منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک بازی جدید D&D ‘جاه طلبانه’ از استودیوی Invoke که قبلاً Tuque Games بود در راه است • TechCrunch

یک بازی جدید D&D ‘جاه طلبانه’ از استودیوی Invoke که قبلاً Tuque Games بود در راه است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک بازی جدید D&D 'جاه طلبانه' از استودیوی Invoke که قبلاً Tuque Games بود در راه است • TechCrunch

یک بازی ویدیویی جدید D&D از استودیوی مونترال که قبلاً با نام Tuque Games شناخته می شد، در راه است. Wizards of the Coast که انتشارات Dungeons & Dragons را منتشر می‌کند، بازی‌ساز کانادایی را با نام Invoke Studios راه‌اندازی کرده است، یک شرکت بازسازی‌شده با تمرکز بر خلق بازی‌های عالی از منابع قابل توجهی که با قلمرو عرضه می‌شود.

Invoke و Wizards چیز زیادی در مورد تنظیمات یا ژانر بازی جدید فاش نکرده‌اند و فقط به این موضوع اشاره می‌کنند که “در برند Dungeons & Dragons تعبیه شده است” و بازی بر روی Unreal Engine 5 اجرا خواهد شد. Invoke توسط Dominic Guay هدایت می‌شود. یک تهیه کننده کهنه کار در یوبی سافت که به عنوان تهیه کننده ارشد در فرنچایز Watch Dogs کار می کرد.

گوای به TechCrunch گفت: “اول، ما یک ماموریت جدید داریم: ساخت بازی های AAA جاه طلبانه و با کیفیت بالا.” «چه کسی به استودیو می‌پیوندد، چگونه کار می‌کنیم، و منابعی که در Invoke داریم، مشخص شده و بر روی مأموریت ما متمرکز شده‌اند.» او خاطرنشان می‌کند که استودیو طی سال گذشته یک «تیم اصلی» جدید را تشکیل داده است که متشکل از توسعه‌دهندگان کهنه کار است. تا روی اهداف جدید خود تمرکز کند.

Guay در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما بزرگترین و محبوب ترین برند RPG فانتزی را در Dungeons & Dragons داریم.” برندی مانند این، با 50 سال سابقه، الهام بخش توسعه دهندگان است و به ما آزادی خلاقانه عظیمی می دهد.

تیم Invoke در حال حاضر حدود 80 نفر دارد، اما قصد دارد در سه سال آینده به بیش از 200 نفر افزایش یابد. Wizards که خود بخشی از غول گیمینگ Hasbro است، در سال 2019 Tuque Games را به مبلغ نامشخصی خریداری کرد تا فهرست بازی های دیجیتال خود را بسازد.

این استودیو سال گذشته Dark Alliance را که یک بازی RPG اکشن در D&D’s Forgotten Realms است منتشر کرد. در حالی که بررسی‌ها نشان نمی‌دهند که Dark Alliance زمینه جدیدی را ایجاد کرده است، اهداف استودیوی راه‌اندازی مجدد برای تطبیق مواد منبع D&D بلندتر به نظر می‌رسد.

Invoke تنها بخشی از یک استراتژی بازی دیجیتال در حال ظهور در Wizards است. ناشر D&D اکنون دارای شش استودیوی بازی های ویدیویی مختلف است، از جمله Archetype Entertainment مستقر در آستین، که در حال کار بر روی یک بازی نقش آفرینی علمی تخیلی، Atomic Arcade، و Skeleton Key، استودیویی متمرکز بر بازی های تعلیق و ترسناک است که توسط تولید شده توسط Dragon Age.

در حالی که Wizards تلاش‌های خود را برای بازی‌های ویدیویی داخلی افزایش می‌دهد، موردانتظارترین بازی D&D در حال حاضر Baldur’s Gate III است که از طریق همکاری مجوز با Larian، توسعه‌دهنده بازی موفق Divinity: Original Sin II در حال توسعه است.

سخنگوی Wizards of the Coast در بیانیه ای ایمیلی به TechCrunch گفت: “ما مفتخریم که مجموعه ای از توسعه دهندگان بازی درجه یک را داریم که استودیوهای جدید را در سرتاسر جهان رهبری می کنند، از جمله Invoke در مونترال، به رهبری Dom.”