منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه TechCrunch+ بازار کریپتو را در یک ترن هوایی در سال 2022 ردیابی می‌کند • TechCrunch

چگونه TechCrunch+ بازار کریپتو را در یک ترن هوایی در سال 2022 ردیابی می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه TechCrunch+ بازار کریپتو را در یک ترن هوایی در سال 2022 ردیابی می‌کند • TechCrunch

چگونه TechCrunch+ بازار کریپتو را در یک ترن هوایی در سال 2022 ردیابی می‌کند • TechCrunch

در سال 2022، جامعه کریپتو به ارتفاعات جدیدی ارتقا یافت – و سپس سقوط کرد. ما این را در ژوئن 2022 یادآور شدیم. قبل از شکست FTX (که ما از آن به عنوان یک اصطلاح فراگیر برای تصادف، کلاهبرداری ادعایی، ورشکستگی، جلسه استماع کنگره، دستگیری سام بنکمن-فرید در باهاما، درخواست برای استرداد او و غیره استفاده می کنیم).

با این حال، این مقاله به معنای جزئیات سقوط FTX از سال گذشته نیست – این خلاصه ای از پوشش رمزنگاری ما برای سال 2022 است که همچنین می تواند به عنوان ژاکلین ملینک حلقه برجسته با ویژگی الکس ویلهلم.

در اینجا برخی از بهترین ارزهای رمزپایه ما برای سال 2022 آمده است:

جامعه Terra پیشنهاد احیای ارز دیجیتال LUNA را پس از انفجار به رهبری استیبل کوین پذیرفت.

در ماه مه، LUNA سقوط کرد و بازار نیز از همین مسیر پیروی کرد. دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform، طرحی برای احیای اکوسیستم Terra، از جمله تشکیل یک بلاک چین جدید به اشتراک گذاشت. ژاکلین خاطرنشان کرد: “راه اندازی LUNA 2.0 آزمایشی است برای اینکه آیا جامعه به همان اندازه که گفته می شود قوی است یا خیر. اما بسیاری نگران هستند که پس از سقوط LUNA و UST دوباره به Kwon و تیم Terra اعتماد کنند.”

اتریوم پس از ادغام بسیار قوی بیش از 17 درصد سقوط کرد

در اوایل تا اواسط سپتامبر، زمزمه های «ادغام» در همه جا شنیده می شد. تازه‌سازی سریع: ادغام یک رویداد مورد انتظار بود که در آن اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تبدیل شد. ممکن بود زیاده روی کرده باشد.

با کاهش فروش، صاحبان NFT تراشه آبی در حال بررسی کاربردهای جایگزین هستند

در طی جدیدترین بازار افزایشی کریپتو، زیربخش NFT نیز به ارتفاعات جدیدی صعود کرد. با کاهش فروش NFT، دارندگان NFT چیپ های آبی شروع به جستجوی راه های جدیدی برای کسب سود کردند. برای افراد ناآشنا: اصطلاح “NFT آبی تراشه” از ” سهام بلو چیپ” گرفته شده است که اغلب به با ارزش ترین شرکت های موجود در بازار اشاره دارد. در این مورد، آنها مطلوب ترین یا با ارزش ترین NFT ها هستند. ارزش آنها در زمستان کریپتو چقدر است؟

سقوط UST Terra زندگی را برای رمزارزها دشوارتر خواهد کرد زیرا مقررات در حال پیشروی هستند

در می 2022، Terra UST سقوط کرد و منجر به فشار برای مقررات ارزهای دیجیتال شد. UST یک استیبل کوین الگوریتمی است که عمدتاً توسط ارز دیجیتال خواهر خود، LUNA پشتیبانی می‌شود، اما توسط بیت‌کوین نیز پشتیبانی می‌شود. بنیانگذار Do Kwon قبلاً به TechCrunch گفته بود که برنامه هایی برای پشتیبانی از سایر ارزهای دیجیتال در طول زمان دارد. ژاکلین نوشت: مشخص نیست که آیا این نقشه راه هنوز برای UST وجود دارد یا خیر. برای بازیابی اعتماد معامله گران و دارندگان، حرکت بعدی مقررات است… درست است؟

درک OpenSea با ارزش 13 میلیارد دلار

در اوایل سال 2022، OpenSea یک دور 300 میلیون دلاری به ارزش 13.3 میلیارد دلار جمع آوری کرد. الکس برای درک اینکه چگونه ارزش گذاری جدید OpenSea (ژانویه 2022) در برابر درآمدها قرار می گیرد، عمیقاً فرو رفت. می‌توانید داده‌ها و محاسبات جمع‌آوری‌شده الکس را دنبال کنید تا بفهمید که ارزش شرکت کم‌ارزش است یا بیش از حد.