منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گارمین برنامه جدید ECG مورد تایید FDA را برای Venu 2 Plus منتشر کرد • TechCrunch

گارمین برنامه جدید ECG مورد تایید FDA را برای Venu 2 Plus منتشر کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گارمین برنامه جدید ECG مورد تایید FDA را برای Venu 2 Plus منتشر کرد • TechCrunch

گارمین برنامه جدید ECG مورد تایید FDA را برای Venu 2 Plus منتشر کرد • TechCrunch

گارمین جدیدترین شرکتی است که به کاربران خود این امکان را می دهد تا از مچ دست خود EKG بگیرند. این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که این شرکت در حال راه اندازی یک برنامه جدید EKG است که به کاربران امکان می دهد ضربان قلب خود را ثبت کنند و علائم فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) را بررسی کنند.

این برنامه که اولین ویژگی ساعت هوشمند این شرکت است که توسط FDA پاک شده است، برای Venu 2 Plus در ایالات متحده در دسترس است. گارمین قصد دارد در آینده برای دستگاه‌ها و مناطق بیشتری پشتیبانی کند و خاطرنشان می‌کند که این طرح‌ها نیاز به تأییدیه نظارتی بیشتری دارند.

کاربران می توانند از این برنامه برای ضبط ECG 30 ثانیه ای استفاده کنند و نتایج ضربان قلب خود را بلافاصله در ساعت یا بعد از آن در برنامه Garmin Connect مشاهده کنند. هنگامی که کاربران EKG می گیرند، برنامه جدید از حسگرهایی در Venu 2 Plus برای ضبط سیگنال های الکتریکی استفاده می کند که نحوه ضربان قلب آنها را کنترل می کند. سپس برنامه ECG این ضبط را برای تشخیص علائم AFib تجزیه و تحلیل می کند. برای زمینه، ریتم‌های AFib زمانی اتفاق می‌افتند که حفره‌های فوقانی و پایینی قلب شما هماهنگ نیستند.

اپلیکیشن گارمین ECG

اعتبار تصویر: گارمین

کاربران همچنین می‌توانند نتایج خود را با Garmin Connect همگام‌سازی کنند، که به کاربران امکان می‌دهد تاریخچه نتایج ECG خود را مرور کنند و گزارش‌هایی ایجاد کنند که می‌تواند با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک گذاشته شود.

دان بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کنندگان گارمین گفت: “برنامه ECG اولین ویژگی ساعت هوشمند گارمین است که توسط FDA پاک شده است، و ما هیجان زده هستیم که این ابزار انقلابی را به مشتریان خود به عنوان راهی دیگر برای حفظ سلامت آنها ارائه دهیم.” ، در یک بیانیه مطبوعاتی در مراحل اولیه AFib، معمولاً علائم نادر است و تشخیص آنها در یک محیط بالینی را دشوار می کند. با اپلیکیشن جدید ECG، مشتریان Venu 2 Plus می‌توانند به راحتی در هر زمان نوار قلب را ضبط کنند و به صورت اختیاری گزارشی از نتایج خود ایجاد کنند تا بعداً با پزشک خود در میان بگذارند.

مانند سایر برنامه های مشابه، برنامه ECG گارمین یک ابزار تشخیصی نیست و در عوض به عنوان راهی برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد سلامتی شما در نظر گرفته می شود. ساعت‌های هوشمند گوگل، فیت‌بیت، اپل، سامسونگ و Withings برای مدتی طولانی ویژگی‌های ECG را ارائه می‌کنند، بنابراین برنامه جدید ECG گارمین یک افزودنی خوش‌آمد به Venu 2 Plus است.