منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 راه برای استخدام خوب برای راه اندازی شما • TechCrunch

3 راه برای استخدام خوب برای راه اندازی شما • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 راه برای استخدام خوب برای راه اندازی شما • TechCrunch

اگر اجاره می دهید برای استارتاپ خود، باید یک چیز را درک کنید: این احتمالاً یکی از بدترین زمان‌ها برای جستجوی استعداد است.

در حالی که تورم به افزایش سرسام‌آور ادامه می‌دهد و فدرال رزرو نرخ‌های بهره را افزایش می‌دهد، اعتماد مصرف‌کننده بدون تغییر باقی می‌ماند و بیکاری در پایین‌ترین حد تاریخی قرار دارد. چشم انداز مالی برای کسب و کار و بازار تیره و تار است، اما شرکت ها هنوز در دست کارمندان خود هستند که به نظر می رسد انتخاب های شغلی بی پایانی دارند. فناوری بزرگ ممکن است حدود 10٪ از استعدادها را به نیروی کار بازگرداند، اما اینها معمولاً کارمندانی نیستند که مشاغل اصلی را انجام می دهند.

پس چگونه بنیانگذاران در مراحل اولیه می توانند در این جنگ برای استعدادیابی با شرکت های بزرگتر و با بودجه بهتر رقابت کنند؟

استعدادها را از طریق لنز مناسب محصول-بازار مشاهده کنید

در صورت امکان، بسیار بهتر است که به آرامی یک نامزد عالی را به عنوان مشاور یا پیمانکار پاره وقت ادغام کنید و اجازه دهید همه چیز پیشرفت کند.

اکثر استارت آپ ها به سادگی ابزاری برای رقابت بر اساس سرمایه ندارند، به خصوص وقتی صحبت از استعداد به میان می آید.

اولین کارمندان شما (20-25 نفر اول شما) به شما ملحق می شوند زیرا آنها به دنبال چیزی هستند که شرکت های بزرگتر پول نتوانند به آنها ارائه دهند. وظیفه شما این است که بفهمید آن چیز چیست و آن را در دسترس قرار دهید.

نزدیک شدن به استخدام در مراحل اولیه از طریق لنز مناسب بازار محصول راهی عالی برای انجام این کار است. نامزدهای خود را به عنوان مشتریان خود در نظر بگیرید و شخصاً آنها را بشناسید، مسیر شغلی آنها را درک کنید و بیاموزید که چه شکاف هایی وجود دارد. شکاف آنها مشکلات شماست و نقشی که باید ارائه دهید محصول شماست. این دو باید مطابقت داشته باشند – در غیر این صورت استخدام خوبی نیست. وقتی این را فهمیدید، توضیح دهید که چگونه می توانند با همکاری با شما به خواسته خود برسند و چرا نمی توانند آن را از شرکت های دیگر دریافت کنند.