منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • و برنده Startup Battlefield در Disrupt SF 2022… Minerva Lithium • TechCrunch

و برنده Startup Battlefield در Disrupt SF 2022… Minerva Lithium • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
و برنده Startup Battlefield در Disrupt SF 2022… Minerva Lithium • TechCrunch

و برنده Startup Battlefield در Disrupt SF 2022… Minerva Lithium • TechCrunch

TechCrunch Disrupt 2022 – اولین Disrupt به صورت حضوری در سه سال گذشته – در کتاب ها آمده است. و مثل همیشه با تاج گذاری برنده Startup Battlefield به پایان می رسیم.

با 20 شروع شد: همانطور که خوانندگان باتجربه TechCrunch می دانند، استارت آپ های شرکت کننده در Startup Battlefield به صورت دستی برای رقابت در این رویداد انتخاب شدند. در طول دو روز اول Disrupt، شرکت‌ها با قضات – گروهی متنوع از VCها و رهبران فناوری – برای شانس بردن 100000 دلار و جام آرزوی Battlefield روبرو شدند.

پس از مشورت زیاد، ویراستاران TechCrunch یادداشت های داوران را بررسی کردند و فهرست را به پنج فینالیست محدود کردند: Advanced Ionics، AppMap، Intropic Materials، Minerva Lithium و Swap Robotics.

آنها امروز در هیئت داوران نهایی شرکت کردند که شامل مار هرشنسون (Pear VC)، مدیر عامل یاهو، جیم لانزون، آیلین لی (کاوبوی ونچرز)، سردبیر TechCrunch، متیو پانزارینو، دیوید تیش (BoxGroup) و ریچارد وانگ (Accel) بود. ) . یک استارتاپ پیروز ظاهر شد. دیگر حرفی نیست!

برنده: Minerva Lithium

Minerva Lithium نانو موزائیک را تولید کرد، یک چارچوب پلیمری هماهنگ که کمی شبیه سنگریزه سیاه است و مواد مهم را از آب نمک تنها در سه روز استخراج می‌کند. Minerva می گوید که می تواند یک متریک تن لیتیوم را تنها با استفاده از 30000 گالن آب استخراج کند و می تواند این کار را در سه روز انجام دهد. فرآوری آب نمک تبخیرکننده باید 500000 گالن آب را تبخیر کند تا همین مقدار لیتیوم تولید شود. فقط یک گرم از این ماده جاذب دارای سطحی برابر با سطح زمین فوتبال است، که باید به شما تصور کند که برای استخراج مقدار زیادی مواد معدنی به چه مقدار کمی نیاز دارید. پوشش ما از Minerva Lithium را اینجا بخوانید.

نایب قهرمان: Intropic Materials

پلاستیک ها برای خیلی چیزها عالی هستند، اما ماندگاری زیادی دارند. اینتروپیک با مجموعه‌ای از آنزیم‌ها کمک می‌کند که می‌توان آن‌ها را در همان ابتدای چرخه حیات پلاستیک‌ها، حتی قبل از تبدیل شدن به محصولات، به آن‌ها اضافه کرد. افزودنی هایی که این شرکت تولید می کند برای اثبات مفهوم آزمایش شده اند و می خواهد روش ساخت و دفع پلاستیک ها را تغییر دهد. افزودنی‌های اینتروپیک باعث می‌شود که بسیاری از پلاستیک‌های متداول در کمپوست‌سازی تجاری عادی تجزیه‌پذیر شوند. آنزیم ها به گلوله ها یا پودرهایی که در روند عادی تولید پلاستیک استفاده می شوند اضافه می شوند. این به پلاستیک قابلیت‌های جدید و زیست تخریب‌پذیری می‌دهد بدون اینکه فرآیندهای تولیدی که برای تولید محصولات پلاستیکی استفاده می‌شوند را تغییر دهد. در پایان چرخه عمر، زمانی که زمان دفع مواد فرا می رسد، محصولات را می توان به اجزای تشکیل دهنده خود کمپوست کرد. پوشش ما از Intropic را اینجا بخوانید.