منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه TechCrunch+ فناوری آب و هوا را در سال 2022 پوشش می‌دهد • TechCrunch

چگونه TechCrunch+ فناوری آب و هوا را در سال 2022 پوشش می‌دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه TechCrunch+ فناوری آب و هوا را در سال 2022 پوشش می‌دهد • TechCrunch

چگونه TechCrunch+ فناوری آب و هوا را در سال 2022 پوشش می‌دهد • TechCrunch

آب و هوا در سال 2021 به یک موضوع محبوب تبدیل شده است، که شاید در مطالبی مانند این مصاحبه با اریک دین ویلسون در مورد اینکه چرا تهویه مطبوع، یکی از بزرگترین اختراعات قرن بیستم، اختراعات 21 را می کشد، به بهترین شکل نشان داده شده است. لیست 2021 اما امسال موجی آمد – امواج گرما، یعنی. رکوردهای جدیدی روی هیئت مدیره ثبت شد زیرا روزهای گرم تابستانی که بیش از حد معمول بود منجر به قطع برق و طوفان های فاجعه آمیز سواحل شد.

به برخی از داغ‌ترین گزارش‌های آب و هوای سال 2022 ما در TechCrunch+ نگاهی بیندازید:

اولتیماتوم مانچین می تواند ایالات متحده را به نیروگاه باتری تبدیل کند

در آگوست 2022، جو مانچین، سناتور ایالات متحده، با صنعت خودرو صحبت کرد تا اطمینان حاصل کند که اعتبارات مالیاتی سودآور در قانون کاهش تورم، که خودروهای الکتریکی را برای مصرف کنندگان آمریکایی مقرون به صرفه تر می کرد، به سمت خرید خودروهای ساخت ایالات متحده می رود.

اجاره باتری‌های EV می‌تواند برای تولیدکنندگان یک موهبت باشد، و برای مصرف‌کنندگان ضرر خواهد کرد

آیا می دانستید می توانید یک باتری EV اجاره کنید؟ خودروساز ویتنامی VinFast در حال آزمایش آب فروش خودروهای الکتریکی و اجاره باتری های آنها است. Tim De Chant خود ما اشاره کرد که این مدل می تواند به کاهش موانع مالکیت EV کمک کند.

با 5 استارت آپ آشنا شوید که برای مهار گرمای زمین برای نجات سیاره تلاش می کنند

پنج استارت آپ زمین گرمایی را نام ببرید. شما احتمالا نمی توانید، اما تیم می تواند. انرژی زمین گرمایی به عنوان یک منبع انرژی بدون کربن مورد استفاده قرار می گیرد و استارت آپ ها به دنبال انتقال آن از یک بازار خاص به یک بازار خاص هستند که می تواند طرز فکر ما را در مورد انرژی تغییر دهد. از زمانی که بخشی از یک پروژه تحقیقاتی در مورد جریان دو فازی در یک سیستم هواکش هیدروترمال (زیر مجموعه ای از زمین گرمایی) بودم، شیفته انرژی زمین گرمایی و کاربردهای آن بودم. در این مقاله، تیم پنج استارت‌آپ را معرفی می‌کند که در تلاش برای باز کردن پتانسیل انرژی زمین گرمایی هستند، از جمله QHeat، که هدف آن استفاده از انرژی زمین گرمایی برای گرمایش و سرمایش در مناطق متراکم شهری است.

شارژ EV بد است زیرا مدل تجاری مناسبی را پیدا نکرده است

در حالی که من با خودروی الکتریکی رانندگی نمی‌کنم، تصور می‌کنم که رفت‌وآمد در یکی از آن‌ها باید بسیار دشوار باشد – پیدا کردن ایستگاه‌های شارژ و صرف زمان برای شارژ به جای اینکه فقط باک خود را پر کنید – اما ممکن است به این زودی‌ها اینطور نباشد. تیم می‌گوید، «مدل‌های کسب‌وکار شارژ خودروهای برقی امروزی به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند: شبکه‌هایی که توسط تولیدکنندگان برای هدایت فروش خودروهای برقی، شبکه‌هایی که مستقیماً روی مصرف‌کنندگان متمرکز هستند و شبکه‌هایی که به عنوان خدماتی برای مالکان یا مدیران خودروها کار می‌کنند. خواص. (این یک کمی ساده‌سازی است، زیرا برخی از عناصر هر سه استفاده می‌کنند، اما به اندازه کافی نزدیک است. همچنین تلاش‌هایی برای استفاده از تبلیغات برای شارژ نگه داشتن خودروهای الکتریکی وجود دارد، اما من شک دارم که این یک مدل مستقل است – تبلیغات یک تجارت بی‌رحمانه، و بسیار چرخه‌ای، ترکیبی که با سرمایه‌گذاری درازمدت زیرساخت مناسب نیست.)» (تیم سپس یک تسلا را در دوره تعطیلات شکرگزاری اجاره کرد و چالش سفر با خودروهای الکتریکی را پذیرفت.)

اخراج شد؟ فناوری آب و هوا به دنبال استعدادها و بنیانگذاران است

جستجوی کار؟ Paywall در زیر لینک های کلیدی این مقاله قرار دارد. در جستجوی شغل خود موفق باشید!

در حالی که امسال اخراج‌ها گریبانگیر صنعت فناوری شده است، این ممکن است فرصتی برای رشد فناوری آب و هوا باشد. در نیمه اول سال جاری، فناوری آب و هوا 5.6 ​​میلیارد دلار جذب کرد. تیم می نویسد: «پنج سال دیگر، PitchBook انتظار دارد که بازار فناوری آب و هوا ارزشی معادل 1.4 تریلیون دلار داشته باشد، CAGR 8.8٪».