منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 2 هفته پس از خرابی طولانی سیستم، مدیر عامل علی بابا مسئولیت بخش ابری شرکت را بر عهده گرفت • TechCrunch

2 هفته پس از خرابی طولانی سیستم، مدیر عامل علی بابا مسئولیت بخش ابری شرکت را بر عهده گرفت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
2 هفته پس از خرابی طولانی سیستم، مدیر عامل علی بابا مسئولیت بخش ابری شرکت را بر عهده گرفت • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

ما تقریباً به آنجا رسیده ایم، مردم. آخرین پنجشنبه سال 2022 است و امروز چند خبر از علی بابا و اسپاتیفای و همچنین اخبار ارزهای دیجیتال از هند برای شما داریم. و مثل همیشه، ما به شما چیزهای خوبی از TC+، برنامه عضویت ممتاز ما می دهیم. خوانندگان عزیز، ادامه مطلب را بخوانید و ما فردا دوباره باز خواهیم گشت تا جدیدترین نکات فنی سال 2022 را برای شما به ارمغان بیاوریم. – HP

3 تاپ برتر TechCrunch

  • حرکت ابری علی باباعلی بابا کلود رئیس جدیدی دارد، ریتا گزارش ها. سومین ارائه‌دهنده بزرگ زیرساخت‌های ابری عمومی پس از AWS و مایکروسافت، دانیل ژانگ، مدیر اجرایی این شرکت را به عنوان سرپرست موقت منصوب کرده است.
  • آن را با Spotify روشن کنید: عایشه می‌گوید این پلتفرم می‌خواهد به شما در استقبال از سال ۲۰۲۳ با آنچه فکر می‌کند دوست دارید کمک کند. لیست‌های پخش مانند «Party Hits»، «Floor Fillers»، «Pop Party» و «Rock Party» شما را تا نیمه‌شب و بعد از آن می‌برد. این مرکز همچنین به شما میکس‌های دی‌جی از افرادی مانند TT the Artist، Carlita، AMÉMÉ، Coco & Breezy، &ME و Austin Millz را می‌دهد. دراز کشیدن!
  • مقررات رمزنگاری هندهند می نویسد: در دوران ریاست G20، هند گفته است که به دنبال ایجاد یک چارچوب نظارتی جهانی برای دارایی های رمزنگاری ناامن، استیبل کوین ها و امور مالی غیرمتمرکز خواهد بود. مانیش.

استارت آپ ها و VC ها

  • این را به خاطر داشته باش: کاترین Recall.ai می‌گوید 2.7 میلیون دلار سرمایه اولیه برای کمک به یک API یکپارچه جمع‌آوری کرده است که با Zoom، Google Meet و Microsoft Teams کار می‌کند تا به مشتریان کمک کند تا برنامه‌هایی برای طیف وسیعی از موارد استفاده بسازند.
  • دایره های پایین: مری ان با هانس تونگ و رابین لی از GGV در مورد موقعیت شرکت در یک محیط ریسک چالش برانگیز صحبت می کند. (اشتراک TC+ مورد نیاز است.)

بازتعریف سرمایه «پسند بنیانگذار» در دوران پس از FTX

سکه های پول شکلاتی که روی سفید انباشته شده اند

اعتبار تصویر: دوربین استوک (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اگر سرمایه گذاران علاقه فعال تری به عملیات شرکت داشتند، می شد از شکست FTX جلوگیری کرد؟

بلر سیلوربرگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، می نویسد: با توجه به جو سرد برای جمع آوری کمک های مالی در مراحل پایانی و عدم اطمینان اقتصادی گسترده، زمان آن فرا رسیده است که جامعه استارتاپی معنای سرمایه «جمع سپاری» را دوباره تعریف کند و هم منبع و هم هزینه آن سرمایه را متعادل کند. سرمایه Hum.

در یک پست مهمان TC+، او شایستگی‌های نسبی سرمایه‌گذاران فعال را در مقابل سرمایه‌گذاران منفعل می‌سنجید، اصول اولیه تامین مالی استارت‌آپ‌های بدهی را توضیح می‌دهد، و توصیه‌هایی را برای بنیان‌گذارانی که به دنبال تعادل بهتر بین سرمایه و تخصص خارجی برای کسب‌وکارشان هستند، به اشتراک می‌گذارد.

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

نگاه کردن به گذشته و نگاه کردن به جلو

ما بهترین پوشش TC+ خود را از یک سال ترن هوایی در کریپتو جمع آوری کرده ایم. کافی نیست؟ ژاکی مقداری اضافی برای ما فراهم کرد تا پالپ بیشتری از آب کریپتو خارج کنیم:

رون به سهام خصوصی که در 10 معامله برتر M&A شرکتی در سال جاری غالب بود نگاه کرد. مجموع این معاملات نزدیک به 154 میلیارد دلار است. (اشتراک TC+ مورد نیاز است.)

ربکا ایده هایی در مورد آنچه در بازار میکروموبیلات در سال 2023 در انتظار است – پس از سالی که به گفته او یک سال “آشوب” بود، دارد.