منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 12 ساعت گذشته برای صرفه جویی در گذرنامه به جلسات TC: فضا • TechCrunch

12 ساعت گذشته برای صرفه جویی در گذرنامه به جلسات TC: فضا • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
12 ساعت گذشته برای صرفه جویی در گذرنامه به جلسات TC: فضا • TechCrunch

12 ساعت گذشته برای صرفه جویی در گذرنامه به جلسات TC: فضا • TechCrunch

فراخوانی به تعلل کنندگان سرسخت، تصمیم گیرندگان لحظه آخری و همه شما که برای انجام کارها تلاش می کنید. TC Sessions: Space 2022 هفته آینده در 6 دسامبر برگزار می شود، اما شما فقط 12 ساعت کوتاه باقی مانده تا قیمت پذیرش به استراتوسفر بالاتر برسد.

حالا زمانش فرا رسیده: اکنون از حصار بپرید و پس انداز کنید. قبل از خرید پاس 2 دسامبر در 11:59 ب.ظ. PST – در حالی که هنوز 199 دلار قیمت دارد. قیمت در نیمه شب به 495 دلار می رسد. اگر مجبور نیستید چرا بیشتر بپردازید؟

دستور کار رویداد مملو از کارشناسان و موضوعات کلیدی در حوزه‌های عمومی، خصوصی و دفاعی است – از جمله جلسات شریک ما. آنها را در زیر ببینید.

آوردن آن به حوزه جنگ فضایی

فضا نقش فزاینده ای مهمی در جنگ مدرن و امنیت ملی ما ایفا می کند. اما ارائه این قابلیت‌های فضایی حیاتی به جنگنده‌ها و سایر کاربران نهایی تنها یک مرحله از چرخه حیات ماموریت پیچیده‌تر است.

از نحوه ترکیب جدیدترین نوآوری‌ها تا نقش فرصت‌های تجاری، روشی که برنامه‌های فضایی کشور ما به دست آوردن، استقرار و بهره‌برداری از سیستم‌های نسل بعدی دستخوش تغییرات عمیقی است. چارلی مکگیلیس (Slingshot Aerospace) ژان ال مایکل (شرکت هوافضا) پیت موند (سرویس اطلاعات ملی)، سرهنگ جوزف راث (فرماندهی سیستم های فضایی USSF) و کریستوفر A. Solei (فرماندهی فضایی ایالات متحده) در مورد اینکه چگونه این قطعات در کنار هم قرار می گیرند تا توانایی ها و فرصت های لازم را برای ایجاد یکپارچگی بیشتر به نفع همه فراهم کنند، بحث خواهد کرد. با حمایت شرکت هوافضا

ISAM: یک بنیاد تجاری برای اقتصاد فضایی جدید

سرمایه‌گذاری تجاری در مقیاس بزرگ بر موج بعدی نوآوری‌های فضایی، از جمله ایستگاه‌های فضایی تجاری در مدار پایین زمین (LEO) و فناوری‌هایی که حضور دائمی انسان در ماه را ممکن می‌سازد، تسلط خواهد داشت. ایالات متحده یک سیاست ملی برای توسعه قابلیت‌های سرویس، مونتاژ و ساخت در فضا (ISAM) صادر کرده است که می‌تواند به طور عملیاتی از اقتصاد فضایی جدید با کارایی و مقیاس پشتیبانی کند. این جلسه شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کند تا آستین‌ها را بالا بزنند، از 411های ISAM عبور کنند و بینش عملی در مورد چگونگی توسعه قابلیت‌های ISAM کسب کنند. با رابرت هاگ (SpaceLogistics) و کارولین مرسر (سازمان ملی هوانوردی و فضایی). با حمایت شرکت هوافضا

نیروی کار فضایی 2030: الهام بخش، آماده سازی و بکارگیری نسل بعدی

عصر نوظهور فضایی فرصت های فوق العاده ای برای کشف مرزهای جدید، رشد اقتصاد در مدار و تقویت امنیت ما ارائه می دهد. استفاده بهینه از این زمان مهم نیازمند نیروی کاری مبتکر است که بتواند از تجربیات و دیدگاه های مختلف برای حل مشکلات دشواری که با آن روبرو خواهیم بود، استفاده کند.

Space Workforce 2030 Promise اولین تلاش در نوع خود است که در اوایل امسال راه اندازی شد و بیش از 30 شرکت فضایی پیشرو کشور را گرد هم می آورد تا برای افزایش تنوع در صنعت ما برای ایجاد نیروی کار پر جنب و جوش برای آینده همکاری کنند. من می شنوم از مایکل ادموندز (منشا آبی)، استیو ایساکوویتز (شرکت هوافضا) و ملانی استریکلن (Slingshot Aerospace) در مورد کاری که آنها برای الهام بخشیدن، آماده سازی و استخدام نسل بعدی دانشمندان و مهندسان انجام می دهند و اینکه چگونه می توانید در حمایت از این ماموریت حیاتی شرکت کنید. با حمایت شرکت هوافضا

سخت افزار؟ این چیه؟ چرا نرم افزار آینده اقتصاد فضایی است؟

پرتاب همه مطبوعات را دریافت می کند، اما ماهواره ها و نرم افزارهای پشت سر آنها اسب های کار فضا هستند. از بنیانگذار/مدیر عامل آنتاریس بشنوید تام بارتون و بنیانگذار/مدیر عامل Epsilon3 لورا کرابتری در مورد اینکه چگونه SaaS، منبع باز و پلتفرم‌های ابری صنعت ماهواره را متحول کرده و اقتصاد فضایی را تسریع می‌کنند. آن‌ها همچنین به اشتراک می‌گذارند که برای اولین‌بار موسس شدن چیست، واقعاً چه چیزی برای قرار دادن کد خوب در فضا لازم است، و توصیه‌هایی برای کارآفرینان فضایی دیگر. با حمایت آنتاریس.

TC Sessions: Space 2022 در تاریخ 6 دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود، اما شما فقط 12 ساعت فرصت دارید تا معامله 199 دلاری از مدار خارج شود. پاس خود را بخرید 2 دسامبر در 11:59 ب.ظ. PST. قیمت در نیمه شب به 495 دلار می رسد. تعلل را متوقف کنید و پس انداز را شروع کنید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.