منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همه Raise، Forerunner، GV و Precursor Join Startup Battlefield Judges – TechCrunch

همه Raise، Forerunner، GV و Precursor Join Startup Battlefield Judges – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه Raise، Forerunner، GV و Precursor Join Startup Battlefield Judges - TechCrunch

بیست تا از امیدوارکننده‌ترین و خلاق‌ترین استارت‌آپ‌های مرحله اولیه – که از میان نخبگان Startup Battlefield 200 انتخاب شده‌اند، برای کسب افتخار و 100000 دلار در مسابقه مشهور جهانی Startup Battlefield در TC Disrupt در 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو رقابت خواهند کرد.

آنها باید سخت تلاش کنند تا داورانی را تحت تأثیر قرار دهند که به آنها گوش می دهند و با سؤالات سخت به آنها پاسخ می دهند. ما قبلاً اولین دسته از داوران را اعلام کرده‌ایم و دومین دوره از مبتکران و سرمایه‌گذاران باتجربه آماده کمک به معرفی قهرمان هستند.

صبر کن، آیا می دانستی؟ Startup Battlefield فقط تماشای هیجان انگیز نیست. این یک استاد کلاس در نحوه تفکر سرمایه گذاران است. بازخورد داوران بینشی در مورد معیارهایی که آنها برای تعیین اینکه آیا یک شرکت قابل دوام است یا خیر، ارائه می دهد. تماشا کنید و یاد بگیرید که سرمایه‌گذاران به دنبال چه چیزی هستند، چه چیزی آنها را تشویق می‌کند و چه چیزی آنها را به برنامه‌ریزی جلسه سوق می‌دهد.

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا چهار داور بعدی آماده کمک به تاج گذاری قهرمان بعدی Startup Battlefield هستند:

ماندلا شوماخر-هاج دیکسون مدیرعامل All Raise است، یک سازمان غیر انتفاعی با ماموریت تسریع موفقیت زنان و سرمایه گذاران غیر باینری، بنیانگذاران و اپراتورهای فناوری. حرفه دیکسون در صنعت فناوری زمانی آغاز شد که او در 25 سالگی برنامه دکترای خود را ترک کرد و شرکت خود را راه اندازی کرد و یکی از اولین زنان سیاهپوست بود که در سیلیکون ولی سرمایه جذب کرد.

قبل از All Raise، دیکسون یک برنامه آموزشی Founder Gym را تاسیس کرد و به عنوان مدیر عامل آن خدمت کرد، که به بنیانگذاران آموزش می دهد که چگونه سرمایه خطرپذیر را افزایش دهند. او همچنین مدیر موسس خدمات نمونه کار در Kapor Capital و مدیر جهانی آموزش استارتاپ ویکند (که توسط Techstars خریداری شده است) بود. دیکسون یک سرمایه گذار فرشته فعال، شریک محدود، پیشاهنگ سرمایه سکویا و عضو افتتاحیه برنامه آهنگ فرشته First Round Capital است.

دیکسون به عنوان یکی از 100 زن تأثیرگذار مجله کارآفرین، برنده جایزه 30 زیر 30 سال فوربس و 10 صدای برتر لینکدین برای سرمایه گذاری خطرپذیر و استارت آپ ها شناخته شده است.

چارلز هادسون موسس و شریک مدیریت Precursor Ventures استیک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در مراحل اولیه بر سرمایه گذاری در اولین دور نهادی تامین مالی برای امیدوارترین شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری متمرکز شده است.

قبل از تأسیس Precursor Ventures، چارلز شریکی در SoftTech VC بود که در آن فرصت‌های سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های تلفن همراه، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و بازارها را شناسایی کرد. او همچنین از شرکت های سبد فناوری در زمینه مسائل تجاری و توسعه شرکت ها پشتیبانی می کند.

هادسون همچنین یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bionic Panda Games، یک استارت آپ بازی های موبایلی مبتنی بر اندروید بود. او قبل از SoftTech VC و Bionic Panda Games، سمت‌های اجرایی مختلفی را در Serious Business (که توسط Zynga خریداری شده)، Gaia Interactive، Google و IronPort Systems (خرید شده توسط Cisco Systems) بر عهده داشت.

نیکول جانسون، شریک Forerunner Ventures، به کارآفرینانی که شور و اشتیاق افسارگسیخته و شبانه روزی برای هر چیزی که می سازند دارند توجه زیادی دارد. او که دارای پیشینه روانشناسی است، از کاوش در روان مصرف کننده لذت می برد تا بفهمد چرا ما کاری را انجام می دهیم، چگونه با جهان تعامل داریم و چگونه تشخیص دهیم که چه چیزی باعث رفتار مصرف کننده می شود.

جانسون در سال 2013 به عنوان تحلیلگر سرمایه گذاری و عضو تیم شماره سه به Forerunner پیوست. سرمایه‌گذاری‌های او شامل Calibrate، CoProcure، Dutch، Nécessaire، Neighborhood Goods، The Expert، Thingtesting و Stadium Goods می‌شود.

قبل از Forerunner، جانسون با SapientNitro، یک مشاور برند و استراتژی دیجیتال، کار می کرد، جایی که او از خرده فروشان Fortune 500 در استراتژی های خرده فروشی جهانی آنها پشتیبانی می کرد. او در سال 2016 توسط فوربس 30 زیر 30 سال، سرمایه گذاری مخاطره آمیز نامگذاری شد.

Dave Municiello یک شریک عمومی در GV است، جایی که او سرمایه گذاری های تیم در داده ها، پلتفرم ها و زیرساخت ها را هدایت می کند. قبل از GV، Munichiello تیم‌های فروش و عملیات نرم‌افزار سازمانی را برای محصولات با فناوری پیشرفته در بازارهایی که به سرعت در حال تغییر هستند ساخته و رهبری می‌کرد.

Munichiello به عنوان یک مدیر ارشد در Kiva Systems به رشد پلتفرم روباتیک و نرم افزار به 120 میلیون دلار درآمد سالانه قبل از خرید توسط آمازون کمک کرد. یک کهنه سرباز جنگی و چترباز سابق، حرفه او قبل از کیوا شامل مشاوره مدیریت برای گروه مشاوره بوستون و رهبری تیم ها به عنوان کاپیتان در واحدهای نظامی نخبه ایالات متحده بود.

نقش رهبری نظامی او شامل مدیریت یک سازمان با فناوری پیشرفته در اروپا است. به عنوان آجودان ژنرال چهار ستاره مسئول نیروهای ایالات متحده در اروپا، آفریقا و افغانستان خدمت کرد. و استقرار تیم‌های عملیات ویژه در سرتاسر جهان، تضمین استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری جهان.

TechCrunch Disrupt از 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود. کارت خود را اکنون بخرید و در طول فروش روز کارگر ما تا 1300 دلار صرفه جویی کنید. کارت های دانشجویی، دولتی و غیردولتی فقط با 195 دلار در دسترس هستند. پایان فروش 6 سپتامبر.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2022 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.