منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 بنیانگذار سیاه پوست پیش بینی می کنند سرمایه مجازی در سال 2023 تغییر چندانی نخواهد کرد • TechCrunch

3 بنیانگذار سیاه پوست پیش بینی می کنند سرمایه مجازی در سال 2023 تغییر چندانی نخواهد کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 بنیانگذار سیاه پوست پیش بینی می کنند سرمایه مجازی در سال 2023 تغییر چندانی نخواهد کرد • TechCrunch

اگرچه تورم رخ می دهد برای کاهش، شرایط اقتصادی نامشخص باقی می‌ماند و فضای کلی جمع‌آوری کمک مالی به سطح قبل از همه‌گیری بازمی‌گردد. برای بنیان‌گذاران سیاه‌پوست، که به ندرت بیش از 1 درصد از کل سرمایه‌گذاری‌شده در استارت‌آپ‌ها را دریافت کرده‌اند، سال 2022 خوب نبوده و با توجه به روندی که کارها پیش می‌روند، سال 2023 امیدوارکننده به نظر نمی‌رسد.

TechCrunch+ برای اینکه بفهمد چگونه بنیانگذاران سیاه پوست برای مدیریت زمان، پول و انتظارات خود در ماه های آینده برنامه ریزی می کنند، از سه بنیانگذار نظرسنجی کرد. سوری ویلسون، بنیانگذار Resilia، گفت که او، مانند بسیاری از بنیانگذاران دیگر، در حال برنامه ریزی برای یک رکود است، چه اتفاقی بیفتد یا نه.

برای ما به‌عنوان یک شرکت، این بدان معناست که از جایی که ممکن است بر رشد تأثیر بگذارد کوتاه نیاوریم، اما قطعاً محافظه‌کار باشیم و فرصت‌های گران‌قیمت یا استخدام‌هایی را که در دو سه ماهه اول یا بیشتر سال 2023 بیشترین تأثیر یا بازدهی ندارند را کنار بگذاریم». گفت.

Abimbola Adebayo، بنیانگذار Pinnu Analytics، این عقیده را تکرار کرد و گفت که از آنجایی که در بریتانیا مستقر است، خود را برای یک فضای اقتصادی نه چندان ایده آل آماده می کند. آدبایو گفت: “من با نگه داشتن چندین ارز و اطمینان از اینکه کسب و کارم و من درآمدی در چندین ارز کسب می کنیم، محافظت می کنم.”

در همین حال، ورنون کلمن، بنیانگذار Realtime، بر تنظیم دقیق برنامه شبکه اجتماعی خود برای انتخابات ریاست جمهوری آینده متمرکز شده است. او انتظار ندارد که محیط استارت آپی برای بنیانگذاران سیاه پوست بهتر شود، اما با این وجود مصمم به موفقیت است.

“سرمایه مستقر به طور چشمگیری برای همه بنیانگذاران کاهش یافته است، به این معنی که بنیانگذاران سیاه پوست حتی بیشتر ضربه خواهند خورد […] در سال 2020، بسیاری از مردم برای آموزش بیشتر خود، کتاب‌هایی درباره تاریخ سیاه‌پوستان می‌خوانند، اما فکر می‌کنم مردم کتاب‌هایی را که مارکوس گاروی یا دکتر کینگ در مورد شمول اقتصادی سیاه‌پوستان بحث می‌کردند، از دست دادند.» با این حال، این برنامه فقط برای انجام سال آینده نیست. ما می خواهیم پرواز کنیم.”

ما با چه کسی صحبت کردیم:

(توجه: این نظرسنجی جدا از نظرسنجی Black Founders است که ما اجرا می کنیم. اگر شما یک بنیانگذار سیاه پوست هستید و داستانی برای به اشتراک گذاشتن دارید، لطفاً این فرم را پر کنید.)


ورنون کلمن، بنیانگذار و مدیر عامل Realtime

چه مسائل کلان شما را در سال آینده بیشتر نگران می کند؟ چگونه قصد دارید با آنها برخورد کنید؟

من بر اقتصاد و چگونگی تأثیر آن بر سرعت استقرار سرمایه برای بنیانگذاران نظارت می کنم. با این حال، ما بر ارائه محصولاتی که مردم دوست دارند و دستیابی به معیارهایی متمرکز هستیم که به ما امکان می دهد علیرغم وضعیت اقتصادی به افزایش سرمایه ادامه دهیم.

آیا انتظار دارید رکود اقتصادی فعلی تا سال آینده نیز ادامه داشته باشد؟ برای سرپا ماندن چه برنامه ای اندیشیده اید؟

فهمیدن. با افزایش نرخ بهره و تورم، اعلام اخراج شرکت های بزرگ فناوری و انتخابات پیش رو، به نظر می رسد این رکود در طول سال ادامه خواهد داشت.

با این حال، ما فقط نمی خواهیم دریانوردی کنیم. ما می خواهیم پرواز کنیم در تابستان تصمیم گرفتم تیمم را حضوری بیاورم. هیچ چیز مانند سرعت، خلاقیت و شهودی نیست که از کار کردن بیش از 14 ساعت در روز با تیم کوچکی که دیدگاه و هدف مشترکی دارند به دست می‌آید.

مهم ترین موضوع سیاسی که دنبال می کنید چیست؟ چه تاثیری بر شما به عنوان بنیانگذار گذاشت؟ آیا ایده استارتاپی دارید که بتواند هر یک از این مشکلات را حل کند؟

با نزدیک شدن به سال 2023، به طور کلی مهم ترین موضوع سیاسی انتخابات 2024 است. هر کسی که انتخاب شود یا مجددا انتخاب شود، بر من به عنوان بنیانگذار تأثیر می گذارد، همانطور که بر سیاست های تجاری، تورم، بیکاری و چگونگی و زمان بهبودی ما از رکود تأثیر می گذارد.

من ایده استارتاپی برای تأثیرگذاری در انتخابات ندارم. با این حال، من مطمئن هستم که بنیانگذاران زیادی هستند که روی راه حل هایی برای فناوری های انتخاباتی دقیق، مدرن و به موقع کار می کنند.

من احساس می کنم که مردم باید از طریق نظرات و دیدگاه های خود در جوامع التقاطی و متنوعی صحبت کنند که ممکن است هنوز بخشی از آنها نباشند. از نظر دامن زدن به گفتگو در مورد فصل انتخابات، شرکت من، کلیک، که سال آینده راه اندازی می شود، میزبان جوامع است و کاربران را تشویق می کند تا گفتمانی را برای جلب نظر مردم به صندوق های رای و بحث در مورد آنچه برای آنها در انتخابات آتی مهم است، باز کنند.