منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کنیا Twiga تیم فروش داخلی را اخراج کرد که بر 21٪ از کارمندان تأثیر می گذارد • TechCrunch

کنیا Twiga تیم فروش داخلی را اخراج کرد که بر 21٪ از کارمندان تأثیر می گذارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کنیا Twiga تیم فروش داخلی را اخراج کرد که بر 21٪ از کارمندان تأثیر می گذارد • TechCrunch

کنیا Twiga تیم فروش داخلی را اخراج کرد که بر 21٪ از کارمندان تأثیر می گذارد • TechCrunch

پلتفرم توزیع مواد غذایی تجارت الکترونیک B2B کنیا، Twiga، 211 کارمند تمام وقت خود را در پی تجدید ساختاری که تیم فروش داخلی شرکت را حذف کرد، اخراج کرد.

اخراج‌ها 21 درصد از بیش از 1000 کارمند را تشکیل می‌دهند که عمدتاً در کنیا هستند، جایی که کشاورزان یا تولیدکنندگان کشاورزی و تولیدکنندگان FMCG را با خرده‌فروشان مرتبط می‌کند.

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Agritech پیتر نجونجو به TechCrunch گفت که به نمایندگان توسعه فروش که از کار برکنار شده بودند این فرصت داده شد تا به عنوان نمایندگان مستقل با حقوق بر اساس مشتریانی که به دست می آورند و فروش هایی که انجام می دهند برای شرکت کار کنند.

نمایندگان تامین کنندگان را امضا کردند و مسئول روابط با مشتری، جمع آوری اطلاعات بازار و تبلیغ محصولات به مشتریان بودند. در این پیشنهاد، نمایندگان وظایف مشابهی را انجام خواهند داد.

گزارش ها همچنین بیان می کنند که Twiga کمک هزینه سفر کارکنان خود را به عنوان بخشی از اقدامات کاهش هزینه خود محدود کرده است.

Twiga در پاسخ به پرس و جوی TechCrunch گفت: «تویگا اخیراً برنامه نمایندگی فروش بهینه شده جدیدی را راه‌اندازی کرده است… که در آن TDR‌های فعلی از کارمندان تمام وقت به نمایندگان مستقل بر اساس کمیسیون 100 درصد منتقل می‌شوند.» TDR ها مطابق با قانون کار انجام شد و به کارکنان آسیب دیده اولین حق امتناع از انتقال به مدل جدید داده شد.

این شرکت می گوید قصد دارد تا پایان سه ماهه اول سال آینده 1000 فرصت را از طریق مدل نمایندگی ایجاد کند.

«این انتقال یک فرصت کارآفرینی را برای نمایندگان فروش سابق و عموم مردم ایجاد می‌کند. مزیت این انتقال این است که بر اساس تلاش و کارآفرینی عامل، درآمدهای بالاتری را به دست می آورد. این مدل با مشاغل دیگری مانند بیمه و بانکداری که کاملاً به نمایندگی های مستقل در کنیا رفته اند، کار کرده است.

Twiga، که توسط Njonjo و Grant Brooke در سال 2014 بنیانگذاری شد، به لیست در حال رشد استارت آپ ها در آفریقا و سراسر جهان می پیوندد که در بحبوحه کاهش سرمایه گذاری های سرمایه گذاری خطرپذیر که سرمایه برای عملیات و رشد را به سختی به دست می آورد، کاهش می یابد.

این تغییرات دقیقا یک سال پس از آن اتفاق افتاد که Twiga 50 میلیون دلار در دور سری C جمع آوری کرد تا در کنیا گسترش یابد و در کشورهای همسایه گسترش یابد. این دور توسط شرکت حقوقی خانواده مستقر در پاریس و نایروبی و شرکت سهام خصوصی Creadev رهبری شد، زیرا TLcom Capital، IFC Ventures، DOB Equity و Goldman Sachs سرمایه گذاری های بعدی Juven انجام دادند.

آنها همچنین اخیراً Twiga Fresh را راه‌اندازی کرده‌اند که افزودنی به برچسب خصوصی خود است، که از طریق آن محصولات مزرعه خود را رشد داده و بین خرده‌فروشان توزیع می‌کنند و چالش‌های ردیابی، موجودی‌ها و نوسان قیمت‌ها را برطرف می‌کنند – که باعث می‌شود این شرکت در ارائه محصولات خود با مشکل مواجه شود. وعده مقرون به صرفه بودن و امنیت غذایی.