منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یکی دیگر از بنیانگذاران Zomato شرکت را ترک می کند • TechCrunch

یکی دیگر از بنیانگذاران Zomato شرکت را ترک می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یکی دیگر از بنیانگذاران Zomato شرکت را ترک می کند • TechCrunch

یکی دیگر از بنیانگذاران Zomato شرکت را ترک می کند • TechCrunch

زوماتو روز دوشنبه گفت که گونجان پاتیدار، یکی از بنیانگذاران و مدیر فناوری آن، شرکت را ترک کرده است، که آخرین مورد از یک سری خروج از شرکت تحویل غذا در هند است که سهام آن در سال گذشته بیش از 57 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

پاتیدار چهارمین یکی از بنیانگذاران است که شرکت را ترک می کند. جدایی او به دنبال خروج موهیت گوپتا، یکی دیگر از بنیانگذاران، و دو مدیر ارشد دیگر در ماه گذشته صورت گرفت.

پاتیدار یکی از اولین کارمندان زوماتو بود و سیستم های فناوری اصلی را برای شرکت ساخت. در طول ده سال گذشته، او همچنین یک تیم رهبری فناوری ستاره ای را پرورش داده است که می تواند نقش رهبری عملکرد فناوری را به پیش ببرد. شرکت حمل و نقل غذای هندی در یک پرونده سهام فاش کرد، سهم او در ساخت Zomato بسیار ارزشمند بوده است.

این خروج در زمانی اتفاق می‌افتد که دیپیندر گویال، مدیرعامل Zomato که یکی از بنیانگذاران آن نیز هست، تلاش می‌کند مسئولیت‌های کلیدی را با سایر مدیران به اشتراک بگذارد و به آنها محول کند. این شرکت در آگوست سال گذشته چهار مدیر اجرایی را منصوب کرد و نام سازمان داخلی و گسترده‌تر خود را به “Perpetual” تغییر داد.

Loser Zomato، با حمایت Ant Group، Temasek و Goldman Sachs، دلیل ترک پاتیدار – یا هر یک از مدیران ارشد اخیراً جدا شده – را نگفت.

این شرکت که در اواسط سال 2021 عمومی شد، زیان خالص 30.4 میلیون دلاری را برای سه ماهه منتهی به سپتامبر گذشته گزارش کرد.

“خوشبختانه، Zomato هیچ کمبودی در شرکت خود ندارد. آکریتی چوپرا، یکی دیگر از مدیران اجرایی که سال گذشته یکی از بنیانگذاران شد، وجود دارد. […] در اوایل سال جاری، او یک مدیر اجرایی را به عنوان یکی از بنیانگذاران Blinkit (که زوماتو مالک آن است) ارتقا داد تا جایگزین یکی از بنیانگذاران Blinkit شود که سال گذشته آن را ترک کرد.

“در این مرحله، من شروع به شک دارم که فردی در تیم حاکمیت شرکتی Zomato وجود دارد که کار تمام وقتش این است که به طور دوره ای سندی را به روز کند که ردیابی هم بنیانگذار آنها در حال حاضر و در کدام شرکت است.”