منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران آبی توییتر اکنون می توانند ویدیوهای 60 دقیقه ای را آپلود کنند • TechCrunch

کاربران آبی توییتر اکنون می توانند ویدیوهای 60 دقیقه ای را آپلود کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربران آبی توییتر اکنون می توانند ویدیوهای 60 دقیقه ای را آپلود کنند • TechCrunch

کاربران آبی توییتر اکنون می توانند ویدیوهای 60 دقیقه ای را آپلود کنند • TechCrunch

ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر این کار را انجام داد مدتهاست وعده داده شده که این شرکت در تلاش است تا پلتفرم را برای سازندگان ویدیو جذاب‌تر کند. امروز توییتر آپدیت شد صفحه آبی توییتر اعلام کرد که مشترکین اکنون می توانند ویدیوهای 60 دقیقه ای را از وب با وضوح 1080p و حجم فایل 2 گیگابایت آپلود کنند.

قبل از تغییر، مشترکین آبی توییتر می‌توانستند ویدیوهای 10 دقیقه‌ای را با وضوح 1080p روی پلتفرم آپلود کنند. محدودیت حجم فایل 512 مگابایت. متأسفانه، اگر از iOS یا Android آپلود می کنید، این محدودیت همچنان اعمال می شود.

توییتر گفت که تغییر کیفیت ویدیو را برای توزیع در نظر خواهد گرفت.

«ما در تلاش هستیم تا بالاترین کیفیت ویدیوی ممکن را برای همه ویدیوهای آپلود شده در پلتفرم خود حفظ کنیم. با این حال، ممکن است ویدیوی اصلی شما را برای توزیع، پخش، انتشار یا پخش توسط ما و شرکایمان تغییر داده یا تطبیق دهیم و/یا تغییراتی را برای تطبیق آن با رسانه‌های مختلف، از جمله تغییر وضوح و نرخ بیت ویدیوی اصلی در طول پخش بر اساس سرعت و پایداری اتصال اینترنت بیننده،” این شرکت گفت صفحه پشتیبانی.

با اجازه دادن به آپلود طولانی‌تر ویدیو، توییتر برای مقابله با دزدی دریایی نیز با چالش روبرو خواهد شد. کاربران می‌توانند فیلم‌ها یا قسمت‌های کامل برنامه‌های تلویزیونی را پست کنند و ناظران و سیستم‌های خودکار شبکه اجتماعی باید مراقب باشند تا سریعاً آنها را حذف کنند. ماه گذشته، زمانی که سیستم کپی رایت توییتر برای مدت کوتاهی از کار افتاد، کاربران کل فیلم ها را در قطعات کوچکتر آپلود کردند. محدودیت ویدیویی جدید 60 دقیقه ای، پست کردن کار شخص دیگری را برای مجرمان آسان تر می کند.

همچنین سوالاتی در مورد کسب درآمد از این ویدیوها وجود دارد. یوتیوب چندین تبلیغات را در ویدیوهای طولانی‌تر نشان می‌دهد، اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا توییتر قصد انجام کاری مشابه را دارد یا خیر.

همراه با افزایش محدودیت آپلود ویدیو، مشترکین نیز در اولویت پاسخ قرار خواهند داشت. این شرکت گفته است که کاربران “ترجیح اندکی برای پاسخ‌های حساب‌های تایید شده آبی نسبت به سایر پاسخ‌ها خواهند دید.” این بدان معناست که قبل از پاسخ‌های دیگر، پاسخ‌های حساب‌های پولی را خواهید دید. توییتر در واقع توضیح نمی دهد که چگونه می تواند با افرادی که با دریافت اولویت در پاسخ ها، برای ترول کردن یا ارسال هرزنامه به کاربران دیگر هزینه می کنند، برخورد کند.

توییتر تحت رهبری ماسک اوایل این ماه پس از اولین راه‌اندازی فاجعه‌بار در ماه نوامبر، توییتر آبی را دوباره راه‌اندازی کرد. این شرکت اکنون ماهانه 11 دلار از کاربران iOS برای جبران هزینه های App Store و 8 دلار در ماه برای افرادی که از طریق وب مشترک می شوند، دریافت می کند. اوایل این هفته، توییتر همچنین برنامه Blue for Business را راه‌اندازی کرد که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد برندها و کارگران وابسته خود را از طریق یک نشان مربع اضافی شناسایی کنند.

لازم به ذکر است که آپلود ویدیوهای طولانی تر و اولویت پاسخ اولین ویژگی هایی است که علاوه بر نشان تأیید آبی برای کاربران پولی در دسترس است.