منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از اینکه ماسک آن را به رأی گذاشت، 57 درصد از نظرسنجی‌های توییتر می‌گویند او باید استعفا دهد • TechCrunch

پس از اینکه ماسک آن را به رأی گذاشت، 57 درصد از نظرسنجی‌های توییتر می‌گویند او باید استعفا دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از اینکه ماسک آن را به رأی گذاشت، 57 درصد از نظرسنجی‌های توییتر می‌گویند او باید استعفا دهد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

دسامبر نزدیک است، موسیقی کریسمس در هر ایستگاه رادیویی پخش می شود و پوینستیا در شکوفه کامل است. به نظر می رسد که سال به پایان می رسد و ما، برای دو نفر، کاملاً خوشحالیم که پشت سر آن را می بینیم. حدود 300 ساعت آخر سال را در نظر بگیرید و می توانیم شروع کنیم به فکر کردن که سال جدید چه خواهد آورد. – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • می خواهید یا نمی کنید؟نظرسنجی نظر خود را دارد – اکثر افرادی که با پست ایلان ماسک مواجه شدند که از او پرسیدند که آیا باید کناره گیری کند، همانطور که رئیس توییتر فکر می کرد. اینگرید گزارش ها. ماسک چیزهای زیادی می‌گوید و سپس چیزهای بیشتری می‌گوید، بنابراین خواهیم دید که آیا او واقعاً توصیه‌های او را می‌پذیرد و با نتایج نظرسنجی همراه می‌شود یا خیر.
  • برای پنالتی بازی کن: سازنده Fortnite Epic Games موافقت کرده است که قطعات خود را از کمیسیون تجارت فدرال که این شرکت را به دلیل اتهامات مربوط به حریم خصوصی کودکان 520 میلیون دلار جریمه کرد، دریافت کند. آماندا بیشتر در مورد جریمه ها و معنای آن برای Epic وجود دارد.
  • در اینجا یکسری اخبار از گوگل آورده شده است: گوگل کارهای زیادی در هند انجام می دهد و جگمیت، مانیش و ایوان آنها برای آن آنجا بودند. ابتدا، این شرکت اسناد رسمی با ادغام DigiLocker را در برنامه Files قرار داد و گفت که مقررات هند باید امنیت قانونی و نوآوری را برای مشاغل فراهم کند. ویژگی‌های جدید این کشور شامل عملکردهای جستجوی چندگانه و ویدیویی و امکان رمزگشایی دست خط بد یک پزشک است. همچنین برخی از ویژگی های جدید یوتیوب مانند تماشای فیلم ها به زبان های مختلف و دوره ها، تجربه جدید edtech ماژول ویدیویی وجود دارد.

استارت آپ ها و VC ها

زندگی به عنوان یک بنیانگذار استارت آپ هرگز خسته کننده نیست. این در مورد بنیانگذاران سیاه پوست که به طور معمول برای جمع آوری سرمایه، جلب توجه و جلب توجه عادلانه خود در تلاش هستند، دو برابر صادق است. دومینیک-مادوری گزارش ها. برای سال جدید، او یک نظرسنجی کوچک انجام داد تا دریابد بنیانگذاران سیاه پوست در سال 2023 چه انتظاراتی دارند. هر سه بنیانگذار نگرانی های یکسانی را مطرح کردند – اقتصاد، محیط زیست و برابری.

اسب ها این شانس را داشت که با فابریس گریندا، یک کارآفرین سریال فرانسوی مستقر در نیویورک که سایت آگهی رایگان OLX را تأسیس کرد – که اکنون متعلق به Prosus است – و در سال‌های اخیر شرکت مخاطره‌آمیز خود FJ Labs را می‌سازد، برسد. او اغلب تیم را به یک سرمایه‌گذار فرشته «در مقیاس» تشبیه می‌کند، و می‌گوید که مانند بسیاری از سرمایه‌گذاران فرشته، «ما رهبری نمی‌کنیم، ارزش قائل نیستیم، صندلی‌های هیئت مدیره را نمی‌گیریم. پس از دو جلسه یک ساعته در یک هفته، تصمیم می گیریم که سرمایه گذاری کنیم یا نه.

ما چند مورد دیگر را برای شما داریم، فقط برای رفع این خارش کنجکاوی:

3 بنیانگذار سیاه‌پوست پیش‌بینی می‌کنند که تغییرات کمی در VC در سال 2023 رخ خواهد داد

نیمه پر لیوان نیمه خالی

اعتبار تصویر: تصاویر طوفان (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

جزر و مد فزاینده همه قایق ها را بالا می برد، اما وقتی سرمایه های مخاطره آمیز جریان آزاد شروع به کاهش می کند، بنیانگذارانی که نمایندگی کمتری دارند، اولین کسانی هستند که خود را سرگردان می بینند.

Dominique-Madori Davis با سه بنیانگذار سیاهپوست صحبت کرد تا نظرات آنها را در مورد چشم انداز بودجه فعلی و مسائلی که در آستانه ورود به سال جدید برای آنها مهم است، دریافت کند.

  • ورنون کلمن، بنیانگذار و مدیر عامل Realtime
  • Sevetri Wilson، بنیانگذار و مدیر عامل، Resilia
  • Abimbola Adebayo، بنیانگذار و مدیر عامل Pinnu Analytics

بسیار خوب، بسیار خوب، اگر این برای شما کافی نیست، در اینجا سه ​​داستان دیگر TC+ وجود دارد که می توانید به آنها توجه کنید:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

تا به حال، حذف در واتس اپ همیشه به معنای حذف برای همه نبود. واتس اپ به شما امکان می دهد در صورتی که خیلی سریع حرکت کرده اید، این حذف را لغو کنید. جگمیت می‌گوید که «ویژگی جدیدی به نام «حذف تصادفی» یک پنجره پنج ثانیه‌ای را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند عمل حذف پیام‌ها را برای خودشان در یک چت فردی یا گروهی معکوس کنند و آن‌ها را برای همه حذف کنند.» حذف!

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: