلاً اضافی بودند.”

اما سرمایه گذاران نسبت به بهبود تخصیص سرمایه به بنیانگذاران سیاه پوست در سال آینده بدبین بودند.

ریچارد کربی، شریک عمومی Equal Ventures، امیدوار است که بنیانگذاران متنوع تری در سال آینده بودجه دریافت کنند، اما او انتظار تغییر بزرگی را ندارد. من فکر می‌کنم بسیاری از روایت‌هایی که بسیاری از سرمایه‌گذاران درباره سرمایه‌گذاری بر روی بنیان‌گذاران سیاه‌پوست بیشتر ارائه می‌کنند، عمدتاً فقط صحبت بوده است و نه مقدار زیادی مواد یا دلارهای واقعی که به سمت بنیان‌گذاران سیاه‌پوست سرازیر می‌شود.»

با هم صحبت کردیم:


الکسیس آلستون، رئیس، Lightship Capital

کدام بخش‌ها را به تماشای خود ادامه می‌دهید و انتظار دارید کدام روندها در سال آینده توسعه یابد؟ چرا؟

من همیشه به کاربردهای رو به رشد هوش مصنوعی از جمله هوش مصنوعی مولد، پردازش زبان طبیعی و یادگیری عمیق علاقه مند بوده ام. من مشتاقانه منتظرم تا ببینم هوش مصنوعی چگونه می‌تواند به مقیاس‌سازی حوزه‌های کسب‌وکار که قبلاً انسان محور بودند مانند فروش، رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی و توسعه محتوا کمک کند.

همانطور که علاقه مندان به فناوری سریع شروع به کاهش هزینه های اضافی می کنند، من فکر می کنم که ما شاهد تغییری قوی به سمت شرکت هایی خواهیم بود که بیشتر به ابزارهای بهینه سازی فروش و ایجاد محتوا به عنوان جایگزینی برای تیم های بسیار زائد قبلی متکی هستند.

مهم ترین موضوع سیاسی که دنبال می کنید چیست و چه تاثیری بر شما به عنوان یک سرمایه گذار دارد؟ آیا از استارتاپی حمایت می کنید که به هر یک از این مسائل رسیدگی کند؟

در حال حاضر تفاوت عمیقی در مورد انتظار یا عدم نظارت سیاسی برای فناوری های نوپا و محصولات مالی وجود دارد. در مورد همه چیز، از تأمین مالی جمعی گرفته تا ارزهای رمزنگاری شده، فقدان نظارت عمیقی وجود دارد که اکنون شروع به تأثیر موج دار برای بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی و مصرف کننده ما کرده است.

به عنوان یک سرمایه گذار، فقدان نظارت منجر به افزایش ارزش گذاری ها و انتظارات غیر واقعی از پتانسیل خروج در این بازارهای نوظهور شده است. در نهایت، فرشته سرمایه‌گذار روزمره (که تمایل دارد بیشتر نماینده جمعیت عمومی باشد تا سرمایه‌گذاران نهادی) هر بار به پایان کوتاهی دست می‌یابد.

با توجه به این که درصد سرمایه گذاری خطرپذیر برای بنیانگذاران سیاه پوست به ندرت از 1% فراتر می رود، آیا فکر می کنید سال آینده تفاوتی با هم داشته باشد؟ چرا و چرا نه؟

من متقاعد نیستم که سال آینده متفاوت باشد. در غیر این صورت، من بسیار نگران هستم که این تعداد در سال 2023 کاهش یابد زیرا صندوق های سازمانی یا رشته های کیف پول خود را سفت می کنند یا شروع به جستجوی معیارهای مؤسس می کنند که اغلب بنیانگذاران سیاه پوست را حذف می کنند.