منو سایت

2022: The Good, the Bad, and the Wake Up Calls

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
2022: The Good, the Bad, and the Wake Up Calls

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکست کسب و کار راه اندازی که در آن اعداد و تفاوت های ظریف پشت سرفصل ها را آشکار می کنیم.

تقریباً در پایان سال هستیم، بنابراین خدمه پادکست دوستانه و محلی شما در تلاش هستند تا بفهمند دقیقاً در سال 2022 چه اتفاقی افتاده است.

ما سال را با سطح بالایی از سرمایه گذاری خطرپذیر آغاز کردیم که به سرعت به رکود تبدیل شد. استارت آپ ها سال را با استخدام آغاز کردند و سال را با اخراج کارکنان به پایان رساندند. بازار سهام به ریزش ادامه داد. زمستان کریپتو آغاز شده است. ما برخی معاملات PE را دیده‌ایم، اما عرضه‌های اولیه سهام بسیار اندک است. و جهان کمی بیشتر از آنچه که ما انتظارش را داشتیم، شاهد تحولات ژئوپلیتیکی بود.

انتخاب و توقف، کلاهبرداری، اشتباه و برد بزرگ وجود داشته است. خیلی بود

خوشبختانه، مری آن، ناتاشا و الکس موفق شدند اخبار را در چند دسته جداگانه جمع آوری کنند تا همه ما بتوانیم با کمی وضوح بیشتر به سال 2022 نگاه کنیم. و ما حتی به لطف ده ها و ده ها شعار عالی که در مورد سال ارسال کردید و احساسی که از روی صندلی خود دارید، از بسیاری از شما شنیدیم.

چیزهای خوب بیشتری در راه است، از جمله قسمت پیش بینی های سالانه ما. یک آگهی دریافت کنید و به زودی با شما صحبت خواهیم کرد!

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 7 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه ریخته گری ها TechCrunch همچنین یک نمایش رمزنگاری عالی دارد، برنامه‌ای که با بنیان‌گذاران مصاحبه می‌کند، نمایشی که جزئیات چگونگی جمع‌آوری داستان‌های ما و موارد دیگر را دارد!

2022: هشدارهای خوب، بد و بیدار شدن توسط ناتاشا ماسکارن که در ابتدا در TechCrunch منتشر شد