پلتفرم توسعه شغلی مستقر در سنگاپور Glints 50 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری می کند - TechCrunch

پلتفرم توسعه شغلی مستقر در سنگاپور Glints 50 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری می کند – TechCrunch

گلینتز، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های توسعه استعداد و جذب استعداد در جنوب شرقی آسیا، امروز اعلام کرد که 50 میلیون دلار در یک سری D با اشتراک بیش از حد جذب کرده است. این دور توسط DCM Ventures، Lavender Hill Capital و سرمایه‌گذار بازگشتی PERSOL Holdings رهبری می‌شد. به این ترتیب مجموع جمع آوری شده توسط Glints تا به امروز به 80 میلیون دلار می رسد.

به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری، شریک موسس Lavender Hill Capital Xiaoyin Zhang و شریک عمومی DCM Ventures Ramon Zeng به هیئت مدیره Glints خواهند پیوست.

پلتفرم Glints در حال حاضر دارای سه میلیون حرفه ای در پنج بازار (اندونزی، ویتنام، سنگاپور، مالزی و تایوان) و 50000 شرکت به دنبال کارگر از جمله AIA، IKEA، GetGo، KKday و Gameloft است.

سرمایه جدید برای گسترش پایگاه تامین استعدادهای گلینتز در فیلیپین و تامین منابع جهانی و استخدام برای محصولات و تیم های فنی آن استفاده خواهد شد.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اسوالد یئو به TechCrunch گفت که این شرکت به دلیل “نیروی کار بین المللی بزرگ و سریع در حال رشد خود بر فیلیپین تمرکز دارد.” علاوه بر این، ما شاهد کارفرمایان محلی هستیم که علاقه مند به استخدام استعدادهای فنی محلی و استخدام از راه دور هستند.

این استارت آپ مستقر در سنگاپور که در سال 2013 تأسیس شد، گفت که درآمد سالانه و سود ناخالص آن 2.5 برابر سال به سال افزایش یافته است و روند رشد سه رقمی درآمد سالانه خود را ادامه می دهد.

یکی از محرک های رشد افزایش تقاضا برای کارگران از راه دور است. گلینتز می‌گوید که فهرست‌های مشاغل فرامرزی از راه دور بیش از 3 برابر سال به سال رشد کرده‌اند و با سودآوری اندونزی و ویتنام شاهد حاشیه مشارکت مثبت در تمام واحدهای تجاری است. این روند به روند قبلی در همه گیری ادامه می دهد: طی دو سال گذشته، مشاغل برون مرزی از راه دور گلینتز بیش از 11 برابر رشد کرده است.