منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارمند سابق اپل به جرم سرقت جزئیات طراحی خودروی خودران اعتراف کرد – TechCrunch

کارمند سابق اپل به جرم سرقت جزئیات طراحی خودروی خودران اعتراف کرد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کارمند سابق اپل به جرم سرقت جزئیات طراحی خودروی خودران اعتراف کرد - TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

خوب [time of day] عزیز [name]. میدونی ما در مورد چی هیجان زده ایم؟ دستور کار TC Disrupt به تازگی حذف شده است و قرار است یک توقف مطلق نمایش باشد. آااا. ببینید در چهار مرحله ما (آنها را چهار!) چه اتفاقی می افتد و لیست باورنکردنی بلندگوها را بررسی کنید. سپس بلیط های خود را بگیرید و پروازهای خود را رزرو کنید – عالی خواهد بود. آنجا میبینمت! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • زمان رویارویی: در حالی که مارک زاکربرگ وعده آواتارهای بهتر در متاورس را می دهد، Ready Player Me مستقر در استونی در حال ارائه آنها است. Andreessen Horowitz دور اخیر جمع‌آوری سرمایه ۵۶ میلیون دلاری شرکت را رهبری کرد که آواتارهای بازی پویا و متحرک را برای دنیای مجازی می‌سازد. اینگرید نوشتن.
  • جن گیری با اسرار: ریتا پست شادابی در مورد یک کارمند سابق اپل نوشت که با بیش از بهترین آرزوهای همکاران سابقش آنجا را ترک کرد. شیائولانگ ژانگ این هفته به سرقت اطلاعات محرمانه رانندگی از غول فناوری اعتراف کرد و سپس در یک شرکت خودروهای الکتریکی مشغول به کار شد.
  • روشنش کن: در TechCrunch+، تیم در مورد اولتیماتوم سناتور آمریکایی جو مانچین به خودروسازان گزارش داد که یا زنجیره تامین باتری لیتیوم یون بیشتری را از چین خارج کنند یا از مشوق های مالیاتی که بخشی از قانون کاهش قیمت است صرف نظر کنند. تیم می نویسد که این می تواند نتیجه معکوس داشته باشد، یا اینکه “ایالات متحده در نهایت به یک بازیگر کلیدی در صنعت باتری تبدیل خواهد شد.”

استارت آپ ها و VC ها

جهان در مورد حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها بسیار جدی تر شده است، اما در بسیاری از موارد مدل های کسب و کار که به شخصی سازی از یک نوع متکی هستند، در تلاش برای ادامه دادن هستند. امروز، یک استارتاپ پاریسی به نام Ravel Technologies با رویکردی که فکر می‌کند می‌تواند حلقه مفقوده بین این دو باشد، از مخفی کاری بیرون آمده است. اینگرید گزارش ها.

در حالی که معمولاً استقبال گسترده از اپلیکیشن‌های اجتماعی مصرف‌کننده جدید سخت است، برنامه‌های 9count (برنامه دوست‌یابی و چشمک دوست تابستان) قبلاً محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند – و سرمایه‌گذاران متوجه شده‌اند که 28 میلیون دلار اضافی سرمایه‌گذاری کرده‌اند. سارا.

پنج مورد دیگر که امروز لذت بردیم:

آیا بنیانگذاران باید دور کاهش را اعلام کنند؟ این کارشناس روابط عمومی می گوید شما چیزی برای پنهان کردن ندارید

صورتک طرح تخت با لب های زیپ دار

اعتبار تصویر: اسر دورا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اگر خانه شما در زلزله آسیب ببیند، آیا احساس ناراحتی می کنید؟

کیت جانسون، معاون روابط عمومی در BLASTmedia توصیه می کند که بنیانگذاران نیز نباید از پذیرش بودجه ای که ارزش آنها را کاهش می دهد، خجالت بکشند.

او می نویسد: «به جای اینکه وانمود کنید که تنزل رتبه اتفاق نیفتاده، طرز فکر خود را تغییر دهید.

«شما چیزی برای پنهان کردن ندارید و از دیدگاه روابط عمومی، هیچ خبری خبر خوبی نیست. بنابراین، روی تعدیل انتظارات خود تمرکز کنید.»

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

پس از خواندن در مورد کارمند سابق اپل، امروز کارمندان سابق بیشتری را در اخبار داریم، از جمله رئیس سابق امنیت توییتر، پیتر “ماج” زاتکو، که سوءمدیریت ادعایی غول رسانه های اجتماعی در امنیت سایبری را سوت زد. این یکی توسط کارلیاما تیم مجبور شد در چندین زوایای مختلف کار کند و در اینجا نتایج کار آنها آمده است:

در همین حال، در سرزمین جریان، لورن می نویسد هم در مورد «ثور: عشق و تندر» که ماه آینده به دیزنی پلاس می آید و هم در مورد اولین نمایش سریال «خانه اژدها» شبکه HBO که 10 میلیون بیننده را به خود جلب کرد. همچنین مراقب نسخه نتفلیکس بازی محبوب Heads Up باشید. عایشه گزارش ها.