گروه‌های خبری جدید واتس‌اپ رمزگذاری سرتاسری را ارائه می‌کنند و از ۱۰۲۴ کاربر پشتیبانی می‌کنند • TechCrunch

گروه‌های خبری جدید واتس‌اپ رمزگذاری سرتاسری را ارائه می‌کنند و از ۱۰۲۴ کاربر پشتیبانی می‌کنند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

اوه تو! امروز چطوری؟ ما امروز یک روز پرمشغله را در سایت سپری کردیم، با یک قرنطینه واقعی از اخبار پراکنده در سراسر اینترنت. در زیر تعدادی از جالب ترین برش ها را برای شما انتخاب کرده ایم. لذت ببرید (تا زمانی که می توانید از یک روز دیگر از اخبار اخراج و توصیه های زمزمه ای برای تلاش و وحشت تا حد امکان لذت ببرید). – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • WhatsUp در واتساپ: غول پیام رسان از ماه آگوست ما را برای این لحظه آماده کرده است و بالاخره اینجاست: جوامع! گروه خبری جدید به افراد بیشتری اجازه می دهد تا درگیر شوند و شامل چت صوتی و تصویری برای حداکثر 32 نفر، و همچنین تعداد زیادی شکلک، نظرسنجی و اشتراک گذاری فایل های بزرگ است. سارا گزارش ها.
  • شاید بخواهید به نقطه پولکا تغییر دهید: استرایپ 14 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد و جنسیت می نویسد که مدیر عامل آن اشاره می کند که “استخدام بیش از حد برای جهانی که در آن هستیم” باعث کاهش شد. متأسفانه، این یک روز تعلیق است، بنابراین اگر می توانید بیشتر بخوانید، به Big Tech Inc. سر بزنید.
  • آجیت موهان کجای دنیاست؟: خب، رئیس سابق Meta India اکنون در اسنپ حضور دارد و به عنوان رئیس کسب و کار APAC این شرکت خدمت خواهد کرد. مانیش و جگمیت نوشتن.

استارت آپ ها و VC ها

Xianfeng Wang، بنیانگذار و مدیر عامل Pacdora، به TechCrunch گفت: “بیشتر طراحان تجربه تولید واقعی ندارند و چیزهایی را می کشند که نمی توان از آنها در کارخانه استفاده کرد.” برای پر کردن شکاف بین طراحان و تولید کنندگان. تیم وانگ Pacdora را توسعه دادند که مانند Canva Plus Figma برای بسته بندی است. ریتا گزارش ها. این پلتفرم هزاران قالب بسته بندی را برای همه چیز از جعبه های حمل و نقل و کیسه های قهوه گرفته تا بطری های لوسیون و کیسه های ماست ارائه می دهد.

Juan Meisel گفت: “من همیشه به دنبال این نرم افزار بودم که بتواند به ما در انجام این کار در داخل کمک کند.” کریستین. او با استارت آپ جدید خود، گریپ، در حال ساخت یک راه حل لجستیکی است. “من شروع به مشاوره در برخی از شرکت های جانبی کردم. آنها قصابی خود را از طریق پست دریافت کردند و سعی کردند همه چیز را از شیر منجمد گرفته تا شکلات، گل و مواد دارویی ارسال کنند.

خوب، خوب، تعداد انگشت شماری از اخبار استارت آپی دیگر:

Proptech در بررسی: 3 سرمایه گذار توضیح می دهند که چگونه استارتاپ های Proptech متمرکز بر امور مالی می توانند از بحران جان سالم به در ببرند

اعتبار تصویر: کوزما (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

واکنش سرمایه‌گذاران فناوری املاک و مستغلات که متفکران امور مالی هستند، نسبت به کاهش مداوم بازارهای عمومی چگونه است؟

خبرنگار ارشد مری آن آزودو با سه VC مصاحبه کرد تا درباره نحوه مشاوره دادن به شرکت‌های پرتفوی خود، نوع استارت‌آپ‌ها برای مقابله با رکود و نحوه مدیریت ریسک بیشتر بدانید:

  • پیت فلینت، شریک عمومی، NFX
  • Zach Ahrens، یکی از بنیانگذاران و شریک عمومی، MetaProp
  • نیما ودلیک، کارگردان Thomvest Ventures

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

قدم به جلو، مردم! ما می دانیم که شما دوست ندارید یک لیست خواربار فروشی کاغذی به همراه داشته باشید – جهنم، می دانیم که پیمایش در صفحه نمایش کوچک تلفن نیز دردسرساز است. خوب، آمازون و موجو ویژن برای شما، یا بهتر است بگوییم برای چشمان شما، یک خوراکی دارند. امروز آنها یک ویژگی اثبات مفهوم را معرفی کردند که برایان می گوید که این “اولین برنامه مصرف کننده بزرگ شخص ثالث برای لنزهای تماسی هوشمند است.” درست است، ادغام فهرست خرید الکسا برای لنزهای تماسی که دارای رابط کامپیوتری است.

برش ها، برش هایی تا جایی که چشم امروز می بیند. در حالی که ما قبلاً اخبار Stripe را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم، و همانطور که احتمالاً در هفته گذشته شنیده‌اید، ایلان ماسک نیز در حال کاهش نیروی کار در توییتر است. ناتاشا ال گزارش می دهد که اکنون قصد دارد تعداد کارمندان توییتر را به نصف کاهش دهد. در همین حال، کرستن می گوید Lyft در تلاش برای کاهش هزینه های عملیاتی، 13 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: