منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پروژه های برتر Solana NFT DeGods و y00ts را برای ترک بلاک چین و «کاوش در فرصت های جدید» • TechCrunch

پروژه های برتر Solana NFT DeGods و y00ts را برای ترک بلاک چین و «کاوش در فرصت های جدید» • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پروژه های برتر Solana NFT DeGods و y00ts را برای ترک بلاک چین و «کاوش در فرصت های جدید» • TechCrunch

دو پروژه پیشرو NFT سولانا، DeGods و y00ts، اعلام کرده‌اند که در سال 2023 از بلاک چین خارج می‌شوند و احساسات متفاوتی را در جامعه کریپتو ایجاد کرده‌اند.

در آخر هفته، DeGods اعلام کرد در توییتر گفته شد که به اتریوم مهاجرت خواهد کرد، در حالی که پروژه خواهرش y00ts اوایل سال آینده به Polygon منتقل خواهد شد. خروجی همچنین دارای توکن DUST DeGods – که برای تجارت و استخراج NFT در اکوسیستم خود استفاده می شود – به بلاک چین های مربوطه منتقل می شود.

این مهاجرت منجر به دیدگاه‌های متفاوتی از سوی اعضای جامعه و اکوسیستم NFT سولانا شد، زیرا برخی این حرکت را تایید نکردند، در حالی که دیگران ابراز هیجان کردند و حتی یک نفر به آن اشاره کرد. “سطح بالا.”

رایان وایت، مدیرعامل استودیو Polygon به TechCrunch گفت: «در ابتدای سال متوجه شدیم که توجه اقتصاد خلاق به اتریوم و سولانا متمرکز شده است. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم با وارد کردن برندهای بزرگ سازمانی، پلتفرم‌های DeFi و شرکت‌های بازی، این روند را کاهش دهیم و بر پتانسیل‌های بکر وب 3 تمرکز کنیم. ما این کار را با موفقیت از طریق سرمایه گذاری در صندوق های اکوسیستم و پشتیبانی همتایان با دستکش سفید انجام داده ایم.

Polygon سخت کار می کند تا بلاک چین Tier 2 خود را به خانه ای شناخته شده برای پروژه های رمزنگاری در فضا تبدیل کند. در اوایل سال جاری، Polygon شراکت با استارباکس و دیزنی را اعلام کرد، در حالی که برندهای بزرگی مانند پرادا و آدیداس پروژه های NFT را از طریق بلاک چین راه اندازی کردند.

“این را می توان استدلال کرد [DeGods] محدود کردن سولانا، سرپرست پروژه DeGods و خالق y00ts، روهون وورا با نام مستعار فرانک، گفت در توییتر اسپیس روز دوشنبه. “پذیرفتن آن سخت است، اما رشد با سرعتی که می خواهیم رشد کنیم، سخت بوده است. اگر اتریوم جایی است که باید برای ادامه رشد برویم، این همان کاری است که باید انجام دهیم.”