منو سایت

همه چیز سخت است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه چیز سخت است • TechCrunch

سلام و به Max Q خوش آمدید! من از نوشتن مقدمه متنفرم، پس بیایید دست به کار شویم، درست است؟

در این نسخه:

 • استارتاپی که با قطعات «غیر سکسی» سروکار دارد که گردش کار را سفارش می دهد
 • پیش‌بینی‌های فناوری فضایی از سرافیم اسپیس
 • اخبار واردا، ClearSpace و موارد دیگر

در ساخت هوافضا و دفاع (A&D) جای بسیار کمی برای خطا وجود دارد. برای شرکت هایی که محصولاتی مانند راکت، تقویت کننده موشک و اویونیک تولید می کنند، هر قطعه نباید بیش از یک مو از مشخصات فنی خود منحرف شود.

با وجود الزامات دقیق صنعت، سفارش قطعات معمولاً از طریق سیستم هایی انجام می شود که کمی بهتر از کبوترهای حامل هستند.

برای حل این مشکل، مالوری مک‌لمور و آن ون استل را تأسیس کردند، استارت‌آپی که در حال ایجاد پلتفرمی برای معرفی گردش‌های کاری سفارش قطعات جدید است. این شرکت امیدوار است که پلتفرم آن بتواند خطاها را کاهش دهد و کارایی را بهبود بخشد، دو متغیری که برای تقویت پایه صنعتی آمریکا کلیدی خواهند بود.

مالوری مک لمور و آن ون بنیانگذاران استل

مالوری مک لمور و آن ون بنیانگذاران استل. اعتبار تصویر: استل

از مارک بوگت، مدیرعامل سرافیم اسپیس، هفت پیش‌بینی برای آنچه صنعت فضایی در سال جاری در نظر گرفته است. اولین در لیست: اتصال تلفن همراه از فضا.

بوگت نوشت: «چندین بازیگر در صنعت فضایی اخیراً به اتصال مستقیم به تلفن همراه از فضا روی آورده‌اند. اگرچه هنوز یک بازار بسیار اولیه با قابلیت های موجود محدود است، شرکت هایی مانند اپل، تی موبایل، گلوبال استار، اسپیس ایکس، AST SpaceMobile و Lynk Global در حال حرکت به این حوزه هستند. چندین اپراتور شبکه تلفن همراه در حال حاضر حتی قبل از پرتاب برخی از اولین فضاپیماهای عملیاتی در این هواپیما هستند.

جمعیتی در ساحل Playalinda در ساحل ملی کاناورال، شمال مرکز فضایی کندی، در حین پرتاب موشک فالکون هوی اسپیس ایکس در 6 فوریه 2018 تشویق می‌کنند. Playalinda یکی از نزدیک‌ترین مکان‌های بازدید عمومی برای دیدن پرتاب است، حدود 3 مایل از سکوی پرتاب 39-A اسپیس ایکس. (جو بربانک/اورلاندو سنتینل/سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ)

اعتبار تصویر: اورلاندو سنتینل (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اخبار بیشتر از TC و فراتر از آن

 • سیستم های فضایی ABL به روز رسانی در مورد تحقیقات در مورد ناهنجاری که باعث شد موشک RS1 این شرکت در اولین پرواز آزمایشی خود دوباره به سکوی پرتاب سقوط کند، ارائه کرد. (ABL)
 • چین در سال جاری بیش از 70 راه اندازی را در نظر گرفته است. (اسپیس نیوز)
 • ClearSpace، یک استارت‌آپ سوئیسی که در حال توسعه فناوری‌هایی برای سرویس‌دهی در مدار و حذف آوار است، دور سری A 26.7 میلیون یورویی (28.9 میلیون دلار) را بسته است. ( Venturelab )
 • آژانس فضایی اروپا می‌خواهد «سیاست زباله‌های صفر» را برای شرکت‌هایی که فضاپیماها را به مدار می‌فرستند، معرفی کند. (WSJ)
 • Slingshot Aerospace شراکت جدیدی با HawkEye 360 برای شرکت دوم برای ارائه داده های RF برای پلت فرم نظارت فضایی Slingshot. (چشم شاهینی)
 • پایتخت فضایی آخرین گزارش سه ماهه نشان می دهد که سرمایه گذاری خصوصی در فضا در سال 2022 نسبت به سال قبل 58 درصد کاهش یافته است. (TechCrunch)
 • از SpaceX قرارداد با کارناوال گسترش یافت و خط کروز شروع به معرفی استارلینک به برندهای کروز خود کرد. (کارناوال)
 • صنایع فضایی واردا اولین فضاپیمای خود را که با مشارکت آزمایشگاه راکت ساخته می شود، ارائه کرد. این هواپیما از طریق SpaceX Transporter-8 پرتاب خواهد شد. (واردا)

مکس کیو توسط من برای شما آورده شده است، آریا علمالهدایی. اگر از خواندن Max Q لذت می برید، آن را برای یکی از دوستان خود فوروارد کنید.