منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس 20 درصد مشاغل را کاهش می دهد، «چند پروژه» را کنار می گذارد تا رکود بازار ارزهای دیجیتال را پشت سر بگذارد • TechCrunch

کوین بیس 20 درصد مشاغل را کاهش می دهد، «چند پروژه» را کنار می گذارد تا رکود بازار ارزهای دیجیتال را پشت سر بگذارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کوین بیس 20 درصد مشاغل را کاهش می دهد، «چند پروژه» را کنار می گذارد تا رکود بازار ارزهای دیجیتال را پشت سر بگذارد • TechCrunch

کوین بیس 20 درصد مشاغل را کاهش می دهد، «چند پروژه» را کنار می گذارد تا رکود بازار ارزهای دیجیتال را پشت سر بگذارد • TechCrunch

کوین بیس قصد دارد 950 شغل یا حدود 20 درصد از نیروی کار خود را کاهش دهد و “چندین” پروژه را تعطیل کند زیرا غول مبادلات ارزهای دیجیتال ایالات متحده به دنبال کاهش هزینه ها برای افزایش “شانس عملکرد خوب در هر سناریویی” است.

موسس Coinbase مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ روز سه شنبه در یک پست وبلاگی نوشت.

او گفت که این اقدامات بخشی از تلاش های شرکت برای کاهش حدود 25 درصدی هزینه های عملیاتی در هر سه ماهه است. این شرکت تخمین می زند که حدود 149 تا 163 میلیون دلار در کل هزینه های بازسازی متحمل خواهد شد که شامل تقریباً 58 تا 68 میلیون دلار هزینه نقدی مربوط به مزایای کارکنان و سایر مزایای پایان کار است. سهشنبه .

در این پرونده، کوین بیس همچنین فاش کرد که انتظار دارد زیان EBIDTA تعدیل شده برای سال منتهی به 31 دسامبر 2022 در محدوده “سد ضرر منفی 500 میلیون دلاری” باشد که سال گذشته تعیین کرد.

همانند شرکت‌های دیگر صنایع، شرکت‌های رمزارز به‌شدت تصمیم‌های مهمی برای زنده ماندن از رکود گسترده‌تر بازار می‌گیرند که بسیاری از دستاوردهای یک رالی 13 ساله را معکوس کرده است. کراکن در ماه نوامبر اعلام کرد که قصد دارد 1100 نفر یا 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کند.

آرمسترانگ گفت که صنعت کریپتو از پیامدهای «بازیگران بی‌وجدان» متزلزل شده است، احتمالاً به سم بنکمن-فرید، بنیان‌گذار صرافی رمزارز سقوط کرده FTX (که میلیاردها دلار از وجوه مشتری را به سرقت برد) و صندوق تامینی کریپتو رسوایی Three Arrows Capital اشاره می‌کند. بنیانگذاران Kyle دیویس و سو جو هشدار دادند که “هنوز ممکن است سرایت بیشتری وجود داشته باشد.”

زمانی که سناریوهای خود را برای سال 2023 بررسی کردیم، مشخص شد که باید هزینه ها را کاهش دهیم تا شانس خود را برای عملکرد خوب در هر سناریو افزایش دهیم. اگرچه جدایی از همکارانمان همیشه دردناک است، اما به هیچ وجه نمی‌توانستیم هزینه‌های خود را بدون در نظر گرفتن تغییرات تعداد کارمندان کاهش دهیم.»

همانطور که در حال حاضر شاهد آن هستیم، دوران تاریک نیز شرکت های بد را از بین می برد. اما کسانی از ما که به ارزهای دیجیتال اعتقاد دارند، به تولید محصولات عالی و افزایش آزادی اقتصادی در جهان ادامه خواهیم داد. روزهای بهتری در راه است و زمانی که آنها بیایند آماده خواهیم بود. از شما برای تمام کارهایی که برای رساندن ما به اینجا انجام دادید و تمام کارهایی که برای پیشبرد ما انجام خواهید داد، سپاسگزاریم.»

سهام کوین بیس در یک سال گذشته 83 درصد سقوط کرده است.

آرمسترانگ مشخص نکرد که شرکت قصد دارد کدام پروژه ها را ببندد، اما گفت که این پروژه ها “احتمال کمتری برای موفقیت دارند.”