منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • «پوکمون اسکارلت و بنفش» دارای VTuber Fitness Leader • TechCrunch

«پوکمون اسکارلت و بنفش» دارای VTuber Fitness Leader • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
«پوکمون اسکارلت و بنفش» دارای VTuber Fitness Leader • TechCrunch

من نمی دانستم که ما به یک VTuber Gym Leader در جهان پوکمون نیاز داریم. سپس با یونو آشنا شدیم.

هفته گذشته، پوکمون یک تریلر 14 دقیقه‌ای از بازی‌های آینده Pokémon Scarlet & Violet منتشر کرد که نشان‌دهنده نهمین نسل از قسمت‌های سری اصلی این فرنچایز نمادین است. بنابراین، امروز صبح، وقتی پوکمون تیزر دیگری را برای بازی‌های آینده منتشر کرد، برخی از طرفداران انتظار داشتند که در مورد گونه‌های جدید پوکمون‌های هیجان‌انگیز مانند Wiglett یا Farigiraf اطلاعات کسب کنند. مربیان مشتاق از خواب بیدار شدند ساعات کوچک صبحمنتظر فاش شدن بزرگ

در عوض، آنها یک ویدیوی سه دقیقه ای از شامپاین دریافت کردند، یک مربی برقی که در اطراف مجموعه او می پرید و لشکر طرفدارانش را در خانه وادار کرد تا شریک پوکمون او را حدس بزنند. شرکت پوکمون او را به‌عنوان یک «اینفلوئنسر، پخش‌کننده و رهبر باشگاه» توصیف می‌کند. ما یک ملکه با خط تیره های متعدد قرار می دهیم!

اگر Iono به همان اندازه که مدرن است قوی باشد، پس ما یک نبرد سخت در ورزشگاه خواهیم داشت. متأسفانه، این بازی‌ها برای بچه‌ها ساخته شده‌اند، بنابراین احتمالاً می‌توانید او را با یک پوکمون روی زمین محکم شکست دهید… فقط بدانید که حتی اگر او را در نبرد شکست دهید، احتمالاً شما را با راه رفتنش از بین می‌برد، پس کیست؟ برنده واقعی اینجاست؟

ویژگی Iono فریاد می‌زند “VTuber” یا “YouTuber مجازی”، ژانر استریم ژاپنی که در آن سازندگان شخصیت مجازی را زندگی می‌کنند که با استفاده از ردیابی چهره AR یا لباس‌های تصویربرداری متحرک از آن استفاده می‌کنند. از آنجایی که آیونو در حال حاضر در یک بازی ویدیویی انیمیشن ژاپنی وجود دارد، ممکن است اشتباه باشد که او را VTuber بنامیم – آیا او واقعاً الهه ای با موهای صورتی و آبی و مگنیتی است که در موهایش جاسازی شده است و یک سویشرت بزرگ به نام à la Ariana Grande یا Billie Eilish را تکان می دهد؟ یا اینکه او یک شخصیت پوکمون متحرک متفاوت است که در شخصیت یک استریمر مجازی در یک بازی که قبلا مجازی است زندگی می کند؟ مطمئناً، رهبر باشگاه اینفلوئنسر ما را فریب داد تا منتظر بمانیم تا «دفعه بعدی» ببینیم شریک پوکمون او کیست، اما من بیشتر کنجکاو هستم که آیا او یک شخصیت مجازی در یک بازی مجازی است یا نه.

همچنین این سوال را مطرح می کند که Iono چه بازی های ویدیویی را پخش می کند و چه بازی هایی حتی در جهان پوکمون وجود دارد. در بازی‌های سری اصلی، ما معمولاً آخرین کنسول نینتندو را در اتاق خواب شخصیت خود پیدا می‌کنیم – حتی با بچه‌هایی که در حال بازی GameBoys هستند و از کابل‌های اتصال برای تجارت پوکمون استفاده می‌کنند، ملاقات می‌کنیم. بنابراین، آیا یونو می تواند به همان اندازه که یک مربی پوکمون است، یک بازیکن بازی ویدیویی پوکمون قوی باشد؟ می دانیم که پوکمون در جهان های دیگر فرنچایزهای نینتندو مانند Splatoon و Animal Crossing وجود دارد. آیا برعکس آن نیز صادق است؟

امیدواریم وقتی Pokémon Scarlet & Violet در 18 نوامبر منتشر شود، به سؤالات وجودی ما در مورد وسعت جهان نینتندو پاسخ داده شود. تا کنون، نه، ما هیچ اطلاعات جدیدی در مورد منطقه Paldea به دست نیاورده‌ایم، به جز اینکه شهری به نام Levincia وجود دارد، جایی که Iono با چشمان بنفش درخشان و حس مد بی‌عیب و نقص خود خواستگارانش را می‌ترساند. با آن مقابله کنید.