منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 سرمایه گذار سیاه پوست آنچه را برای سال جدید آماده می کنند به اشتراک می گذارند • TechCrunch

3 سرمایه گذار سیاه پوست آنچه را برای سال جدید آماده می کنند به اشتراک می گذارند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 سرمایه گذار سیاه پوست آنچه را برای سال جدید آماده می کنند به اشتراک می گذارند • TechCrunch

امسال برای سرمایه گذاران و بنیانگذاران پر حادثه بوده است. درست همانطور که به نظر می رسید رونق سرمایه گذاری خطرپذیر در سال 2021 در حال کاهش است، دنیای استارتاپ و VC تقریباً یک شبه محورهای خود را تغییر دادند و پویایی جدیدی را به وجود آورد که در آن “رشد به هر قیمتی” به سرعت با رشدی دقیق تر و دقیق تر جایگزین شد. رویکرد به کسب و کار و سرمایه گذاری

بنابراین، برای سال 2023، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران روی روندهایی تمرکز می‌کنند که نسبتاً امن‌تر هستند و احتمال بیشتری برای ارائه دارند. جادین برایدن، معاون Xfund و الکسیس آلستون، مدیر Lightship Capital به TechCrunch گفتند که آنها بر هوش مصنوعی مولد متمرکز هستند.

آلستون گفت: «من مشتاقانه منتظرم تا ببینم هوش مصنوعی چگونه می‌تواند به مقیاس‌بندی حوزه‌های کسب‌وکار پیش از این انسان محور مانند فروش، رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی و توسعه محتوا کمک کند.

به گفته ریچارد کربی، شریک عمومی Equal Ventures، نرم افزار عمودی زیربخش خوبی برای تماشا است. کربی گفت: «آنچه در عمل به نظر می رسد نرم افزاری است که نوعی بهبود گردش کار را در مقوله ای فراهم می کند که به شرکت اجازه می دهد از طریق خدمات مالی مختلف کسب درآمد کند. برخی از بخش هایی که ما بررسی خواهیم کرد شامل زنجیره تامین، تدارکات، بیمه، ساخت و ساز و فرصت های تجارت الکترونیک است.

وقتی نوبت به تامین مالی بنیانگذاران کم‌نماینده می‌رسد، سرمایه‌گذاران اکثراً موافق بودند که احتمالاً تغییر نخواهد کرد. در حالی که آلستون گفت نگران کاهش این تعداد است، برایدن معتقد است که دلارهای سرمایه گذاری خطرپذیر بیشتری نصیب بنیانگذاران سیاه پوست می شود زیرا “هر سال سرمایه گذاران متنوع و بیشتری وجود دارند.”

او گفت: «پیشرفت کندی بوده است»، و خاطرنشان کرد که کسب و کارهایی با رهبری متنوع‌تر برای حمایت از بنیان‌گذاران سیاه پوست در حال ظهور هستند. وجود تصمیم‌گیرندگان سیاه‌پوست می‌تواند راهی عالی برای اطمینان از حضور بنیان‌گذاران سیاه‌پوست در سراسر هیئت مدیره باشد.

ادامه مطلب مطالعه کامل اینجا برای اینکه بفهمید این سرمایه‌گذاران در سال 2023 چه انتظاراتی دارند، چه قوانین و سیاست‌هایی را زیر نظر دارند، و چگونه به بهترین نحو آنها را مطرح کنند.