منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش گزینه‌های سهام 2022، روی آوردن به SaaS، نظرسنجی سرمایه‌گذاران رمزنگاری • TechCrunch

گزارش گزینه‌های سهام 2022، روی آوردن به SaaS، نظرسنجی سرمایه‌گذاران رمزنگاری • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارش گزینه‌های سهام 2022، روی آوردن به SaaS، نظرسنجی سرمایه‌گذاران رمزنگاری • TechCrunch

ما خیلی خرج می کنیم از زمان، سرمایه گذاران و کارآفرینان فناوری را به دلیل تمایل آنها به ریسک تحسین می کند. اما چرا کارگران استارتاپ را روی یک پایه قرار نمی دهیم؟

چه کسی ریسک بیشتری می کند: یک فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد که از شبکه خود برای افزایش سرمایه استفاده می کند، یا یک کارگر مهاجر که برای یک شغل نوپا به شهری گران قیمت نقل مکان می کند؟

در آخرین گزارش سالانه خود، Secfi، که به کارگران کمک می کند تا سرمایه خود را مدیریت کنند، دریافت که 24 درصد از شرکت های موجود در پلت فرم آن، ارزش گذاری خود را در سال گذشته کاهش داده اند.

فردریک ماینهارت، مدیر عامل Secfi می‌نویسد: «برای افرادی که در این استارت‌آپ‌ها کار می‌کنند، این بدان معناست که برخی (در برخی موارد همه) از گزینه‌های سهام کارکنانشان سال 2022 را زیر آب گذرانده‌اند.

با توجه به اینکه سرمایه اساسی برای جذب استعدادهای فناوری چقدر است، «گزینه‌های سهام زیر آب این پتانسیل را دارد که بر استخدام و حفظ در اکوسیستم استارت‌آپ تأثیر منفی بگذارد».

سرمایه گذاران به این زودی فریاد ریزش را متوقف نخواهند کرد و کاهش های بیشتری در راه است. در اینجا چند توصیه صریح برای کارگران استارتاپی در مراحل آخر آمده است:


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است.
از کد تخفیف استفاده کنید TCP PLUS ROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک یا دو ساله.


امید به بهترین ها یک استراتژی نیست و کارفرمایان شما هر کاری که باید انجام دهند تا تمرکز و بهره وری شما را حفظ کنند، می گویند. اگر یا زمانی که شما اخراج شوید، این احتمال وجود دارد که یک خبرنگار TechCrunch قبل از شما متوجه شود.

اگر ایده شرکتی را پرورش داده اید، یک طرح پیشنهادی ایجاد کنید و همین الان با سرمایه گذاران تماس بگیرید. آنها بیشتر از آنچه فکر می کنید پذیرا خواهند بود.

که داغ نیست.

مونیک وودارد دیروز این مطلب را توییت کرد او Cake Ventures Fund I را راه اندازی کردبه همین ترتیب، Axios گزارش می دهد که سرمایه اجتماعی تمرکز صندوق جدید خود را به معاملات اولیه تغییر می دهد.

انتظار داشته باشید که سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر از این روند پیروی کنند. علیرغم افسانه سرمایه گذار فناوری، ذهنیت گله غالب است.

جمع آوری بودجه کافی برای ایجاد MVP و دنبال کردن تناسب محصول با بازار ممکن است مخاطره آمیز به نظر برسد، اما آیا این کار از کار در یک استارتاپ در مرحله آخر در سه ماهه اول 2023 مخاطره آمیزتر است؟

با تشکر برای خواندن،

والتر تامپسون
مدیر تحریریه، TechCrunch+
@پروتاگونیست شما

به تخمین 2021 خود نخواهید رسید

گزارش گزینه‌های سهام 2022، روی آوردن به SaaS، نظرسنجی سرمایه‌گذاران رمزنگاری • TechCrunch

اعتبار تصویر: nfsphoto (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

به گفته جرمی آبلسون و ژاکوب سوننبرگ از سرمایه گذاران ایروینگ، بسیاری از بنیانگذاران، اگر نگوییم اکثر آنها که به ارزش گذاری های سال 2021 خود وابسته هستند، در یک فانتزی زندگی می کنند.

برای این پست TC+، آنها “ریاضی ساده ای را که در پس آن است که چقدر طول می کشد تا شرکت ها قیمت گذاری اولیه IPO های خود را نسبت به ارزش گذاری های قبلی خود در سال 2021 ثابت کنند” بررسی کردند.

شرکت هایی با رشد سالانه 75 درصدی «می توانند بحث را سرگرم کنند»، اما «اگر زیر 30 درصد رشد کنید، احتمال خوبی وجود دارد که رشد ارزش گذاری 2021 شما غیرممکن باشد».

چرا آفریقا سال گذشته علیرغم جمع آوری کمک های مالی بی سابقه تک شاخ نداشت؟

گزارش گزینه‌های سهام 2022، روی آوردن به SaaS، نظرسنجی سرمایه‌گذاران رمزنگاری • TechCrunch

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

Tage Kene-Okafor گزارش می دهد که تک شاخ ها در حال تبدیل شدن به یک گونه در معرض خطر در اکوسیستم استارت آپی آفریقا هستند.

اگرچه بودجه در این منطقه در سال 2022 اندکی افزایش یافت، “در مقایسه با پنج تک شاخ در سال 2021، حتی یک تک شاخ در کل سال ظاهر نشد.”

“پس چه اتفاقی در آفریقا در سال 2022 افتاد که آن را بسیار عجیب کرد؟”

پیش بینی طول عمر صنعت تا سال 2023

یک کیک مات شده با شمع هایی که خاموش می شوند، گویی کسی در حال آرزو کردن از قاب خارج شده است.

اعتبار تصویر: مایرون جی دورف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

یک سونامی نقره ای نزدیک است.

به گفته ابی میلر لوی، شریک مدیریت و رئیس موسس Primetime Partners، “پیش بینی می شود تا سال 2030، بازار 50+ به 132 میلیون نفر افزایش یابد که انتظار می رود هر سال به طور متوسط ​​108 میلیارد دلار برای محصولات فناوری هزینه کنند.”

خدماتی مانند پزشکی از راه دور و مراقبت‌های پیشگیرانه تنها دو جنبه از بازار هستند: فناوری طول عمر همچنین شامل برنامه‌ریزی بازنشستگی و سایر خدماتی است که برای سالمندان هدف قرار می‌گیرد.

“ما شاهد شتاب باورنکردنی بنیانگذاران، مناطق دست نخورده برای ایجاد کسب و کارهای جدید و پنجره ای به سوی بازار مصرف کننده با فناوری روزافزون و در حال رشد هستیم.”

برخی از سرمایه گذاران (با احتیاط) ChatGPT را در گردش کار خود پیاده سازی می کنند

گزارش گزینه‌های سهام 2022، روی آوردن به SaaS، نظرسنجی سرمایه‌گذاران رمزنگاری • TechCrunch

اعتبار تصویر: مریم شماره (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

آیا هوش مصنوعی می‌تواند نامه‌های رد مودبانه را پیش‌نویس کند، جنبه‌های بررسی دقیق را خودکار کند یا نقشه‌های دقیق بازار را تهیه کند؟

ناتاشا ماسکارنهاس، کریستین هال و کایل ویگرز گزارش می دهند که برخی از سرمایه گذاران در حال ارزیابی روش هایی برای گنجاندن ChatGPT در جریان کاری خود هستند تا کارهای خود را بهتر، هوشمندانه تر و شاید حتی ارزان تر انجام دهند.

آنها با چندین VC مصاحبه کردند تا در مورد موارد استفاده بالقوه، برخی آزمایش‌های اولیه و محدودیت‌های فناوری در مورد تفاوت‌های ظریف و لحن بیشتر بیاموزند.

برایان کیمل، بنیانگذار Worklife Ventures، گفت: «این مکالمات مهمی که ما با روزنامه‌نگاران داریم را خودکار نمی‌کند، اما فکر می‌کنم برای چیزهایی که کاملاً ساده هستند کافی است».

چگونه استارتاپ فناوری عمیق خود را به یک شرکت SaaS تبدیل کردیم

تابلوی جاده دوربرگردان

اعتبار تصویر: توماس وینتز (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بلافاصله پس از راه اندازی اپلیکیشن موقعیت مکانی iOS Burbn، توسعه دهندگان آن متوجه شدند که کاربران بیشتر به ویژگی های اشتراک گذاری عکس آن علاقه مند هستند.

پس از ایجاد یک محور مبتنی بر داده، آنها برنامه خود را که اکنون به نام اینستاگرام می شناسیم، دوباره طراحی و برندسازی کردند.

فناوری ECM PCB Stator برای ساخت موتورهای الکتریکی نسل بعدی ایجاد شد، اما پس از مطالعه دقیق تر بازار، برایان کیسی، مدیر عامل شرکت متوجه شد که مدل SaaS مزایای آشکاری دارد.

کیسی می‌گوید: «نیروهای بازار، نیازهای مشتری، و فرصت‌هایی که برای سرمایه‌گذاری شما در ابتدای راه‌اندازی و راه‌اندازی وجود داشت، تقریباً در طول مسیر تغییر خواهند کرد.

6 سرمایه گذار کریپتو درباره DeFi و مسیر آینده پذیرش در سال 2023 صحبت می کنند

پرتوهای نوری که داده ها را از طریق پورت های ورودی و خروجی بلاک چین منتقل می کند.  چارچوب وب 3

اعتبار تصویر: فلاویو کوئیلو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

Jacquelyn Melinek از چندین سرمایه گذار ارزهای دیجیتال نظرسنجی کرد تا درباره آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه مشاوره دادن به شرکت های سبد سهام خود در سه ماهه اول 2023 بیشتر بدانند:

  • مایکل اندرسون، یکی از بنیانگذاران، Framework Ventures
  • الکس مارینیر، موسس و شریک عمومی، New Form Capital
  • سامانتا لوئیس، کارگردان، مرکوری
  • پل ورادیتاکیت، شریک عمومی، Pantera Capital
  • دیوید گان، بنیانگذار و شریک عمومی، OP Crypto
  • مایک جیامپاپا، شریک عمومی، Galaxy Ventures

سوفی عزیز: نکاتی برای ارائه یک کیس قوی H-1B وجود دارد؟ اگر انتخاب نشدم چه؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین به پیچ و خم، که یک پرچم آمریکا در مرکز دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من در حال حاضر در OPT معمولی هستم. کارفرمای من در قرعه کشی H-1B در ماه مارس از من حمایت مالی خواهد کرد.

آیا می توانید در صورت انتخاب، نکاتی را برای ارائه یک قاب قوی H-1B به اشتراک بگذارید؟ اگر انتخاب نشدم، پس چی؟

“ماهر و عملگرا.”