منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

دنیای کیبوردهای مکانیکی یک سوراخ خرگوش بسیار عمیق است و بر کسی پوشیده نیست که در سال‌های اخیر افراد بیشتری در آن سقوط کرده‌اند. بنابراین، اگر فردی در زندگی‌تان دارید که مدام در مورد کلیدهای روغن، پایه‌های واشر و مزایا و معایب کلاهک‌های ABS در مقابل PBT صحبت می‌کند، به احتمال زیاد می‌خواهید چیزی مرتبط با آن را برای تعطیلات بخرید.

یک چیز عجیب در مورد دنیای کیبوردهای مکانیکی این است که بسیاری از اقلام فقط از طریق خریدهای انبوه با زمان محدود در دسترس هستند و تاریخ تحویل ممکن است یک سال یا بیشتر باشد. این امر به ویژه برای کلیدهای کلیدی و صفحه کلیدهای بسیار سفارشی شده صادق است. به دلایل واضح، ما آنها را در اینجا توصیه نمی کنیم. این یک راهنما برای سال 2022 است، نه سال 2023. ما چند صفحه کلید را برجسته می کنیم، اما در بیشتر موارد روی لوازم جانبی تمرکز خواهیم کرد. ما فرض می‌کنیم که شما صفحه‌کلیدی می‌خواهید که به راحتی قابل تنظیم باشد، بنابراین در حالی که برخی از موارد از پیش ساخته شده در این لیست وجود دارد، همه آنها قابل تغییر هستند.

این مقاله حاوی پیوندهایی به شرکای وابسته در صورت وجود است. هنگامی که از طریق این پیوندها خرید می کنید، TechCrunch ممکن است کمیسیون وابسته به دست آورد.

صفحه کلید

چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

اعتبار تصویر: AKKO

هرگز انتخاب بیشتری در صفحه کلیدهای مکانیکی وجود نداشته است، و اگر اینقدر تمایل دارید، هیچ محدودیتی برای هزینه کردن شما وجود ندارد.

در انتهای پایین Tester68 قرار دارد. شما می توانید آن را با قیمت 15 دلار (Walmart) پیدا کنید، اگرچه به نظر می رسد قیمت فعلی آن در آمازون حدود 35 دلار است. این فقط پلاستیکی/بی سیم است، اما در ازای پول، راهی مقرون به صرفه برای خیس کردن پاهای خود و شروع به اصلاح صفحه کلید خود بدون نگرانی بیش از حد در مورد شکستن است.

هنگامی که قیمت را افزایش دادید، به نمونه‌هایی مانند 3068B آکو می‌رسید، یک صفحه کلید 65% هات‌سواپ (بنابراین می‌توانید به راحتی سوئیچ‌ها را تعویض کنید – بعداً در مورد آن بیشتر می‌شوید) که با سوئیچ‌های خودش – و بسیار خوب – Akko، چند صفحه کلید مناسب ارائه می‌شود. و هر دو اتصال بی سیم و سیمی.

با این حال، نقطه شیرین واقعی برای صفحه کلیدهای مکانیکی در حال حاضر، در محدوده 125 تا 175 دلار است. در اینجا شما مواد و تخته‌هایی با کیفیت بالاتری دریافت می‌کنید که صدا و احساس بسیار خوبی دارند، با قابلیت تغییر آنها به میل قلبی شما.

چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

اعتبار تصویر: KBDFANS

من یکی از طرفداران پر و پا قرص KBDfans KBD67 lite هستم که اکنون در نسل چهارم آن قرار دارد. این از پلاستیک محکم ساخته شده است، در رنگ های متنوعی ارائه می شود، و حتی اگر مورد شماست، با طرح ISO اروپایی نیز عرضه می شود. این یک گام خوب نسبت به بردهای پایین تر است، و اگر می خواهید بعداً آن را ارتقا دهید، KBDfans یک کیس آلومینیومی (125 دلار) نیز می فروشد.

اگر به‌دنبال برد بزرگ‌تری هستید، Novelkeys NK87 Entry Edition (135 دلار) نیز عالی است، اما شرکتی که در حال حاضر (حداقل در این محدوده قیمتی) می‌تواند شکست بخورد، Keychron با کیبوردهای سری Q است. تخته های آلومینیومی سیمی با سوئیچ و درب کلید وجود دارد، اما می توان آنها را به راحتی تغییر داد. در این مرحله، شرکت هر چیدمان ممکن را ارائه می‌کند، از 60% تا تابلوهای سایز کامل، از جمله سبک‌های غیرمعمول مانند Q5 عالی با چیدمان 1800 یا Q8 در سبک (نیمه) ارگونومیک آلیس (این روزانه شخصی من است. راننده در حال حاضر).

چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

اعتبار تصویر: طرح های حالت

در انتهای بالاتر، آسمان محدودیت است، اما اگر پولی برای خرج کردن دارید، من از طرفداران بزرگ Mode Designs هستم. من اخیراً Sonnet را بررسی کردم و تجربه آن را دوست داشتم، اما متأسفانه به موقع برای تعطیلات در دسترس نخواهد بود. اما حالت 80 چنین است، بنابراین اگر 400 دلار برای خرج کردن دارید، تناسب، پرداخت و صدایی که می توانید از این برد دریافت کنید یک پله بالاتر از بردهای ارزان تر است و دیدن این حالت آسان است – درست مانند سازندگان مشابه کیبوردهای سطح بالاتر. – واقعاً بازار و آنچه را که علاقه مندان به صفحه کلید مکانیکی هدایت می کند، درک می کند.

تجهیزات جانبی

به جای صفحه کلید، شاید فقط به دنبال لوازم جانبی باشید.

اگر می‌دانید شخصی که می‌خرید چه سبکی را می‌پسندد، کلیدهای کلیدی ممکن است گزینه خوبی باشند. Drop یکی از معدود شرکت هایی است که عرضه محدودی از کلیدهای GMK بدون نیاز به انتظار برای خرید عمده تا پایان سال 2023 دارد. رنگ سفید GMK روی مشکی کلاسیک اینجاست و شما واقعاً نمی‌توانید اشتباه کنید، اگرچه ممکن است قیمت ۱۱۰ دلاری آن به راحتی قابل قبول نباشد، اما برای یک کیت از GMK آلمان بسیار پایین است. اما کلیدهای DCX خود و جدید Drop نیز بسیار زیبا هستند و با قیمت 99 دلار کمی مقرون به صرفه تر هستند. مانند کیت های GMK، این سوئیچ ها ABS هستند و در رنگ های سیاه-سفید و سفید-مشکی عرضه می شوند. با نصف قیمت، کلیدهای کیکرون به سبک Cherry PBT گزینه های رنگی اضافی و کلیدهای کافی برای سازگاری با تقریباً هر صفحه کلید موجود در بازار امروزی را ارائه می دهند. اگر به دنبال چیز متفاوتی هستید، گزینه Cannon Key را بررسی کنید، که معمولاً از 65 تا 79 دلار متغیر است.

شاید شما هم بخواهید چند سوئیچ بخرید؟ توصیه کردن اینها واقعاً سخت است، زیرا واقعاً به اولویت بستگی دارد و برخی از بهترین ها به راحتی بدست نمی آیند. اما واقعاً نمی توانید با چیزی مانند شیفتر خطی Gateron Oil King که به طور موجه تبلیغ می شود، اشتباه کنید. یا اگر چیزی کمی عجیب و غریب می‌خواهید، قارچ Akko CS با برآمدگی لمسی دوگانه‌اش نیز سرگرم‌کننده و بسیار مقرون به صرفه است (در واقع همه سوئیچ‌های Akko بسیار بالاتر از وزن خود پانچ می‌کنند). کلاسیک دیگر سوئیچ خط C³Equalz X TKC Tangerine است. به همان اندازه که می شود صاف است، اما پس از آن شما در رده برتر قرار می گیرید.

چند ایده برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی • TechCrunch

اعتبار تصویر: با شکوه

چند جوراب چطور؟ شاید یک فیلم Durock Switch؟ یک پد رومیزی عالی؟ یا یک درب بازکن ساده تر؟ یا شاید یک ایستگاه چربی – زیرا چیزی شبیه آن وجود ندارد حوصله سر بر آرامش مانند تکان دادن صدها سوئیچ.