منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه TechCrunch+ دلارهای مخاطره‌آمیز را در سال 2022 دنبال کرد • TechCrunch

چگونه TechCrunch+ دلارهای مخاطره‌آمیز را در سال 2022 دنبال کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه TechCrunch+ دلارهای مخاطره‌آمیز را در سال 2022 دنبال کرد • TechCrunch

چگونه TechCrunch+ دلارهای مخاطره‌آمیز را در سال 2022 دنبال کرد • TechCrunch

وقتی به نحوه پوشش TechCrunch+ در سال 2022 نگاه کردیم، اخبار مثبت زیادی ندیدیم. باز هم شاهد اخراج کارکنان، تقاضا برای رشد به هر قیمتی، سرمایه‌گذاران خطرپذیر که روی کوه‌های پول نقد نشسته‌اند، و بودجه کم برای گروه‌های اقلیت را دیده‌ایم. در حالی که برخی از این موارد ممکن است غیرقابل درک به نظر برسند، این همان چیزی است که VC ها در آن پیشرفت می کنند.

بیایید به بهترین داستان‌های سرمایه‌گذاری TechCrunch+ در سال 2022 بپردازیم:

آونگ قدرت در حال چرخش به سمت کارفرمایان است، درست است؟

اخراج ها صنعت فناوری را در طول سال فرا گرفت.

ناتاشا ماسکارناس با نولان چرچ، که به عنوان مدیر ارشد مردمی کارتا در کاهش کارتا در سال 2020 کمک کرد، صحبت می کند. با این حال، در سال جدید شاهد کاهش بیشتری خواهیم بود. ناتاشا گزارش داد که چرچ “تخمین می زند که 30000 تا 40000 کارگر فناوری دیگر در سراسر جهان در سه ماهه اول سال 2023 اخراج خواهند شد – این تعداد پس از بیش از 100000 اخراج تا کنون در سال 2022، طبق داده های layoffs.fyi.”

بله، نه، بیشتر VC ها هنوز به مسیر شما برای سود اهمیتی نمی دهند

در سال 2021، استارت آپ ها به هر قیمتی رشد کردند. آنها پرسنل بیش از حد داشتند و جذب مشتری ناکارآمدی داشتند، اما سرمایه گذاران خطرپذیر آنها را تأمین مالی کردند. امسال ما چیز کمی متفاوت دیدیم. ربکا اسکوتاک گزارش می دهد که سرمایه گذاران خطرپذیر تصمیم گرفته اند که استفاده از پول به نام رشد ممکن است بهترین برنامه نباشد. اما آیا شاهد بوده ایم که VCها درخواست های خود را دنبال می کنند؟

حرکت کنید، مشاوران اپراتور VC جدید غیر سنتی هستند

استارت‌آپ‌های مشاوره به‌تنهایی سرمایه‌های ریسک‌پذیر را جمع‌آوری می‌کنند تا در شرکت‌هایی که قبلاً با آنها شریک شده‌اند، سهام داشته باشند. این کمی پیچیده‌تر از این است، اما ربکا این سوال را مطرح می‌کند که «چرا این همه صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر تحت رهبری مشاوران در حال حاضر راه‌اندازی می‌شوند؟» مشخص شد، استارت‌آپ‌ها برای آنها التماس کرده‌اند.

در میان گرد و غبار خشک بی سابقه، VC ها مصمم هستند که هر چیزی جز شما را تامین کنند

در حالی که ممکن است استارت‌آپ‌های مشاوره‌ای را دیده باشیم که پول می‌دهند، اما از VC‌های سنتی مشابه آن را ندیده‌ایم، حتی اگر آنها پول لازم را برای این کار داشته باشند. در اوایل سال 2020، صحبت‌های زیادی در مورد تأمین مالی گروه‌هایی که از نظر تاریخی کمتر حضور داشتند، وجود داشت – اما ما ندیده‌ایم که VCها پول خود را در دهان خود بگذارند. با این حال، آنها به برخی افراد کمک مالی می کنند. همانطور که ربکا می گوید، “چون آنها برای کسی روت نمی کنند – آنها فقط برای همه به جز شما روت می کنند.”

بنیان‌گذاران استارت‌آپ سیاه‌پوست در سه ماهه سوم تنها ۱۸۷ میلیون دلار جمع‌آوری کردند

دومینیک-مادوری دیویس به میزان سرمایه جذب شده توسط کارآفرینان سیاهپوست در سه ماهه سوم سال 2022 نگاه کرد. برای اینکه همه چیز را در چشم انداز قرار دهیم، Dom نوشت: «آدام نویمان در یک دور بیشتر از آنچه همه بنیانگذاران سیاهپوست در یک فصل می توانستند جمع آوری کنند. دارایی خالص ادل 220 میلیون دلار است. با این حال، این اعداد لزوما تعجب آور نیستند. TechCrunch گزارش داد که سرمایه گذاران اغلب در بحبوحه رکود اقتصادی به شبکه های خود عقب نشینی می کنند و ریسک های اقلیت کمتری را متحمل می شوند.” Dom این داده ها را در سال 2023 دنبال خواهد کرد.