منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کانیه با خرید پارلر موافقت کرد، طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک در حال برنامه‌ریزی برای اخراج‌های گسترده در توییتر است و نتفلیکس وارد بازی‌های ابری می‌شود • TechCrunch

کانیه با خرید پارلر موافقت کرد، طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک در حال برنامه‌ریزی برای اخراج‌های گسترده در توییتر است و نتفلیکس وارد بازی‌های ابری می‌شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کانیه با خرید پارلر موافقت کرد، طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک در حال برنامه‌ریزی برای اخراج‌های گسترده در توییتر است و نتفلیکس وارد بازی‌های ابری می‌شود • TechCrunch

کانیه با خرید پارلر موافقت کرد، طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک در حال برنامه‌ریزی برای اخراج‌های گسترده در توییتر است و نتفلیکس وارد بازی‌های ابری می‌شود • TechCrunch

هی دوستان! به هفته مروری خوش آمدید، جایی که هر شنبه تعدادی از بهترین داستان های TechCrunch را در هفت روز گذشته جمع آوری می کنیم. آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ بیار اینجا!

این هفته با بازگشت حضوری TechCrunch Disrupt، تیم ما نمایش را پس از دو سال کاملا مجازی به دنیای واقعی بازگرداند. این یک نمایش عالی بود با حضور افرادی مانند اسطوره تنیس (سرمایه گذار تبدیل شده) سرنا ویلیامز، کمدین (همچنین تبدیل به سرمایه گذار!) کوین هارت، بنیانگذار Lyft، جان زیمر، و مدیر عامل فیگما، دیلن فیلد. تبریک به Minerva Lithium برای برنده شدن در مسابقه Startup Battlefield!

بیشترین خوانده شده

ربات پینگ پنگ گوگلدیوین می نویسد: «انگار کافی نیست که هوش مصنوعی در هر بازی رومیزی موجود، انسانیت را (به صورت مجازی) پوست کنده است، «هوش مصنوعی گوگل هم دارد که همه ما را در پینگ پنگ نیز نابود می کند.»

ایلان انتظار اخراج گسترده در توییتر را دارد: گزارش‌ها حاکی از آن است که ماسک می‌خواهد تا 75 درصد از نیروی کار توییتر را کاهش دهد – تقریباً 5600 شغل – اگر یا زمانی که خرید شرکت انجام شود. این رقم کاملاً پوچ به نظر می رسد. حتی برش های بسیار کوچکتر تأثیر ترکیبی بر چیزهایی مانند روحیه و بهره وری تیم دارند – فقط تصور کنید که چه مقدار دانش/بینش ناپدید می شود اگر اکثریت شرکت منتشر می شود.

کانیه وست پارلر را می خرد: خب، این عنوانی است که هرگز، هرگز، هرگز پیش‌بینی نمی‌کردم. مانیش می نویسد: «کانیه وست، خواننده رپ که با نام Ye نیز شناخته می شود، به توافقی برای خرید «پلتفرم آزادی بیان غیرقابل برگشت» پارلر رسیده است. [the involved parties say] به مردم کمک می کند تا نظرات محافظه کارانه خود را آزادانه بیان کنند.

هوش مصنوعی پایداری 101 میلیون دلار جمع آوری کرد: شرکت سازنده تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی Stable Diffusion و سیستم تولید موسیقی Dance Diffusion 101 میلیون دلار با ارزش 1 میلیارد دلاری گزارش شده جمع آوری کرده است.

نتفلیکس بازی های ابری را بررسی می کند: همانطور که گوگل تلاش های خود را در زمینه بازی های ابری کنار می گذارد، نتفلیکس نیز در حال غواصی است. در Disrupt این هفته، معاون بازی Netflix گفت که این شرکت “به طور جدی در حال بررسی یک پیشنهاد بازی ابری است” و گفت که تلاش بسته گوگل با “مشکلات مدل تجاری” یک “موفقیت فنی” بود.

خلاصه صوتی

آنچه در این هفته در سرزمین پادکست TC اتفاق می افتد، در اینجا آمده است:

  • انصاف زنده و حضوری بود! پس از سال ها در حالت همه گیر، تیم Equity (الکس، ناتاشا و مری آن) با ضبط یک نمایش چهره به چهره، Disrupt را راه اندازی کردند. برای اولین بار.
  • بر پیدا شددارل و جردن با جریکا کرکلی و متیو وتشلر ملاقات کردند و داستان Plume، شرکت بهداشت از راه دور آنها را که بر مراقبت از تراجنسیتی متمرکز است، یاد گرفتند.

techcrunch+

اعضای TC+ بیشتر از همه در پشت دیوار پرداخت چه چیزی خوانده اند؟ این یک نگاه است:

پیش بینی های VC 2023: پس از چند سال پرفراز و نشیب، سرمایه گذاری خطرپذیر در سال 2023 چگونه خواهد بود؟ بنیانگذار Contrary Capital اریک تارکزینسکی زنگ می زند.

رون به بررسی Celonis و ارزش 13 میلیارد دلاری آن می پردازد: Celonis ممکن است نامی نباشد که همه آن را به رسمیت بشناسند… اما این شرکت پردازش داده 11 ساله توانسته است میلیاردها دلار در چند سال گذشته جمع آوری کند. اینها اینقدر چه کار می کنند؟ ران میلر ما را به یک شیرجه عمیق می برد.