3 بنیانگذار سیاه پوست توضیح می دهند که چگونه برای یک سال سخت 2023 آماده می شوند • TechCrunch

3 بنیانگذار سیاه پوست توضیح می دهند که چگونه برای یک سال سخت 2023 آماده می شوند • TechCrunch

زندگی به عنوان یک بنیانگذار استارت آپ هرگز خسته کننده نیست. این در مورد بنیانگذاران سیاه پوست که به طور معمول برای جمع آوری سرمایه، مورد توجه قرار گرفتن و جلب توجه عادلانه خود تلاش می کنند، دو برابر صادق است.

برای سال جدید، TechCrunch+ یک نظرسنجی کوچک انجام داد تا دریابد بنیانگذاران سیاه پوست در سال 2023 چه انتظاراتی دارند. هر سه بنیانگذار نگرانی های یکسانی را مطرح کردند – اقتصاد، محیط زیست و برابری.

Abimbola Adebayo، بنیانگذار Pinnu Analytics، گفت که برای ادامه رکود برنامه‌ریزی می‌کند و شروع کرده است تا اطمینان حاصل کند که کسب‌وکارش و او با ارزهای مختلف درآمد کسب می‌کنند. او گفت: «پیش‌بینی غیرممکن است، اما با توجه به اینکه اخیراً زندگی چقدر ناپایدار بوده است، اگر این روند ادامه پیدا کند، تعجب نخواهم کرد.

ورنون کلمن، بنیانگذار Realtime، گفت که توجه زیادی به انتخابات ریاست جمهوری آینده دارد. او به تک‌کرانچ گفت: «هرکسی که انتخاب شود یا دوباره انتخاب شود، بر من به‌عنوان بنیان‌گذار تأثیر می‌گذارد، زیرا بر سیاست‌های تجاری، تورم، بیکاری و چگونگی و زمان بهبودی ما از بحران تأثیر می‌گذارد». “من مطمئن هستم که بنیانگذاران زیادی روی راه حل هایی برای فناوری انتخابات دقیق تر، مدرن تر و به موقع تر کار می کنند.”

در مورد برابری، کلمن و دیگران متقاعد نشده اند که چیزهای زیادی برای آنها به عنوان بنیانگذاران سیاه پوست تغییر کند.

Sevetri Wilson، بنیانگذار و مدیر عامل Resilia، گفت: “یک ضرب المثل رایج وجود دارد که می گوید: “وقتی آمریکا سفید سرما می خورد، آمریکای سیاه پوست به ذات الریه مبتلا می شود.” این در مورد بنیانگذاران سیاه پوست نیز صدق می کند. من فکر می کنم که در سال 2023 چنین خواهد بود، و ما در حال حاضر آن را می بینیم، همانطور که توسط داده ها و گزارش ها گواه است.

مینی نظرسنجی کامل را اینجا بخوانید.

(توجه: این نظرسنجی جدا از نظرسنجی Black Founders است که ما اجرا می کنیم. اگر شما یک بنیانگذار سیاه پوست هستید و داستانی برای به اشتراک گذاشتن دارید، لطفاً این فرم را پر کنید.)