وقتی مهمانی کوفته دارد اما پیش غذای حساسیت زا ندارد - TechCrunch

وقتی مهمانی کوفته دارد اما پیش غذای حساسیت زا ندارد – TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روند استارت آپ های این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

مخاطرات دیگر فقط در وال استریت نیست – آنها در چت های گروهی، کلوپ های کتاب، و آن آشفتگی ناخوشایند هستند که وقتی همه سعی می کنند همزمان در پایان کلاس از در خارج شوند، اتفاق می افتد.

باشگاه‌های سرمایه‌گذاری اجتماعی چیز جدیدی نیستند، اما علاقه مجدد به تمرکززدایی و جذابیت پر زرق و برق – هرچند خماری – ورود به سطح زمین یک شرکت کشتی‌های موشکی موج جدیدی از تلاش‌های سرمایه‌گذاری جمعی را ایجاد کرده است.

فردگرایی خارج شده است. جمع گرایی در مد است. و این هفته چندین مثال برای اثبات این نکته آورد.

بیایید با استنفورد شروع کنیم. سه سال پیش، گروهی از دانشجویان دانشگاه استنفورد شروع به همکاری با شرکت حقوقی Fenwick & West کردند تا ساختار قانونی متناسب با نیازهای آنها پیدا کنند: بدون نیاز به اعتبار یا محدودیت سخت در تعداد افراد درگیر. این تلاش در نهایت تبدیل به استنفورد 2020 شد، یک باشگاه سرمایه گذاری که 1.5 میلیون دلار برای صندوق اولیه خود جمع آوری کرد. به سرعت به امروز، رهبر آن باشگاه، استف موی، در تلاش است تا آن کتاب راهنما را در قالب یک استارت‌آپ با پشتوانه سرمایه‌گذاری تکرار کند. PIN که مخفف “قدرت در اعداد” است، اخیراً یک دور اولیه 5.6 میلیون دلاری به رهبری Initialized Capital با سرمایه‌گذاری‌های GSR، NEA، Industry و Canaan جمع آوری کرده است.

Mui ذهنیت رو به رشد در مورد DAO های رمزنگاری شده را به عنوان بخشی از دلیل علاقه بیشتر باشگاه های سرمایه گذاری این روزها می داند. موی گفت: «ما قبل از اینکه DAO ها واقعاً جالب شوند شروع کردیم. زمانی که ما شروع به کار کردیم، ساختار DAO مانندی که در مورد رای دادن ایجاد کردیم، از منظر نظارتی بیشتر یک ضرورت بود… اکنون در واقع یک امتیاز بزرگ است.”

حرکت از کمک به دانشجویان دانشگاه استنفورد برای سرمایه گذاری روی همسالان خود به تلاش برای کمک به هر کسی که در یک جامعه در انجام همین کار است، شرط بزرگی برای آینده سرمایه گذاری است. همانطور که Mui گفت، زمانی که استنفورد 2020 برای اولین بار راه اندازی شد، برخی واکنش نشان دادند که برای مجموعه ای از افراد ممتاز برای شرکت در یک کلاس دارایی ممتاز حرکت شگفت انگیزی نیست. این تقریباً استارتاپ را به طور کامل متوقف کرد.

او گفت: «آنچه این شکاف را برای من تغییر داد، صحبت کردن با بیش از 100 گروه بود… و فهمیدم که اصلاً اینطور نیست. “اکنون که بنیانگذار هستم، متوجه شدم که همه استارتاپ ها نیازهای بسیار متفاوتی دارند… همه این گروه ها به دلیل تخصص مورد نیاز خود از داشتن کلوپ های اجتماعی از انواع مختلف در میز خود سود می برند.”

در حالی که علاقه مطمئناً مستحکم است، موانعی وجود دارد، مانند زمانی که صحبت از جذب کاربران بتا متنوع می شود (و مطمئن شوید که استارتاپ ها در وهله اول پول باشگاه را می خواهند).

برای برداشت کامل من – و برای اینکه آن عنوان واقعاً منطقی باشد – آخرین مقاله من در TechCrunch+ را که با همکاری بهترین دوست کاری من، آنیتا راماسوامی نوشته شده است، بخوانید: “باشگاه های سرمایه گذاری دوباره خوب هستند، و شاید جامعه نیز همینطور باشد.” و برای تشکر از شما برای اینکه مشترک هفتگی استارت‌آپ‌ها هستید، در اینجا یک تخفیف کوچک +TC برای شما در نظر گرفته شده است: «STARTUPS» را در هنگام تسویه‌حساب وارد کنید و 15 درصد تخفیف اشتراک خود را دریافت کنید.

در ادامه این خبرنامه، آخرین موج شرط‌بندی سکویا، به‌روزرسانی در مورد اخراج‌ها را بررسی می‌کنیم، و مثل همیشه می‌توانید با ارسال این خبرنامه به یک دوست یا از من حمایت کنید. من را در توییتر دنبال کنید. از شما قدردانی میکنم!

موج سکویا

با وجود کندی منطقه ای، Sequoia Capital هند و آسیای جنوب شرقی آخرین دسته از شرکت ها را به شتاب دهنده خود اعلام کردند. لیست کامل شرکت‌ها در داستان موجود است، اما فقط بدانید که اکثریت آنها برای بازارهای جهانی هستند، تقریباً نیمی از آنها در بازارهای ایالات متحده و اروپا حضور دارند و جای تعجب نیست که یک بازی پرداخت با یک کلیک درگیر هستند.

در اینجا دلیل مهم است: برنامه Surge در حال تبدیل شدن به نیرویی است که می توان با آن حساب کرد و فهرستی ایجاد می کند که ممکن است قبلاً مهر تأیید مفیدی برای دورهای بعدی داشته باشد. فارغ التحصیلان بیش از 1.7 میلیارد دلار بودجه متعاقب جمع آوری کرده اند و 60 درصد از شرکت ها در گروه های اول سری A و فراتر از آن را افزایش داده اند. شرکت کنندگان قبلی عبارتند از Doubtnut، Khatabook، Bijak، Juno و Apna Club.

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

کسانی که از سرمایه گذاری حمایت می کنند در حال مبارزه هستند

آیا از خبرهای خوب لذت می برید؟ عالی است زیرا ما به یک نکته سخت می پردازیم و وارد یک به روز رسانی جدید برش می شویم.

  • استارتاپ فناوری املاک و مستغلات Reali این هفته پس از جمع آوری 100 میلیون دلار فقط یک سال پیش تعطیل شد، در حالی که دیگر استارتاپ های متمرکز بر خرید خانه با مشکل مواجه هستند.
  • همانطور که کایل ویگرز از TC در آخرین گزارش خود به ما می آموزد، اگر تورم نباشد، زنجیره تامین آن است. Fourkites که به مدیریت محموله های حمل و نقل جاده ای، ریلی، اقیانوسی، هوایی و بسته کمک می کند، افراد را اخراج کرد – سپس طبق پرونده های SEC، هفته ها بعد 30 میلیون دلار جمع آوری کرد.
  • من روز جمعه اطلاعاتی در مورد اخراج کارکنان در Argyle، یک شرکت فین‌تک که می‌خواهد برای سوابق استخدامی شناخته شود، پست کردم. این شرکت 20 شغل یا 6.5 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد، اما مشخص نیست که چه تعداد از پیمانکاران، در صورت وجود، اخراج شده اند یا جزئیات اخراج، در صورت وجود، چگونه است.
  • به علاوه، اخراج‌های بیشتری در Better.com در راه است، که مری آن آزودو از TC گزارش می‌دهد که چهارمین اخراج ارائه‌دهنده وام مسکن در 9 ماه گذشته خواهد بود.

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید

آن را اینجا بخوانید: بازگشت و اخراج. ما همچنین یک پادکست همراه ضبط کرده‌ایم، اگر خبرنامه را به گوش خود ترجیح می‌دهید، “تاریخچه در حال تحول کد دختران سیاه نگاهی پیچیده به چیزهای مختلف ارائه می‌دهد.”

  • TECHCRUNCH DISRUPT 2022 تمام شد. صبر کن. بهش نگاه کن؟ بله، من هم هیجان زده هستم.
  • به پادکست‌های دیگر TechCrunch، از جمله نمایش با محوریت رمزنگاری ما که توسط Chain Reaction میزبانی می‌شود و نمایش متمرکز بر بنیانگذار ما به میزبانی Found گوش دهید. پادکست TechCrunch همچنان مرا سرگرم می‌کند، بنابراین مراقب تمام نمایش‌های خوب آن‌ها باشید.
  • به یاد داشته باشید، TechCrunch Live در یک پلتفرم کاملاً جدید است و ما درخواست برای یک دوره کارآموزی را آسان‌تر کرده‌ایم. سرمایه‌گذاران (و صندوق ورودی من) می‌توانند اهمیت کوتاهی، قابل فهم بودن و وضوح را تأیید کنند، بنابراین دیدن آن عالی است. اکنون استارت‌آپ‌ها می‌توانند با پر کردن این فرم در هر روز و هر زمان برای Pitch Practice درخواست دهند.
  • برای فرصتی در TC Sessions: Crypto، در نوامبر امسال در میامی، به ماینینگ بروید. بله، درست شنیدید، ما به میامی می آییم.
  • TechCrunch Live بالاخره به مینیاپولیس می آید. در 7 سپتامبر، به تیم TechCrunch بپیوندید تا با بهترین و باهوش ترین شهر مصاحبه کنیم. مینیاپولیس یکی از بهترین شهرهای غرب میانه برای راه اندازی یک شرکت است – و به زودی دلیل آن را خواهید فهمید!

در TechCrunch دیده می شود

DoorDash توسط یک نقض اطلاعات مرتبط با هکرهای Twilio مورد حمله قرار گرفته است

با مهندسان ماهواره سابق آمازون که می خواهند روند کار سخت افزاری را مختل کنند، ملاقات کنید

پلتفرم توسعه دهنده رمزنگاری 10 میلیارد دلاری Alchemy برای اولین بار بوت کمپ کدگذاری را خریداری کرد

Carbon Direct 60 میلیون دلار برای آموزش شرکت ها برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اختصاص داده است

در TechCrunch+ دیده می شود

3 views: Thoughts on Flow

اولتیماتوم مانچین می تواند ایالات متحده را به نیروگاه باتری تبدیل کند

تا زمانی که جهان بمیرد، ایمیل با ما خواهد بود، بنابراین این استارت آپ ها در تلاش هستند تا آن را بهتر کنند

جمع آوری کمک های مالی تک شاخ به سطح اولیه (بسیار بالا) بازگشته است

خوب، این همه از من است. کمی آب بنوشید، مراقب خود باشید و به یاد داشته باشید که ایمیل می تواند تا دوشنبه صبر کند،

n