منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یونیکورن سلامت دیجیتال Truepill سومین دور اخراج کارکنان را در سال 2022 برگزار می کند – TechCrunch

یونیکورن سلامت دیجیتال Truepill سومین دور اخراج کارکنان را در سال 2022 برگزار می کند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یونیکورن سلامت دیجیتال Truepill سومین دور اخراج کارکنان را در سال 2022 برگزار می کند - TechCrunch

Truepill، یک پلت فرم منابع به TechCrunch گفتند که به سایر شرکت‌ها در ارائه خدمات تشخیصی، خدمات بهداشتی از راه دور و نسخه‌ها کمک می‌کند، سومین اخراج انبوه خود را در مجموعه‌ای از کاهش‌های شغلی انجام داده است. اخراج حدود یک سوم از شرکت یا 175 نفر را تحت تأثیر قرار داد. این شرکت به چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

یک منبع می گوید که کل تیم تروپیل در بریتانیا و همچنین بخش قابل توجهی از تیم محصول پلت فرم داروخانه مجازی اخراج شده اند. تیم داده نیز تحت تأثیر قرار گرفت، در حالی که اجزای تشخیصی و بهداشت از راه دور این شرکت – خدمات اصلی آن – در آینده فقط به طور جزئی پشتیبانی خواهند شد. به کارمندان آسیب دیده از طریق تماس زوم گفته شد که شغل خود را از دست داده اند و به برخی از آنها گفته شد که جزئیات اخراج در چند روز آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد.

فصل بعدی Truepill، بخش عملیات داروسازی از تجارت خواهد بود که پس از سرعت بالای محصول Truepill در برابر COVID-19 به شکل خود بازمی گردد. هنگامی که Truepill برای اولین بار راه اندازی شد، خود را به عنوان AWS برای داروخانه ها معرفی کرد که به شرکت هایی مانند Hims، Nurx، LemonAID و سایر مارک های مراقبت بهداشتی مستقیم به مصرف کننده کمک می کند.

با گذشت زمان – و دورهای مختلف بودجه – Truepill فرصتی برای فروش خدمات تشخیصی و بهداشت از راه دور دید. در نهایت، فراتر از برندهایی که مستقیماً به مصرف‌کنندگان خدمات می‌دهند و نهادهای هدفمندی مانند طرح‌های سلامت، شرکت‌های علوم زیستی و تأمین‌کنندگان را گسترش داد.

حرکت امروزی کاملاً در تضاد با نحوه توصیف شرکت Truepill در ماه‌ها پیش است. پس از آن به نظر می رسید که در معرض نقض قرار گرفته است، این شرکت ادعا می کند که در سال 2021 300 میلیون دلار درآمد داشته است.

در یک گفتگوی کلی با افرادی که همچنان در این شرکت مشغول به کار هستند، منابع گفتند، سید ویسواناتان، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران این شرکت، در مورد نیاز شرکت سلامت دیجیتال برای افزایش دور سری E یا تمدید دور سری D، 142 میلیون دلار صحبت کرد. ترانچ در اکتبر 2021 بسته شد. به عنوان بخشی از این بودجه، ارزش Truepill 1.6 میلیارد دلار بود که رسما وارد قلمرو یونیکورن شد.

در ماه آوریل، Truepill به دلیل نگرانی های فزاینده در مورد سلامت دیجیتال، تجویز داروهای ADHD را متوقف کرد. قطع خدمات بر کارمندان شرکت درمان ADHD بزرگسالان، Ahead، اخیراً خریداری شده توسط Truepill تأثیر گذاشت. گزارش‌ها حاکی از آن است که Truepill شریک داروسازی مورد علاقه Cerebral بود، که در بحبوحه ادعاهایی مبنی بر اینکه کارکنان برای تجویز دارو برای مشتریان تحت فشار هستند، تحت تحقیقات فدرال قرار دارد.

در ماه ژوئن، ویسواناتان تأیید کرد که 15 درصد از کارکنان خود را برکنار کرده است که بر 150 نفر تأثیر گذاشته است. ویسواناتان در نامه ای گفت که این شرکت “بر تعریف یک دسته جدید در مراقبت های بهداشتی و ایجاد درآمد عالی متمرکز شده است”، اما آنچه ضروری است این است که شرکت “با سطح جدیدی از نظم و انضباط مالی و اولویت بندی کار می کند و طول عمر را تضمین می کند.” Truepill هم برای مشتریان و هم برای تیم‌های ما.»

با اخراج امروز، شرکت بر تقویت روحیه کارکنان باقیمانده خود متمرکز شده است. به گفته منابع، Truepill اکنون برای همه کارمندان بررسی شایستگی انجام خواهد داد تا مطمئن شود که همه به اندازه کافی حقوق دریافت می کنند. علاوه بر این، سایر کارکنان نیز دو روز سلامت روان دریافت خواهند کرد. ویشواناتان به کارکنان گفت که مدیران اجرایی را برای ملاقات حضوری با کارمندان در گروه‌های کوچک می‌فرستد.

تنها چند هفته قبل از اخراج Truepill، این شرکت از استخدام پل گرینل به عنوان مدیر ارشد بازرگانی خبر داد که اولین فردی بود که از زمان راه اندازی این سمت را در اختیار داشت. در ماه آوریل، Truepill اولین مدیر مالی خود، Anna Schrank را استخدام کرد.

در این بین، منابع برای کارمندان آسیب دیده Truepill در حال حرکت هستند. گروهی از کارمندان سابق Truepill در اسلک، افرادی را که تحت تأثیر اخراج‌های قبلی قرار گرفته‌اند نشان می‌دهند که در تلاش برای شفاف‌سازی مزایا و دسترسی به زمین به بیمه سلامت هستند.

کارمندان فعلی و سابق Truepill می‌توانند با ناتاشا ماسکرنهاس به نشانی [email protected] یا سیگنال، یک برنامه پیام‌رسان ایمن، به شماره (925) 271 0912 تماس بگیرند.