منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پخت و پز القایی با تزریق 20 میلیون دلار پول نقد برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

پخت و پز القایی با تزریق 20 میلیون دلار پول نقد برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پخت و پز القایی با تزریق 20 میلیون دلار پول نقد برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

پخت و پز القایی با تزریق 20 میلیون دلار پول نقد برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

همه برقی، همه جا، همیشه. این یکی از بسیاری از مانتراهای آب و هوایی است. با این حال، اجاق های القایی انرژی زیادی مصرف می کنند – آنها می توانند 40 آمپر را در 240 ولت بکشند. این همان شارژر EV خانگی سطح 2 است. نیازی به گفتن نیست که بسیاری از خانه‌های قدیمی‌تر برای وصل کردن تسلا به آشپزخانه شما سیم‌کشی نشده‌اند، به این معنی که ارتقا به محدوده القایی ممکن است گران تمام شود. ضربه ای برای نجات – اجاق های این شرکت دارای یک راه حل باتری هستند، به این معنی که در هنگام کار، 40 آمپر کامل را نمی کشند و شما می توانید بدون نیاز به ارتقاء پنل خود در حال آشپزی با القایی باشید. باهوش!

مدتی است که به نحوه شارژ مجدد لوازم خانگی فکر می‌کنم، و هر چه بیشتر به فضا می‌رفتم، واضح‌تر می‌شد که داستان بزرگ‌تری وجود دارد که برق‌رسانی کل خانه را گرد هم می‌آورد و ذخیره انرژی را همسو با سام دامیکو، مدیر عامل ایمپالس گفت: سیاست‌های جدید و مشوق‌هایی برای منابع انرژی توزیع شده وجود دارد. “ادغام باتری نه تنها بهبود عملکرد واقعا چشمگیر را باز می کند، بلکه بسیاری از موانع رایج در مورد محدودیت های برق یا پانل را با نصب اجاق گاز القایی حذف می کند، در حالی که ذخیره انرژی را به شبکه اضافه می کند.”

این شرکت امروز راه‌اندازی رسمی خود و دور سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری سری A را به رهبری لوکس کپیتال و Fifth Wall، Lachy Groom و Construct Capital اعلام کرد. با این کار مجموع بودجه آنها به 25 میلیون دلار می رسد (Lux Capital، Construct و Lachy Groom قبلاً در سال 2021 دور اولیه 5 میلیون دلاری شرکت را رهبری می کردند).

جاش ولف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Lux Capital، که آخرین دور بودجه را رهبری می کند، در ایمیلی اظهار داشت: «یک پیکان غیرقابل انکار وجود دارد که به سمت برقی شدن همه چیز اشاره می کند، که امکان ایجاد لوازم و برنامه های جدید را فراهم می کند. به TechCrunch. «آنچه Impulse در حال ساخت است نه تنها معنادار است، بلکه یک الزام اخلاقی است که با کاهش وابستگی ما به گاز طبیعی و کربن، معماری زندگی روزمره ما را تغییر می‌دهد. ما مفتخریم که از تیم ایمپالس حمایت می کنیم و به تحقق چشم انداز آنها کمک می کنیم.”

این شرکت در ابتدا تصمیم گرفت از باتری‌ها برای ایجاد فر پیتزای برقی کامل استفاده کند، اما همانطور که شرکت در بازار تحقیق کرد، متوجه شد که گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد. همانطور که این شرکت می گوید: چیزی که به عنوان یک ایده عالی برای تولید پیتزا شروع شد، به ماموریتی برای تغییر شکل صنعت لوازم خانگی تبدیل شد.

Impulse در اوایل تشخیص داد که فرصتی برای استفاده از تمام بادهای عقب باورنکردنی از وسایل نقلیه الکتریکی و فضای انرژی های تجدیدپذیر (از جمله بادهای عقبی سیاست DEA) برای عرضه محصولات قانع کننده وجود دارد. این شرکت آشپزی القایی را به عنوان چیزی که قبلاً سابقه بسیار جذابی دارد شناسایی کرد و راه‌های کلیدی برای بهتر کردن آشپزی با فناوری القایی به طور قابل توجهی ارائه کرد.

پخت و پز القایی با تزریق 20 میلیون دلار پول نقد برای Impulse گرم می شود • TechCrunch

اجاق‌های القایی Impulse با ظاهری آینده‌نگر می‌توانند ویژگی‌های جدید جالبی را به آشپزخانه نزدیک شما بیاورند. اعتبار تصویر: تکانه.

ما از دشواری ایجاد یک تجارت سخت افزاری، به ویژه با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، بسیار آگاه هستیم. ما کاملاً معتقدیم که این [round of financing] D’Amico می‌گوید: ما را از طریق پست‌های بازرسی اولیه لازم برای ارسال اولین محصول سخت‌افزاری خود به سطحی می‌رسانیم که بتوانیم سفارش‌های مشتریان پرداخت‌کننده را بپذیریم. این راه را برای پیش‌سفارش‌ها هموار می‌کند تا سال آینده با یک تاریخ تحویل قابل اعتماد و واقعی که مطابق با انتظارات برای لوازم خانگی پیشرفته نیست، عرضه شود.»

این شرکت خود را مستقیماً در چالش پیرامون کربن زدایی مسکن و صنعت سبک قرار می دهد.

D’Amico در حالی که چشم انداز خود را ترسیم می کند، می گوید: “این ما را به یک مسیر کاملاً اساسی سوق خواهد داد – حذف سوخت های فسیلی در “لبه” به این معنی است که ما باید همه چیز را الکتریکی کنیم.” انتقال ذخیره‌سازی به لبه به جای سوخت‌های فسیلی به ما این امکان را می‌دهد که این کار را بدون تکیه بر تغییرات بسیار دشوار در محیط ساخته شده و بدون نیاز به افزایش گسترده زیرساخت‌های توزیع برق برای تحمل بارهای اوج جدید انجام دهیم.»

بازی بزرگ Impulse این است که قیمت باتری در حال کاهش است در حالی که عمل نصب کردن باتری ها همچنان در محیط ساخته شده بی اهمیت هستند. با این حال، بسیاری از آشپزخانه ها دارای اتصالات 220 ولتی هستند و اینجاست که ایمپالس فرصتی را می بیند.

D’Amico می‌گوید: «یک درک کلیدی این است که مکان‌هایی که ما لوازم خانگی نصب می‌کنیم معمولاً برای برق و اغلب برای اتصالات 220 ولت در خانه‌های جدیدتر سیم‌کشی می‌شوند. حداقل به این معنی است که می‌توانیم آن وسیله گازسوز را برقی کنیم، و حرکت به سمت ویژگی‌های جدیدتر، به این معنی است که می‌توان از ذخیره‌سازی برای خانه استفاده کرد.»