منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گری وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون از آلامدا به اتهامات خود اقرار کردند • TechCrunch

گری وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون از آلامدا به اتهامات خود اقرار کردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گری وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون از آلامدا به اتهامات خود اقرار کردند • TechCrunch

حماسه FTX/Alameda با اخباری در اواخر چهارشنبه ادامه می‌یابد مبنی بر اینکه دو نفر از همکاران کلیدی سام بنکمن-فرید به جنایات فدرال در ایالات متحده متهم شده‌اند: هر دو مدیر عامل سابق Alameda، کارولین الیسون، و یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ، اعتراف کردند که به چندین مورد مجرم شناخته شده‌اند. اتهامات و توافق نامه های پذیرفته شده ای که در ازای کمک به تحقیقات در حال انجام در مورد تخلفات در FTX/Alameda که ثابت می شود “قابل توجه” هستند، مجازات های کاهش یافته ارائه می شود.

در همین حال، سام بنکمن-فرید نیز روز چهارشنبه از باهاما به ایالات متحده مسترد شد و با اتهامات کلاهبرداری SEC و CFTC و همچنین اتهامات جنایی فدرال مواجه شد. هنگامی که دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، دیمین ویلیامز هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی اتهامات را اعلام کرد، خاطرنشان کرد که دفتر وی “آماده” برای طرح اتهامات اضافی نیست و اکنون می دانیم که الیسون و وانگ حداقل برخی از اتهامات هستند. افرادی که در آن زمان در نظر گرفته بود.

الیسون و وانگ احتمالا شاهدان کلیدی فدرال رزرو در پرونده SBF هستند، با توجه به اینکه آنها به احتمال زیاد مستقیم و بهترین دانش را دارند که SBF از استفاده FTX از سرمایه مشتری برای پوشش تجارت مخاطره‌آمیز شرط‌های کریپتو در Alameda اطلاع داشته است.

همچنین ممکن است این پایان اتهامات علیه افراد FTX و Alameda نباشد – ویلیامز در کنفرانس مطبوعاتی با اعلام اتهامات علیه الیسون و وانگ تکرار کرد که اگر شخص دیگری قصد دارد به مقامات کمک کند تا پرونده را در ازای اغماض احتمالی پیگیری کند. حالا وقتش است.

الیسون و وانگ هر دو با مجازات‌های مدنی از سوی SEC و CFTC روبرو هستند که همراه با اتهامات جنایی اعلام شده است.