منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه Chargifi Kadence را هدف قرار داد، یک پلتفرم همکاری ترکیبی، سپس 10 میلیون دلار جمع آوری کرد • TechCrunch

چگونه Chargifi Kadence را هدف قرار داد، یک پلتفرم همکاری ترکیبی، سپس 10 میلیون دلار جمع آوری کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه Chargifi Kadence را هدف قرار داد، یک پلتفرم همکاری ترکیبی، سپس 10 میلیون دلار جمع آوری کرد • TechCrunch

هماهنگی افراد، پروژه‌ها و مکان‌های مختلف آنها برای شرکت‌ها در دنیای کار از راه دور و ترکیبی پس از همه‌گیری به دردسر تبدیل شده است.

فضای اداری پرهزینه ای برای نگهداری وجود دارد، تدارکات این است که بفهمیم کدام کارمندان واقعاً در آن خواهند بود و چه کسانی هر روز از راه دور کار می کنند. بیایید با آن روبرو شویم، نرم افزار مدیریت میز داغ قبلی – اگر تا به حال استفاده شده باشد – دیگر در حد کار نیست.

در این دنیا استارت آپ Chargifi که در سال 2015 درباره آن نوشتیم، خودش را پیدا کرد. آنها هفت سال است که Chargifi را می‌سازند و به کاربران اجازه می‌دهند با استفاده از برنامه رایگان در هر مکان عمومی با «نقطه Chargifi» ​​- مانند بار، استادیوم، هتل یا دفتر، به برق تلفن همراه دسترسی داشته باشند. اما وقتی همه‌گیری شیوع پیدا کرد، تقاضا به دلایل واضح کاملاً خشک شد.

تیم تصمیم گرفت تا نرم افزار و محصولاتی را که قبلا ساخته بودند برای مدیریت شبکه های شارژ بی سیم اداری تغییر کاربری دهد.

با راه اندازی مجدد به عنوان Kadence، این استارتاپ اکنون افراد، مکان ها و پروژه ها را هماهنگ می کند تا همکاری ترکیبی بین تیم ها را امکان پذیر کند.

صفحه نمایش آهنگ

صفحه نمایش آهنگ

در حال حاضر یک دور اولیه 10 میلیون دلاری به رهبری Kickstart Fund با مشارکت Manta Ray، Hambro Perks و Vectr7، و همچنین Shadow Ventures و Forward VC جمع آوری کرده است.

کادنس همچنین سرمایه‌گذاران فرشته‌ای را جذب کرده است، از جمله کال هندرسون، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر ارشد فناوری Slack، شان ریچی، مدیرعامل و بنیان‌گذار Teem، و نیک بلوم، استاد دانشگاه استنفورد، رهبر تحقیقات و مرجع جهانی در زمینه کار از راه دور.

دن بلادن، مدیرعامل و موسس Kadence در بیانیه‌ای گفت: «شرکت‌ها اکنون در تلاش هستند تا چگونگی حرکت از «نظم» به «بهینه‌سازی» را بیابند و «روشی» را که کار می‌کنند به یک مزیت رقابتی تبدیل کنند. شرکت هایی که در دوره ترکیبی برنده خواهند شد، درک خواهند کرد که دفتر دیگر بستری برای کار نیست. پلت فرم برای کار اکنون زمان است (هفته کاری) – شرکت هایی که ترکیبی مناسب را دریافت نکنند، زنده نخواهند بود.

او می گوید که این شرکت در حال حاضر 300 مشتری در 18 ماه گذشته جذب کرده است، از جمله شرکت هایی مانند Collibra و Starling Bank.

او ادعا می‌کند که نرم‌افزار او می‌تواند فضای اداری را تا 68 درصد کاهش دهد، در حالی که تعداد کارمندانی را که برای همکاری به دفتر می‌آیند، 25 درصد در ماه افزایش می‌دهد و در نتیجه مزایای زیست‌محیطی را در پی خواهد داشت.

نیک بلوم، استاد اقتصاد استنفورد، کارشناس دورکاری و سرمایه‌گذار کادنس، در بیانیه‌ای گفت: «شکی نیست که ترکیبی اکنون راهی است که جهان در آینده کار خواهد کرد، و کادنس مهمترین جنبه هیبریدی را کامل کرده است – این ترکیبی باید نتایج بهتری را برای شرکت‌ها به‌عنوان یک کل، نه فقط برای مدیران تسهیلات، فراهم کند. تمرکز آنها بر هماهنگی مردم جایی است که بازار به سمت آن می رود.”

کال هندرسون، یکی از بنیانگذاران و CTO در Slack و سرمایه گذار جدید در Kadence، افزود: «و با ترکیبی شدن جهان، برای تیم ها مهم است که ریتمی برای جلسات حضوری برای همکاری و خلاقیت پیدا کنند. Kadence بخش مهمی از کمک به شرکت‌ها در ساخت کار ترکیبی است و من هیجان‌زده هستم که بخشی از آن باشم.”