منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هفته ای که رویداد اپل و روز نمایشی YC با هم برخورد کردند • TechCrunch

هفته ای که رویداد اپل و روز نمایشی YC با هم برخورد کردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته ای که رویداد اپل و روز نمایشی YC با هم برخورد کردند • TechCrunch

شنبه مبارک دوستان به Week in Review خوش آمدید، خبرنامه ای که در آن ما به سرعت پرخواننده ترین داستان های TechCrunch را در هفته گذشته خلاصه می کنیم. هر شنبه صبح آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ بیار اینجا.

این هفته شاهد دو رویداد بزرگ بودیم که به صورت موازی اتفاق افتاد: اعلام سخت افزار اپل و روز نسخه ی نمایشی Y Combinator. هر یک از آنها به تنهایی به طور معمول ترافیک ما را برای یک هفته هدایت می کند – اگر با یکدیگر برخورد کنند همان روز جالب بود. و شاید کمی طاقت فرسا.

بیشترین خوانده شده

چیزهای اپل: رویداد اپل، همانطور که رویدادهای آنها تمایل دارند، بیشتر بر چرخه اخبار فناوری این هفته تسلط داشت. به جای تبدیل کل این خبرنامه به یک لیست بزرگ از چیزهای اپل، فقط می گویم: آیفون های جدید، ایرپادهای جدید و یک اپل واچ جدید قدرتمند. کلمات بیشتر از این می خواهید؟ در اینجا خلاصه اخبار ما است.

عکس های ماه ترکیبی Y: استارت آپ ها سخت هستند. اما هر دسته YC حداقل تعداد انگشت شماری شرکت دارد که کوچک به نظر می رسند اضافی سخت – عکس های ماه، اگر بخواهید. از ماهی های مصنوعی گرفته تا تیم هایی که به دنبال اختراع مجدد پرواز هستند، تیم Day Demo برخی از جسورانه ترین ارسال ها را جمع آوری کرده است.

درام ماسک/تویتر ادامه دارد: ایلان ماسک همچنان به دنبال لغو پیشنهاد چند میلیارد دلاری خود برای توییتر است و توییتر همچنان می خواهد او را حفظ کند. این هفته، یک قاضی دلاور در دادگاه دو تصمیم گرفت: طبق درخواست تیم حقوقی ماسک، دادگاه یک ماه به تعویق نخواهد افتاد، اما ماسک اراده اجازه خواهد داشت “ادعای متقابل خود را با جزئیات اصلاح کند” که توسط پیتر “ماج” زاتکو، افشاگر امنیتی توییتر در اوایل این ماه فاش شد.

ال‌جی از شما می‌خواهد NFT را روی تلویزیون خود خریداری کنید: طبق گزارش ها، فروش NFT در چند ماه گذشته کاهش یافته است. آیا امکان خرید/فروش/تعویض NFT در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی چیزی برای تغییر آن خواهد بود؟ نه، نه، نمی شود.

کنسرت جدید کیم کارداشیانآنیتا که اتفاقاً یک سرمایه گذار سهام خصوصی نیز هست، می نویسد: «ستاره واقعیت مورد علاقه آمریکا در حال افزایش کارنامه خود است. کارداشیان در حال همکاری با جی سامونز، رئیس سابق مصرف کننده/رسانه/خرده فروشی در گروه کارلایل، برای راه اندازی یک شرکت سهام خصوصی جدید به نام SKKY Partners است.

ماشین های برقی جیپ: یکی دیگر از برندهای معروف خودرو در حال بررسی خودروهای الکتریکی است – این بار جیپ است که این هفته برنامه‌های خود را برای عرضه سه خودروی الکتریکی مختلف (Recon، Wagoneer S و Avenger) تا سال 2025 فاش کرد. تا سال 2030 نیمی از فروش خود را در آمریکای شمالی و تمام فروش آن در اروپا را به خود اختصاص دهد.

اختصارات Patreon: Patreon، شرکتی که به سازندگان کمک می کند تا پیشنهادات عضویت پولی بسازند، این هفته کارمندان خود را اخراج کرد. اخراج‌ها ظاهراً Patreon را بدون تعداد زیادی از تیم امنیتی خود رها می‌کند، که به نظر می‌رسد … کمتر ایده‌آل است؟

هفته ای که رویداد اپل و روز نمایشی YC با هم برخورد کردند • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایس دوربین

خلاصه صوتی

این هفته در سرزمین پادکست TC چه می‌گذرد؟ کریستین کویین، ستاره «فروش غروب» در Found توقف کرد تا درباره استارت‌آپ جدیدش به آن‌ها بگوید، تیم رمزنگاری در Chain Reaction درباره آخرین درام در Binance صحبت کردند و برنزی یک سفر مجازی به مینه‌سوتا انجام داد تا در صحنه استارت‌آپ در مینیاپولیس قرار بگیرد. برای TechCrunch Live.

techcrunch+

15٪ تخفیف برای اشتراک سالانه TechCrunch+ می خواهید؟ هنگام ثبت نام از کد تبلیغاتی “WIR” استفاده کنید. فقط می خواهید بدانید که خوانندگان +TC در این هفته چه چیزی را بیشتر می خواندند؟ در اینجا تفکیک است:

تنظیمات برگزیده روز نسخه ی نمایشی YC: نزدیک به 230 زمین بعد، کدام شرکت‌های Y Combinator S22 برای تیم روز دمو متمایز بودند؟ در اینجا اجراهای مورد علاقه آنها از روز 1 و روز 2 آمده است.

مهم ترین اسلایدها در زمین بازی شما: گزارشگر/کارشناس VC/مقام قبلی Haje بینش خود را در مورد اینکه کدام یک از اسلایدهای شاید بیش از حد در عرشه شما مهمتر است به اشتراک می گذارد.

نوار فریمیوم در حال تغییر است: در محصولاتی از Slack گرفته تا Google Meet و Heroku، بسیاری از شرکت‌ها در حال تغییر ردیف‌های رایگان خود برای ارائه خدمات کمتر هستند. چرا حالا؟ آنیتا روند را بررسی می کند.