منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه بابانوئل را در این شب کریسمس ردیابی کنیم • TechCrunch

چگونه بابانوئل را در این شب کریسمس ردیابی کنیم • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه بابانوئل را در این شب کریسمس ردیابی کنیم • TechCrunch

اگر والدینی هستید که فرزندان خردسالی دارید، احتمالاً در شب کریسمس این جمله را زیاد خواهید شنید: «در حال حاضر بابانوئل کجاست؟» با ابزارهای ردیابی مانند NORAD Tracker Santa Tracker و Google Tracker Santa Tracker، همه می‌توانند بدانند که بابانوئل چه زمانی خواهد بود. در حال رسیدن

در اینجا نحوه پیگیری سفر بابانوئل در شب کریسمس آمده است.

سانتا را با NORAD ردیابی کنید

NORAD (فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی) اولین ردیاب بابانوئل را در سال 1955 داشت. در حالی که قبلاً فقط یک انیمیشن خسته کننده از پرواز سورتمه بابانوئل و گوزن شمالی بر فراز نقشه بود، NORAD چندین ویژگی در سال های اخیر اضافه کرده است، مانند مینی سرگرم کننده. -بازی ها، فیلم ها، داستان ها و موسیقی کریسمس.

چگونه بابانوئل را در این شب کریسمس ردیابی کنیم • TechCrunch

اعتبار تصویر: نوراد

به جای یک مدل دوبعدی، ردیاب NORAD Santa یک نمایش بصری سه بعدی از سفر بابانوئل دارد، زیرا پلتفرم بر روی کتابخانه نقشه‌برداری سه بعدی منبع باز سزیوم ساخته شده است. همچنین از تصاویر ماهواره‌ای Bing Maps استفاده می‌کند که باعث می‌شود کره زمین واقعی‌تر به نظر برسد.

همراه با ردیاب، کاربران همچنین می‌توانند «Santa Cam» را ببینند که ویدیوهایی از سفر بابانوئل به دور دنیا برای تحویل دادن هدایایی به هر کودک در لیست چیزهای خوب را نشان می‌دهد.

وب‌سایت NORAD دارای روستای قطب شمال بابانوئل است که دارای شمارش معکوس تعطیلات، بازی‌های آرکید، موسیقی مناسب برای کودکان، کتابخانه آنلاین و ویدیوهای متنوعی است که می‌توانید در کانال رسمی یوتیوب NORAD مشاهده کنید.

NORAD Tracker Santa در noradsanta.org در دسترس است یا می توانید برنامه رسمی NORAD Tracks Santa را از فروشگاه App Apple یا Google Play Store دانلود کنید. این وب سایت به زبان های انگلیسی، چینی، فرانسوی، اسپانیایی، ژاپنی، آلمانی، ایتالیایی و پرتغالی موجود است.

شما همچنین می توانید بابانوئل را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی NORAD Tracker مانند فیس بوک، ردیابی کنید. توییتر و اینستاگرام

برای تجربه شخصی تر، با شماره 1-877-HI-NORAD (1-877-446-6732) تماس بگیرید و با داوطلبی از مرکز تماس سازمان صحبت خواهید کرد که مکان بابانوئل را به شما اطلاع می دهد.

علاوه بر این، از طریق مشارکت با آمازون، NORAD به کاربران آمازون الکسا اجازه می دهد تا بابانوئل را ردیابی کنند. کاربران می‌توانند اپلیکیشن آمازون الکسا را ​​باز کنند و به «مهارت‌ها و بازی‌ها» بروند، سپس مهارت «NORAD Tracks Santa» را جستجو کنند. پس از فعال‌سازی، می‌توانید بپرسید «الکسا، بابانوئل کجاست؟» همچنین می‌توانید بگویید «الکسا، با بابا نوئل تماس بگیر» و مرد شاداب با شما و بچه‌هایتان تماس تلفنی برقرار می‌کند. گزینه ای برای گذاشتن پیام صوتی برای او نیز وجود دارد.

سانتا را با گوگل ردیابی کنید

سانتا ردیاب گوگل در سال 2004 راه اندازی شد و ردیابی بابا نوئل را شبیه سازی می کند. این وب سایت شامل یک نقشه زنده از مکان فعلی بابانوئل، توقف بعدی، ویدیوی زنده از مسیر او و زمان تخمینی رسیدن برای هر مکان است. همچنین کل مسافتی را که بابانوئل تاکنون طی کرده و تعداد هدایایی که تحویل داده را نشان می دهد.

چگونه بابانوئل را در این شب کریسمس ردیابی کنیم • TechCrunch

اعتبار تصویر: گوگل

در سراسر دسامبر، این صفحه به عنوان دهکده بابانوئل عمل می‌کند، جایی که کاربران می‌توانند بازی‌های کوچک، آزمون‌ها، تماشای ویدیوهای متحرک و سایر فعالیت‌های تعاملی را انجام دهند. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند جن خود را در بازی Google “Elf Maker” بسازند و همچنین یک کنسرت با “Elf Jamband” ترتیب دهند. بچه‌ها همچنین می‌توانند با درس‌های آسان و سرگرم‌کننده مانند Code Boogie یاد بگیرند که چگونه کدنویسی کنند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند از Google Assistant کمک بگیرند تا بفهمند بابانوئل کجاست. می‌توانید بپرسید «هی گوگل، بابانوئل کجاست؟» یا حتی «در قطب شمال چه خبر است؟» که به شما امکان می‌دهد به برنامه خبری قطب شمال Google بپیوندید، جایی که می‌توانید بشنوید بابانوئل و خدمه‌اش در این روز با الف‌ها چه می‌کنند.

Google Assistant همچنین به شما امکان می‌دهد با خود بابانوئل تماس بگیرید. وقتی با او تماس می گیرید، بابانوئل برای یک کنسرت تمرین می کند و از متخصص موسیقی شما راهنمایی می خواهد.

و فراموش نکنید که از دستیار گوگل بخواهید یک جوک بابانوئل را به شما بگوید!