منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همانطور که مراقبت های بهداشتی از راه دور می رود، Equipt Health سخت افزار پزشکی را به خانه می آورد • TechCrunch

همانطور که مراقبت های بهداشتی از راه دور می رود، Equipt Health سخت افزار پزشکی را به خانه می آورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همانطور که مراقبت های بهداشتی از راه دور می رود، Equipt Health سخت افزار پزشکی را به خانه می آورد • TechCrunch

همانطور که مراقبت های بهداشتی از راه دور می رود، Equipt Health سخت افزار پزشکی را به خانه می آورد • TechCrunch

بر کسی پوشیده نیست که این بیماری همه گیر، مراقبت های بهداشتی را به سمت مجازی شدن سوق داده است، که از نظر تئوری، گرفتن نوبت و دسترسی به مراقبت های مورد نیاز را برای بیماران آسان تر می کند. اما ربکا ویسینگر، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Equipt Health، شاهد شکست بسیاری از بیماران در فرآیند طولانی واجد شرایط بودن برای دستگاه های مورد نیاز خود بوده است.

Equipt یک شرکت تجهیزات پزشکی خانگی است. هدف آن ساده کردن فرآیند دسترسی ارائه دهندگان و بیماران به تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مراقبت است. ویزینگر به TechCrunch گفت که به دلیل محدودیت‌های فیزیکی بیماران و کمبود منابع برای تسهیل فرآیند، باید “مرتبط، آموزنده، شفاف” باشد.

اگرچه ویزینگر به طور حرفه ای با مشکلات دسترسی مواجه شده است، اما شخصاً شاهد تلاش دوستان و خانواده اش برای دسترسی به تجهیزات پزشکی به دلیل سطوح مختلف عوارض بوده است. هدف Equipt این است که فرآیند را با بسته‌بندی، تدارکات، پزشک (از طریق شبکه ارائه‌دهندگان خود)، ارائه پشتیبانی فنی و بازگرداندن داده‌ها از دستگاه‌های متصل آسان‌تر کند.

اگرچه این شرکت در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از گروه زمستانی Y Combinator راه اندازی شد، اما مجوز عرضه دستگاه های DME (تجهیزات پزشکی بادوام) و HME (تجهیزات پزشکی خانگی) را در 24 ایالت دریافت کرده است. به گفته ویزینگر، این شرکت به دنبال گسترش دامنه فعالیت خود در آینده نزدیک است.

در حال حاضر، این شرکت توانسته است تلاش های خود را بر روی محصولات آپنه خواب از طریق ایجاد Helio Sleep، یک برند فرعی Equipt متمرکز کند.

همانطور که مراقبت های بهداشتی از راه دور می رود، Equipt Health سخت افزار پزشکی را به خانه می آورد • TechCrunch

تست خواب در خانه ارائه شده توسط Equipt از طریق Helio Sleep.

Equipt به بیماران یک تست خواب در خانه ارائه می دهد که بعداً توسط یک پزشک خواب تفسیر می شود، و اگر واجد شرایط باشند، شرکت بیمار را در مراحل بعدی برای دریافت تجهیزات پزشکی از CPAP تا دستگاه های جایگزین از طریق Helio Sleep راهنمایی می کند.

در اطلاعیه راه‌اندازی Helio Sleep آمده است: «ما Helio Sleep را ایجاد کردیم تا به مصرف‌کنندگان راه بهتری برای درک و بهبود سلامت خود از طریق آزمایش خواب، بهترین دستگاه‌های درمانی در کلاس و دسترسی به پزشکان دارای گواهینامه ارائه دهیم. 24 میلیون آمریکایی در حال حاضر آپنه خواب تشخیص داده نشده دارند که نه تنها آنها را خسته می کند، بلکه در معرض خطر مشکلات سلامتی جدی مانند دیابت، بیماری قلبی و فشار خون بالا قرار می دهد.

Equipt علاوه بر اثبات مسیری یکپارچه‌تر برای بیماران، با شرکت‌های تجهیزات پزشکی که به دنبال ورود به بازار هستند، همکاری می‌کند. هنگامی که یک شرکت آماده بازاریابی یک دستگاه پزشکی است، می تواند محصول را در سایت خود ارائه دهد تا به تقاضا کمک کند. این با مدل مالی آن مطابقت دارد، جایی که شرکت برای مشاوره های DME و HME هزینه می گیرد.

تجهیز در حال حاضر پرداخت بیمه برای مراقبت را نمی پذیرد، اما به سمت «ارائه بازپرداخت بیمه یا پرداخت بیمه» حرکت می کند.

اگرچه اولین تمرکز این شرکت، بازار آپنه خواب است، Weisinger توضیح داد که امیدوار است خدمات خود را برای ارائه خدمات به افراد مبتلا به بیماری های مزمن گسترش دهد.

ویزینگر گفت: “ما می خواهیم به بسیاری از شرکت های جدید تجهیزات پزشکی کمک کنیم و از آنها در حین ورود به بازار حمایت کنیم.” اما در عین حال، ما فکر می‌کنیم که فرصت‌های خوبی در پمپ‌های انفوزیون مبتنی بر مراقبت دیابت، تجهیزات دیالیز خانگی و سایر دستگاه‌های پزشکی خانگی وجود دارد که شامل پمپ‌های شیر مادر و موارد دیگر مانند دستگاه‌های بسیج یا آسایشگاه است.