منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از تعطیل کردن Amazon Care، آمازون دوباره با آمازون کلینیک، بازاری برای مشاوران مجازی شخص ثالث، به سلامت از راه دور وارد می‌شود • TechCrunch

پس از تعطیل کردن Amazon Care، آمازون دوباره با آمازون کلینیک، بازاری برای مشاوران مجازی شخص ثالث، به سلامت از راه دور وارد می‌شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از تعطیل کردن Amazon Care، آمازون دوباره با آمازون کلینیک، بازاری برای مشاوران مجازی شخص ثالث، به سلامت از راه دور وارد می‌شود • TechCrunch

جوهر خرید 4 میلیارد دلاری آمازون از OneMedical هنوز خشک نشده است، اما در این بین، غول خدمات آنلاین در حال حرکت دیگری به سمت سلامت از راه دور و به طور کلی خدمات پزشکی است. این شرکت امروز در حال پایان دادن به کلینیک آمازون است، که آمازون آن را به عنوان یک “فروشگاه” سلامت مجازی توصیف می کند: کاربران می توانند با هدف قرار دادن انواع شرایط که برخی از محبوب ترین مشاوره های بهداشتی از راه دور هستند، جستجو، اتصال و پرداخت هزینه های مراقبت از راه دور را بپردازند.

کلینیک آمازون ابتدا در 32 ایالت آمریکا راه اندازی شد. با بیمه درمانی کار نمی کند و این نکته و قیمت کلی بسته به ارائه دهندگان، شرایط و موقعیت مکانی متفاوت خواهد بود. (یک مثال، تماس با یک کلینیک درمان آکنه در نوادا حدود 40 دلار هزینه خواهد داشت و شما می توانید از بین دو ارائه دهنده که قیمت های مختلف آنها در جدول مقایسه ارائه شده است، انتخاب کنید. مثال دیگر، برای چشم صورتی (کانژنکتیویت) در نیوجرسی، یک گزینه بیشتر وجود دارد. تفاوت قیمت بین 30 تا 48 دلار بین دو ارائه دهنده لیست شده.)

به نظر می رسد کلینیک آمازون حدود یک هفته پیش منقضی شده است که کاربران متوجه شد ویدئویی در یوتیوب، که پس از جلب توجه رسانه ها به سرعت حذف شد. اکنون به طور رسمی راه اندازی شده است، و در یک زمان حساس.

تنها چند ماه از تعطیلی آمازون Care می گذرد، این سرویس بهداشتی از راه دور برای کارمندان خود ساخته شده بود، قبل از اینکه برنامه های خود را برای عرضه آن در سراسر کشور و شرکت های شخص ثالث افزایش دهد. و به طور کلی، این شرکت، مانند بسیاری دیگر در فضای فناوری، بحران اقتصادی را احساس می کند. بنا بر گزارش ها، این کشور در حال آماده شدن برای ایجاد دور عمده ای از کاهش مشاغل، احتمالاً 10000 شغل، و احتمالاً در این هفته است. و علاوه بر آن کوچک سازی و کوچک سازی تعدادی از عملیات خود است.

کلینیک آمازون درباره شرکتی است که یک حمله دیگر به بازار مراقبت های بهداشتی انجام می دهد و خود را به عنوان بازیگری در چیزی که یک مشکل همیشگی در ایالات متحده است قرار می دهد: چگونه می توان شکاف بین افرادی را که به مراقبت های پزشکی برای بیماری هایی که با سفر به آمریکا پیچیده تر می شوند، پر کرد. داروخانه، اما ممکن است سفرهای پرهزینه و وقت گیر به پزشک را توجیه نکند.

(سایر شرایطی که علاوه بر آکنه و چشم صورتی پوشش می دهد شامل مکمل های آسم، کنترل بارداری، تبخال، شوره سر، اگزما، اختلال نعوظ، رشد مژه، تبخال تناسلی، بیماری ریفلاکس معده به مری (GERD)، تب یونجه، مکمل های چربی خون، فشار خون بالا می باشد. مکمل ها، مکمل های کم کاری تیروئید، طاسی با الگوی مردانه، میگرن، سینوزیت، ترک سیگار، عفونت های دستگاه ادراری (UTIs)، عفونت های قارچی و غیره

این کلینیک تا حد زیادی از آمازون الگوبرداری شده است. این بازاری است که در آن اشخاص ثالث می توانند از پلتفرم آمازون بهره ببرند و مشتری پیدا کنند، و آمازون می تواند از اشخاص ثالث استفاده کند تا به سرعت آنچه را که به کاربرانش ارائه می دهد، مقیاس دهد. و این به آمازون کمک می‌کند تا قیف تجاری را برای سایر عملیات‌های آمازون گسترش دهد – در این مورد، داروخانه آمازون، که می‌تواند تمام نسخه‌های ناشی از مشاوره‌های کلینیک را پر کند و طبق گزارش‌ها به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت در تجارت رونق نداشته است. (کاربران می توانند اسکریپت ها را در کلینیک آمازون و سایر داروخانه ها پر کنند.)

ما از آمازون پرسیدیم که آیا قصد دارد مشاوره از راه دور داخلی (برچسب خصوصی، به زبان تجارت الکترونیکی) خود را همراه با اشخاص ثالث ارائه دهد و برای سایر کشورها چه برنامه‌ای دارد، آیا جاه‌طلبی بین‌المللی دارد و آیا بیمه سلامت را می‌پذیرد. برای کلینیک در آینده ممکن است که این زمینه را برای آمازون ایجاد کند تا آنچه را که در اینجا می‌سازد با OneMedical مرتبط کند که این خرید بسته شود.

تصویر بزرگتر برای کلینیک آمازون این است که این خدمات با جاه طلبی های بزرگتر آمازون در بازار مراقبت های بهداشتی مطابقت دارد. این شرکت در حال حاضر یک داروخانه آنلاین به نام داروخانه آمازون دارد که اشتراک‌ها را تکمیل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا داروهای اضافی بدون نسخه را از طریق عضویت در Prime خریداری کنند، که اقلام را ظرف دو روز تحویل می‌دهد.

آمازون همچنین بر این باور است که خدمات بهداشتی از راه دور جدید، شکافی را در بازار برای ارائه توصیه‌های بهداشتی به مصرف‌کنندگان برای بیماری‌های جزئی پر می‌کند. برخی شرایط نیاز به دخالت مستقیم پزشک دارند که ممکن است تحت پوشش یک پزشکی یا پوشش سلامت موجود باشد. برخی از شرایط را می توان با مراجعه به داروخانه به تنهایی حل کرد.

این شرکت در پست وبلاگ خود که این سرویس را اعلام می کند، خاطرنشان کرد: “اما ما همچنین می دانیم که گاهی اوقات برای یک نگرانی رایج سلامتی که به راحتی قابل حل است، فقط به یک تعامل سریع با پزشک نیاز دارید.”

آمازون چندین سال است که راه خود را باز کرده و جاه طلبی های خود را در زمینه مراقبت های بهداشتی ترسیم کرده است. داروخانه آمازون پس از خرید PillPack راه اندازی شد. و در حال بررسی مراقبت های بهداشتی به عنوان یک فرصت سازمانی با ادغام الکسا در محیط های مراقبت های بهداشتی است.

اما Amazon Care تنها قدمی نیست که در سفر طولانی‌تر خود برداشته است. در سال 2018، یک سرمایه گذاری مشترک با JP Morgan و Berkshire Hathaway برای ایجاد یک عملیات مراقبت های بهداشتی کارکنان تشکیل داد و یک پزشک برجسته را برای رهبری آن منصوب کرد. به نظر نمی رسد این سرویس آنطور که انتظار می رفت شروع به کار کرده باشد و در سال 2021 فروشگاه بسته شود.

با کسب اطلاعات بیشتر، این قسمت را به روز خواهیم کرد.