منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کدام سمت بالاست؟ پایان پول رایگان و اهمیت نگهداری پول نقد • TechCrunch

کدام سمت بالاست؟ پایان پول رایگان و اهمیت نگهداری پول نقد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کدام سمت بالاست؟ پایان پول رایگان و اهمیت نگهداری پول نقد • TechCrunch

کدام سمت بالاست؟ پایان پول رایگان و اهمیت نگهداری پول نقد • TechCrunch

همیشه سخت است برای اداره یک استارت آپ، اما حداقل در سال 2021 می دانستید که باید چه کاری انجام دهید: رشد سریع.

حالا به این سادگی نیست.

در جلسات هیئت مدیره، یکی از سرمایه‌گذاران شاکی است که به اندازه کافی سریع رشد نمی‌کنید، دیگری شکایت می‌کند که نرخ سوخت شما بسیار بالا است، و دیگری به شما هشدار می‌دهد که خط نقدی خود را افزایش دهید. شما می دانید که نمی توانید همیشه همه را راضی کنید، اما خوب است که احساس کنید گاهی می توانید کسی را راضی کنید!

بالاخره این وظیفه شما نیست که کسی را راضی کنید. شما باید مسیر درستی را برای شرکت خود انتخاب کنید. در پایان، چیزی که اهمیت دارد، ساختن یک شرکت عالی است – و بسیاری از آن به این بستگی دارد که پولشان تمام نشود.

در اینجا افکار من در مورد نحوه برخورد با این مشکل بر اساس تجربه من به عنوان مدیر عامل سابق و عضو هیئت مدیره فعلی و مشاور چندین شرکت فناوری وجود دارد.

پول دیگر «رایگان» نیست و این همه چیز را تغییر می دهد

آنها می گویند زمان تنها چیزی است که نمی توانید بخرید، اما زمان در واقع ساده ترین چیزی است که می توانید در یک استارت آپ بخرید.

زمانی که نرخ بهره نزدیک به صفر بود، درآمدها و سودهای آتی تقریباً به اندازه درآمدها و درآمدهای امروزی بود. بازارهای سرمایه مایل به سرمایه گذاری های هنگفت برای ساختن چیزی بودند که سرمایه گذاران معتقد بودند در آینده به جریان های درآمدی قوی منجر می شود.

کتاب راهنما: پول را به فروش و بازاریابی بریزید و به یک رهبر دسته تبدیل شوید. در نهایت، زمانی که بازار رهبری شما را به رسمیت بشناسد، درآمدها تسریع خواهد شد. کارایی در حال حاضر اهمیتی نداشت زیرا در آینده – زمانی که شرکت دارای مقیاس، نام تجاری قوی‌تر، محصول بالغ‌تر و کاربر نهایی تحصیل‌کرده‌تر باشد – کارایی افزایش می‌یابد.

خوب، سرمایه گذاران امروز به آینده کمتر دور علاقه مند هستند. آنها به میزان سرمایه گذاری در شرکت شما برای رسیدن به آینده و زمان رسیدن آن اهمیت می دهند. اگر بتوانید بیش از 6 درصد از اوراق قرضه درجه سرمایه‌گذاری به دست آورید، سودهای سوداگرانه 20، 30، 40 یا 50 سال آینده به اندازه زمانی که نرخ‌های بهره نزدیک به صفر بودند، ارزشمند نیستند.

شما تنها کسی نیستید که گیج و استرس دارید

اگر در سال 2020 یا 2021 پول جمع آوری کرده اید، نمی دانید محیط سخت جمع آوری سرمایه چیست و احتمالاً توصیه های متناقضی از سرمایه گذاران و مشاوران دریافت می کنید.