منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه باید برای مصاحبه ویزای خود آماده شوم؟ • TechCrunch

چگونه باید برای مصاحبه ویزای خود آماده شوم؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه باید برای مصاحبه ویزای خود آماده شوم؟ • TechCrunch

چگونه باید برای مصاحبه ویزای خود آماده شوم؟ • TechCrunch

در اینجا یک نسخه دیگر است در سوفی عزیز، ستون مشاوره که به سوالات مربوط به مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری پاسخ می دهد.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در دره سیلیکون، گفت: «سؤالات شما برای گسترش دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی است. چه در میان مردم باشید، چه یک بنیانگذار یا به دنبال کار در سیلیکون ولی، خوشحال می شوم به سوالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.

اعضای TechCrunch+ به ستون های هفتگی Dear Sophie دسترسی پیدا می کنند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک ساله یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

استارت آپ ما به تازگی در دسته زمستانی یک شتاب دهنده برتر پذیرفته شده است!

هم بنیانگذار H-1B من به تازگی از فناوری بزرگ اخراج شده است، اما اشکالی ندارد زیرا وکیل مهاجرت او درخواست تغییر وضعیت خود را به B-1 در مهلت 60 روزه می دهد. با این حال، من عصبی هستم زیرا خارج از ایالات متحده هستم و هنوز ویزای بازدیدکننده B-1/B-2 ندارم.

چگونه می توانم مصاحبه ویزا را انجام دهم؟ چه نوع سؤالاتی از من پرسیده خواهد شد؟ چگونه باید تهیه کنم؟

– ماندگار در توباگو

سرسخت عزیز

خیلی ممنون از تماس شما قبل از اینکه به سؤالات شما بپردازم، اجازه دهید برخی زمینه ها و توصیه های کلی برای آماده شدن برای مصاحبه کنسولی ارائه دهم.

از یک متخصص مشاوره بگیرید

مصاحبه با هر افسر مهاجرت کاری پرمخاطره است. مقامات اداره مهاجرت این حق را دارند که تصمیم بگیرند که آیا ویزای غیر مهاجرتی یا ویزای مهاجرتی (گرین کارت) که به شما اجازه ورود به ایالات متحده را می دهد یا خیر. و اینکه چقدر خوب – یا ضعیف – در طول مصاحبه انجام می‌دهید، بر درخواست‌های ویزا و گرین کارت آینده شما تأثیر خواهد داشت.

به گفته مندی فوئرباچر، که یک افسر کنسولی در وزارت امور خارجه ایالات متحده بود، مقامات یادداشت هایی را در مورد اینکه آیا فکر می کنند مصاحبه شونده مسئول، قابل اعتماد و واجد شرایط است یا خیر، یادداشت می کنند و این سوابق برای همه مقامات کنسولی در دسترس خواهد بود تا ببینند حتی اگر شخصی برای این کار درخواست کند. دسته دیگری از ویزا یا در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده دیگر.


آخرین روز فروش TechCrunch+ Cyber ​​دوشنبه است! برای جزئیات به اینجا بروید و از دست ندهید!


متأسفانه، شما نمی توانید یک وکیل مهاجرت را با خود برای مصاحبه کنسولی بیاورید – وزارت امور خارجه بیش از 25 سال پیش این اجازه را نداد. در مقابل، شما مجاز به همراه داشتن یک وکیل برای مصاحبه گرین کارت با یک افسر USCIS در ایالات متحده هستید.

افسران مهاجرت هم انسان هستند!

تصویر ترکیبی از سوفی الکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه لوگوی TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

این واضح به نظر می رسد، اما یادآوری آن می تواند به کاهش اضطراب شما کمک کند. افسران کنسولی مانند بقیه افراد خانواده هایی دارند، روزهای خوب و بد، امیدها و رویاها و شخصیت ها و جهان بینی هایی که بر اساس تجربیات منحصر به فرد آنها شکل گرفته است. آنها فقط سعی می کنند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

علاوه بر این، ویزای حرفه ای H-1B و ویزای انتقال درون شرکتی L-1 دارای هدف دوگانه هستند و به شما این امکان را می دهند که با درخواست گرین کارت قصد اقامت در ایالات متحده را داشته باشید. ویزای O-1 برای توانایی استثنایی نیز انعطاف پذیری دارد.